Stamboom familie Van der Heide van Harlingen
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
English
Nederlands
Frouck Fockes Fockens
ca. 1538 - 1582 (~ 44 jaar)
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Verticaal
|
Alleen tekst
|
Register
|
Tabellen
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Aucke Saeckes Sickma van Teijen
ca. 1555-1597
Aucke Saeckes Sickma van Teijen
G:
ca. 1555
Beetsterzwaag(FR)
O:
mei 1586-apr 1597
Teye Saeckes Sickma van Teijen
ca. 1560-vóór 1621
Teye Saeckes Sickma van Teijen
G:
ca. 1560
Beetsterzwaag(FR)
O:
vóór feb 1621
Freerckjen Hiddingha
ca. 1570-
Freerckjen Hiddingha
G:
ca. 1570
H:
ca. 1592
Saco Siercks Sickma
ca. 1594-
Saco Siercks Sickma
G:
ca. 1594
Beetsterzwaag(FR)
Frouckjen Siercks Sickma
ca. 1596-na 1630
Frouckjen Siercks Sickma
G:
ca. 1596
Beetsterzwaag(FR)
O:
na 1630
Beetsterzwaag(FR)
Antje Siercks Sickma
ca. 1596-
Antje Siercks Sickma
G:
ca. 1596
Beetsterzwaag(FR)
Sirck Johannes Hemminga
1623-1629
Sirck Johannes Hemminga
G:
27 feb 1623
Beetsterzwaag(FR)
O:
19 jan 1629
Beetsterzwaag(FR)
Hiltie Johannes Hemminga
1624-1629
Hiltie Johannes Hemminga
G:
4 okt 1624
Beetsterzwaag(FR)
O:
2 jan 1629
Beetsterzwaag(FR)
Wygerus Johannes Hemminga
1626-1681
Wygerus Johannes Hemminga
G:
1 nov 1626
Beetsterzwaag(FR)
O:
13 nov 1681
Beetsterzwaag(FR)
Sirck Johannes Hemminga
1629-1650
Sirck Johannes Hemminga
G:
22 apr 1629
Beetsterzwaag(FR)
O:
29 dec 1650
Leeuwarden(FR)
N.N. Hemminga
1631-1631
N.N. Hemminga
G:
10 apr 1631
Beetsterzwaag(FR)
O:
10 apr 1631
Beetsterzwaag(FR)
Aijzo Haijes Hemminga
1655-1743
Aijzo Haijes Hemminga
G:
1655
Drachten(FR)
O:
jul 1743
Beetsterzwaag(FR)
Grijtsje Ekkes Buruns
vóór 1663-
Grijtsje Ekkes Buruns
G:
vóór 1663
H:
1681
Stijntje Hendriks Cop
1739-1739
Stijntje Hendriks Cop
G:
17 mrt 1739
Beetsterzwaag(FR)
O:
17 mrt 1739
Beetsterzwaag(FR)
Hendrik Haijes Cop
1710-vóór 1800
Hendrik Haijes Cop
G:
1 dec 1710
O:
vóór 31 jan 1800
Opsterland(FR)
Johanna Verborg
Johanna Verborg
H:
15 jun 1738
Boornbergum(FR)
Tierckjen Haijes Hemminga
1712-na 1772
Tierckjen Haijes Hemminga
D:
8 aug 1712
O:
na 1 mei 1772
Johannes Posthumus
Lijske Haijes Hemminga
ca. 1716-1799
Lijske Haijes Hemminga
G:
ca. 1716
Beetsterzwaag(FR)
O:
4 jun 1799
Sjoerd Teyes
1716-1783
Sjoerd Teyes
G:
nov 1716
Beetsterzwaag(FR)
H:
na 20 okt 1743
Beetsterzwaag(FR)
O:
20 aug 1783
Beetsterzwaag(FR)
Aise Ypeij
1744-vóór 1751
Aise Ypeij
D:
6 apr 1744
Drachten(FR)
O:
vóór 1751
Dirk Annes Ypeij
1771-1828
Dirk Annes Ypeij
D:
24 nov 1771
Nijehaske(FR)
O:
23 jun 1828
Appingedam(GR)
Yde Annes Ypeij
1773-
Yde Annes Ypeij
G:
30 sep 1773
Heerenveen(FR)
Hendrik Annes Ypeij
1776-vóór 1793
Hendrik Annes Ypeij
G:
16 jul 1776
Heerenveen(FR)
O:
vóór 2 jul 1793
Harlingen(FR)
Grietje Ypeij
1779-
Grietje Ypeij
G:
15 okt 1779
Ayse Annes Ypeij
1783-1828
Ayse Annes Ypeij
G:
20 mrt 1783
O:
30 apr 1828
Ommen(O)
Willem Annes Ypeij
1785-
Willem Annes Ypeij
D:
1 nov 1785
Harlingen(FR)
Anne Dirks Ypeij
1746-1804
Anne Dirks Ypeij
D:
23 jan 1746
Drachten(FR)
O:
19 mrt 1804
Harlingen(FR)
Baaukjen Ydes
ca. 1749-
Baaukjen Ydes
G:
ca. 1749
H:
20 mei 1770
Heerenveen(FR)
Dirk Adolfs Ypeij
ca. 1780-1823
Dirk Adolfs Ypeij
G:
ca. 1780
Heerenveen(FR)
O:
21 okt 1823
Leeuwarden(FR)
Jacob Adolfs Ypeij
1785-1871
Jacob Adolfs Ypeij
G:
21 jun 1785
Heerenveen(FR)
O:
25 jun 1871
Heerenveen(FR)
Alida Willemina Oosterling
1790-
Alida Willemina Oosterling
D:
16 mei 1790
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
9 jul 1820
Heerenveen(FR)
Adolf Adolfs Ypeij
1789-
Adolf Adolfs Ypeij
G:
21 sep 1789
Heerenveen(FR)
Adolf Dirks Ypeij
1748-1789
Adolf Dirks Ypeij
D:
29 dec 1748
Drachten(FR)
O:
1789
Maaike Jacobs van der Meulen
ca. 1753-1827
Maaike Jacobs van der Meulen
G:
ca. 1753
H:
vóór 1785
O:
19 feb 1827
Heerenveen(FR)
Ayse Dirks Ypeij
1751-1819
Ayse Dirks Ypeij
D:
1 aug 1751
Drachten(FR)
O:
BETW 1814 en 18 apr 1819
Jeltje Jabobs
ca. 1747-1819
Jeltje Jabobs
G:
ca. 1747
H:
10 mei 1778
Heerenveen(FR)
O:
19 apr 1819
Harlingen(FR)
Jan Doeke Dijkstra
1786-1836
Jan Doeke Dijkstra
G:
2 apr 1786
O:
9 mrt 1836
Oostermeer(FR)
Dirk Roelofs Dijkstra
1789-1815
Dirk Roelofs Dijkstra
G:
23 sep 1789
O:
1815
Sjoerd Roelofs Dijkstra
1789-1815
Sjoerd Roelofs Dijkstra
G:
23 sep 1789
Kollum(FR)
O:
1815
Antje Roelofs Dijkstra
1793-1864
Antje Roelofs Dijkstra
G:
8 aug 1793
Kollum(FR)
O:
16 mrt 1864
Oostermeer(FR)
Roel Sybes Klopstra
ca. 1802-
Roel Sybes Klopstra
G:
ca. 1802
Oostermeer(FR)
H:
12 mei 1827
Tietjerksteradeel(FR)
Tjetske Dirks Ypeij
1753-1843
Tjetske Dirks Ypeij
G:
7 okt 1753
O:
5 jul 1843
Oostermeer(FR)
Roelof Jans Dijkstra
ca. 1781-1849
Roelof Jans Dijkstra
G:
ca. 1781
H:
14 nov 1784
Leeuwarden(FR)
O:
29 sep 1849
Oostermeer(FR)
Hendrik Dirks Ypeij
1756-
Hendrik Dirks Ypeij
D:
2 mei 1756
Heerenveen(FR)
Aaltje Rients Kool
1778-1866
Aaltje Rients Kool
G:
25 apr 1778
O:
2 jan 1866
Sneek(FR)
Ype Boeys Groenhout
ca. 1779-1845
Ype Boeys Groenhout
G:
ca. 1779
O:
3 apr 1845
Sneek(FR)
Grietje Rients Kool
1780-1782
Grietje Rients Kool
G:
1 okt 1780
B:
8 apr 1782
Sneek(FR)
Grietje Rients Kool
1782-
Grietje Rients Kool
G:
1 nov 1782
Lubbe Rients Kool
1783-
Lubbe Rients Kool
G:
30 nov 1783
Marijke Rients Kool
1786-
Marijke Rients Kool
G:
5 sep 1786
Albert Rients Kool
1795-
Albert Rients Kool
G:
9 jun 1795
Durkjen Rients Kool
1801-
Durkjen Rients Kool
G:
6 jun 1801
Stijntje Dirks Ypeij
1757-1816
Stijntje Dirks Ypeij
D:
11 sep 1757
Heerenveen(FR)
O:
29 apr 1816
Sneek(FR)
Rients Lubbes Kool
ca. 1752-1827
Rients Lubbes Kool
G:
ca. 1752
Sneek(FR)
H:
20 jul 1777
Sneek(FR)
O:
9 apr 1827
Sneek(FR)
Aaltje Hendriks Pettinga
ca. 1784-ca. 1855
Aaltje Hendriks Pettinga
G:
ca. 1784
O:
ca. 24 dec 1855
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Minze van der Bogt
-ca. 1836
Minze van der Bogt
H:
21 apr 1808
Sneek(FR)
O:
ca. 1 nov 1836
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ynskje Hendriks Pettinga
1801-
Ynskje Hendriks Pettinga
G:
2 jul 1801
Sneek(FR)
Haye de Vries
ca. 1802-
Haye de Vries
G:
ca. 1802
Sneek(FR)
H:
30 nov 1823
Sneek(FR)
Maria Dirks Ypeij
1761-1824
Maria Dirks Ypeij
D:
15 nov 1761
Heerenveen(FR)
O:
28 okt 1824
Sneek(FR)
Hendrik Ynzes Pettinga
ca. 1760-1807
Hendrik Ynzes Pettinga
G:
ca. 1760
H:
16 mei 1784
Sneek(FR)
O:
19 okt 1807
Sneek(FR)
Grietje Haijes Hemminga
1718-
Grietje Haijes Hemminga
D:
26 nov 1718
Dirk Annes Ypeij
1722-
Dirk Annes Ypeij
D:
29 mrt 1722
Hogebeintum(FR)
H:
9 nov 1743
Leeuwarden(FR)
Stijntje Haijes Hemminga
1720-
Stijntje Haijes Hemminga
D:
20 nov 1720
Pieter Barelds
ca. 1720-
Pieter Barelds
G:
ca. 1720
Gorredijk(FR)
H:
14 okt 1770
Beetsterzwaag(FR)
Jakle Aijses Hemminga
1758-vóór 1759
Jakle Aijses Hemminga
D:
26 mrt 1758
Murmerwoude(FR)
O:
vóór 26 sep 1759
Jakle Aijses Hemminga
1759-1839
Jakle Aijses Hemminga
G:
30 sep 1759
Murmerwoude(FR)
O:
18 apr 1839
Dordrecht(ZH)
Jannigje Houbraak
ca. 1767-1847
Jannigje Houbraak
G:
ca. 1767
O:
15 dec 1847
Dordrecht(ZH)
Neeltje Hemminga
1792-
Neeltje Hemminga
G:
21 nov 1792
Gerrit Heijink
1801-
Gerrit Heijink
G:
23 apr 1801
Vreeland(UT)
H:
8 nov 1839
Baarn(UT)
Catharina Swartz
1765-1813
Catharina Swartz
G:
9 dec 1765
Rauwerd(FR)
H:
19 feb 1792
Rauwerd(FR)
O:
3 dec 1813
Gersloot(FR)
Hendrik Aijses Hemminga
1762-1812
Hendrik Aijses Hemminga
G:
8 mrt 1762
Murmerwoude(FR)
O:
5 mei 1812
Holwerd(FR)
N.N. Hemminga
-1807
N.N. Hemminga
B:
14 nov 1807
Oostdongeradeel(FR)
N.N. Hemminga
-1809
N.N. Hemminga
B:
16 nov 1809
Dokkum(FR)
Janke Hemminga
1793-vóór 1804
Janke Hemminga
G:
14 jan 1793
Anjum(FR)
O:
vóór 30 okt 1804
Antje Scheltes Hemminga
1795-1880
Antje Scheltes Hemminga
G:
17 jul 1795
Anjum(FR)
O:
2 apr 1880
Leeuwarden(FR)
Janke Scheltes Hemminga
1804-1881
Janke Scheltes Hemminga
G:
30 okt 1804
Anjum(FR)
O:
4 mrt 1881
Dokkum(FR)
Arjen Jakkeles Hemminga
1867-1871
Arjen Jakkeles Hemminga
G:
8 aug 1867
Dokkum(FR)
O:
19 feb 1871
Dokkum(FR)
Jakkele Johannes Hemminga
1837-1868
Jakkele Johannes Hemminga
G:
24 sep 1837
Dokkum(FR)
O:
18 nov 1868
Franeker(FR)
Doetje Posthumus
ca. 1843-1921
Doetje Posthumus
G:
ca. 1843
Dokkum(FR)
H:
14 mei 1865
Dokkum(FR)
O:
23 feb 1921
Utrecht(UT)
Schelte Johannes Hemminga
1840-1840
Schelte Johannes Hemminga
G:
7 feb 1840
Dokkum(FR)
O:
14 feb 1840
Dokkum(FR)
Johannes Scheltes Hemminga
ca. 1809-1844
Johannes Scheltes Hemminga
G:
ca. 1809
Dokkum(FR)
O:
12 jun 1844
Dokkum(FR)
Wytske Joukes Heeringa
ca. 1808-
Wytske Joukes Heeringa
G:
ca. 1808
Dokkum(FR)
H:
12 dec 1830
Dokkum(FR)
Grietje Hemminga
1811-1837
Grietje Hemminga
G:
19 nov 1811
Dokkum(FR)
O:
20 nov 1837
Dantumadeel(FR)
Schelte Aijses Hemminga
1765-1815
Schelte Aijses Hemminga
G:
17 jan 1765
Murmerwoude(FR)
O:
22 feb 1815
Dokkum(FR)
Trijntje Johannes van der Schaaf
ca. 1772-1813
Trijntje Johannes van der Schaaf
G:
ca. 1772
H:
29 jan 1792
Anjum(FR)
O:
10 okt 1813
Dokkum(FR)
Aijze Adolphs Hemminga
1794-1858
Aijze Adolphs Hemminga
G:
27 aug 1794
O:
21 mei 1858
Dokkum(FR)
Antje Hoekstra
ca. 1800-1825
Antje Hoekstra
G:
ca. 1800
H:
9 dec 1824
Dokkum(FR)
O:
8 okt 1825
Dokkum(FR)
Ayzo Hemminga
1858-1913
Ayzo Hemminga
G:
9 sep 1858
Dokkum(FR)
O:
14 feb 1913
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Alida Maria Everdina van der Toorren
ca. 1862-1929
Alida Maria Everdina van der Toorren
G:
ca. 1862
H:
29 apr 1909
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
1 feb 1929
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Geessien Hemminga
Janke Hemminga
Leentje Hemminga
Jacob Hemminga
1862-1954
Jacob Hemminga
G:
5 jul 1862
Dokkum(FR)
O:
27 sep 1954
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Leentje Rap
1867-1949
Leentje Rap
G:
21 mei 1867
Groningen(GR)
H:
10 dec 1890
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
1 jan 1949
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Alle Ayzes Hemminga
1831-1864
Alle Ayzes Hemminga
G:
30 mei 1831
Dokkum(FR)
O:
31 jan 1864
Dokkum(FR)
Janke Blauw
ca. 1833-1902
Janke Blauw
G:
ca. 1833
Dokkum(FR)
H:
31 mei 1855
Dokkum(FR)
O:
28 nov 1902
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Adolf Hemminga
ca. 1837-1838
Adolf Hemminga
G:
ca. nov 1837
O:
6 dec 1838
Sytske Alles Gorter
Sytske Alles Gorter
H:
17 mei 1829
Dokkum(FR)
Adolf Douwes Hemminga
1835-1838
Adolf Douwes Hemminga
G:
12 sep 1835
O:
6 dec 1838
Aarend Douwes Hemminga
1838-1881
Aarend Douwes Hemminga
G:
22 jan 1838
O:
4 dec 1881
Frederik Douwes Hemminga
1840-
Frederik Douwes Hemminga
G:
17 apr 1840
Aalsum(FR)
Elisabeth Valkenaar
1834-
Elisabeth Valkenaar
G:
13 mrt 1834
Leeuwarden(FR)
H:
11 nov 1885
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Geeske Hemminga
1842-
Geeske Hemminga
G:
29 okt 1842
Douwe Adolphs Hemminga
1796-1843
Douwe Adolphs Hemminga
G:
23 feb 1796
Paesens(FR)
O:
28 sep 1843
Aalsum(FR)
Jeltje Arends Lamsma
ca. 1810-1887
Jeltje Arends Lamsma
G:
ca. 1810
Grouw(FR)
O:
26 feb 1887
Berlikum(FR)
Hendrik Adolphs Hemminga
1798-1817
Hendrik Adolphs Hemminga
G:
1 jan 1798
Paesens(FR)
O:
16 mrt 1817
Paesens(FR)
Tjietske Adolphs Hemminga
1803-
Tjietske Adolphs Hemminga
G:
2 okt 1803
Adolph Aijses Hemminga
1765-1847
Adolph Aijses Hemminga
G:
17 jan 1765
Murmerwoude(FR)
O:
13 jul 1847
Anjum(FR)
Frederikje Douwes de Haan
-vóór 1802
Frederikje Douwes de Haan
H:
17 nov 1793
Paesens(FR)
O:
vóór 1802
Gerrijt Adolphs Hemminga
1806-1811
Gerrijt Adolphs Hemminga
G:
31 jan 1806
O:
28 dec 1811
Metslawier(FR)
Maaike Adolphs Hemminga
1811-
Maaike Adolphs Hemminga
G:
5 mei 1811
Metslawier(FR)
Gerrit Adolphs Hemminga
1818-1890
Gerrit Adolphs Hemminga
G:
1 jul 1818
Munnikezijl(FR)
O:
9 nov 1890
Ee(FR)
Hinke Jelles de Boer
1800-1873
Hinke Jelles de Boer
G:
1800
Buitenpost(FR)
O:
22 mei 1873
Ee(FR)
Antje Gerryts van der Kooi
Antje Gerryts van der Kooi
H:
5 sep 1802
Rinske Aijses Hemminga
1768-
Rinske Aijses Hemminga
G:
17 sep 1768
Hemminga
1768-1768
Hemminga
G:
17 sep 1768
O:
16 okt 1768
Aijso Aijses Hemminga
1773-ca. 1821
Aijso Aijses Hemminga
G:
27 apr 1773
Beetsterzwaag(FR)
O:
ca. 1821
Aijzo Haijes Hemminga
na 1720-vóór 1791
Aijzo Haijes Hemminga
G:
na 1720
O:
vóór 13 apr 1791
Holwerd(FR)
Antje Jakles
vóór 1723-vóór 1815
Antje Jakles
G:
vóór 1723
Rinsumageest(FR)
H:
12 jun 1757
O:
vóór 1815
Dokkum(FR)
Adolph Haijes Hemminga
ca. 1723-
Adolph Haijes Hemminga
G:
ca. 1723
Haije Aijses Hemminga
vóór 1683-na 1753
Haije Aijses Hemminga
G:
vóór 30 dec 1683
Burum(FR)
O:
na 1753
Beetsterzwaag(FR)
Stijntje Hendriks Cop
ca. 1690-ca. 1740
Stijntje Hendriks Cop
G:
ca. 1690
Stroobos(FR)
H:
13 apr 1710
Beetsterzwaag(FR)
O:
ca. 1740
Jan Klink
ca. 1771-1832
Jan Klink
G:
ca. 1771
Beemster(NH)
O:
26 jun 1832
Wijdewormer(NH)
Harmanus Klink
ca. 1774-1838
Harmanus Klink
G:
ca. 1774
Beemster(NH)
O:
31 mei 1838
Purmerend(NH)
Matje Klink
ca. 1777-1841
Matje Klink
G:
ca. 1777
Beemster(NH)
O:
30 nov 1841
Beemster(NH)
Jacob Klink
ca. 1784-1860
Jacob Klink
G:
ca. 1784
Purmerend(NH)
O:
24 mei 1860
Purmerend(NH)
Martje Haijes Hemminga
1741-1820
Martje Haijes Hemminga
G:
25 jul 1741
Franeker(FR)
O:
29 januari 1820
Beemster(NH)
Jan Klink
Jan Klink
H:
na 21 okt 1768
Theunis Pietersz Wortel
ca. 1754-1832
Theunis Pietersz Wortel
G:
ca. 1754
H:
17 nov 1805
Beemster(NH)
O:
21 jun 1832
Beemster(NH)
Marretje Hemminga
1772-
Marretje Hemminga
D:
1 mrt 1772
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Christina Hemminga
1773-
Christina Hemminga
D:
19 dec 1773
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Gerrit Ruwardi Hemminga
1804-1804
Gerrit Ruwardi Hemminga
G:
30 sep 1804
B:
27 okt 1804
Hajo Ruwardi Hemminga
1805-
Hajo Ruwardi Hemminga
G:
22 dec 1805
Hajo Hemminga
1775-1843
Hajo Hemminga
D:
17 sep 1775
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
5 mrt 1843
Maria Hamhuijs
1773-1808
Maria Hamhuijs
D:
3 jan 1773
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
B:
6 apr 1808
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Bart Ruwardi Hemminga
1818-1818
Bart Ruwardi Hemminga
G:
28 feb 1818
O:
7 okt 1818
Bart Ruardi Hemminga
1825-
Bart Ruardi Hemminga
G:
21 nov 1825
Johanna Hosseler
1825-1858
Johanna Hosseler
G:
29 jun 1825
H:
18 sep 1850
O:
19 jun 1858
Elisabeth Maria Geertruida Snabilie
1830-
Elisabeth Maria Geertruida Snabilie
G:
5 jan 1830
H:
16 nov 1859
Carel Gerard Hemminga
1828-1882
Carel Gerard Hemminga
G:
5 okt 1828
O:
15 mrt 1882
Zwolle(O)
Nicolaas Hemminga
1894-
Nicolaas Hemminga
G:
18 mrt 1894
Stijntje Beuse
1893-
Stijntje Beuse
G:
10 apr 1893
Purmerend(NH)
H:
4 okt 1917
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Nicolaas Hemminga
1851-1905
Nicolaas Hemminga
G:
5 jul 1851
O:
7 dec 1905
Jansje Eppinga
1858-
Jansje Eppinga
G:
23 jun 1858
H:
18 mei 1881
Bart Ruardi Hemminga
1890-
Bart Ruardi Hemminga
G:
12 mrt 1890
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Bart Ruardi Hemminga
1856-vóór 1929
Bart Ruardi Hemminga
G:
21 mrt 1856
O:
vóór 31 mrt 1929
Helena Christina Ellerman
1852-1929
Helena Christina Ellerman
G:
10 mrt 1852
H:
4 jun 1879
O:
31 mrt 1929
Zutphen(GL)
Willem Carel Hemminga
1898-
Willem Carel Hemminga
G:
30 dec 1898
Gijsbertha Theodora van Nesch
1896-
Gijsbertha Theodora van Nesch
G:
6 mrt 1896
Utrecht(UT)
H:
29 aug 1918
Willem Carel Hemminga
1859-1917
Willem Carel Hemminga
G:
25 aug 1859
O:
15 jul 1917
Maria van den Brand
1861-
Maria van den Brand
G:
18 apr 1861
Schijndel(NB)
H:
25 aug 1897
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Carl Gerardus Hemminga
1867-
Carl Gerardus Hemminga
G:
5 jul 1867
Dirkje Johanna van Veen
1866-
Dirkje Johanna van Veen
G:
22 jan 1866
H:
5 jun 1889
Nikolaas Hemminga
1831-
Nikolaas Hemminga
G:
21 mei 1831
Hendrika Lewis
1829-
Hendrika Lewis
G:
5 jan 1829
Adrianus Hermanus Hendrik Hemminga
1834-
Adrianus Hermanus Hendrik Hemminga
G:
4 jul 1834
Marretje Engelhardt
1792-1871
Marretje Engelhardt
D:
7 sep 1792
H:
15 mei 1814
O:
5 aug 1871
Katrina Hemminga
1777-
Katrina Hemminga
D:
20 aug 1777
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Willem Franciscus Hemminga
1918-2006
Willem Franciscus Hemminga
G:
7 sep 1918
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
5 nov 2006
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Geertje Venema
1921-2005
Geertje Venema
G:
17 sep 1921
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
15 jan 2005
Amstelveen(NH)
Willem Franciscus Hemminga
1880-ca. 1962
Willem Franciscus Hemminga
G:
29 aug 1880
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
ca. 1962
Trijntje Snijders
1881-
Trijntje Snijders
G:
11 okt 1881
H:
21 feb 1907
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Hemminga
1944-1944
Hemminga
G:
4 sep 1944
Oostzaan(NH)
O:
4 sep 1944
Oostzaan(NH)
Frederik August Hemminga
ca. 1888-1968
Frederik August Hemminga
G:
ca. 1888
O:
23 aug 1968
Jannetje de Dood
1919-1985
Jannetje de Dood
G:
23 jul 1919
H:
jun 1941
Oostzaan(NH)
O:
4 aug 1985
Jacobus Johannes Hemminga
1852-
Jacobus Johannes Hemminga
G:
7 nov 1852
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Anna Elisabeth van der Heijde
1853-
Anna Elisabeth van der Heijde
G:
29 sep 1853
Jacobus Johannes Hemminga
1822-1855
Jacobus Johannes Hemminga
G:
25 sep 1822
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
15 jul 1855
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Johanna Mulder
1821-
Johanna Mulder
G:
15 mrt 1821
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
8 jul 1845
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ruwardi Hemminga
1779-1833
Ruwardi Hemminga
D:
6 jun 1779
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
13 jan 1833
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Anna Antonia Herps
1783-1837
Anna Antonia Herps
D:
22 okt 1783
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
14 okt 1837
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Marritje Hemminga
1781-
Marritje Hemminga
D:
18 feb 1781
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Maria Hemminga
1787-
Maria Hemminga
D:
27 mei 1787
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ruwardi Haijes Hemminga
vóór 1744-vóór 1796
Ruwardi Haijes Hemminga
G:
vóór 14 jun 1744
Beetsterzwaag(FR)
O:
vóór 13 apr 1796
Maria Meijers
ca. 1746-
Maria Meijers
G:
ca. 1746
Zwolle(O)
H:
na 19 apr 1771
Antje Haijes Hemminga
vóór 1747-
Antje Haijes Hemminga
G:
vóór 10 dec 1747
Beetsterzwaag(FR)
Jacob Vermijs
ca. 1745-
Jacob Vermijs
G:
ca. 1745
H:
na 19 apr 1771
Trijntje Haijes Hemminga
1752-
Trijntje Haijes Hemminga
G:
apr 1752
Martje Ruurds
vóór 1720-
Martje Ruurds
G:
vóór 1720
Beets(FR)
H:
ca. 1740
Aafke Eeuwes
1753-vóór 1755
Aafke Eeuwes
D:
9 sep 1753
Grootegast(GR)
O:
vóór 26 jan 1755
Grootegast(GR)
Aafke Eeuwes
1755-
Aafke Eeuwes
D:
26 jan 1755
Grootegast(GR)
Janke Eeuwes
1756-ca. 1759
Janke Eeuwes
G:
1 aug 1756
Grootegast(GR)
O:
ca. 1759
Grootegast(GR)
Johannes Eeuwes
1757-vóór 1759
Johannes Eeuwes
D:
4 dec 1757
Grootegast(GR)
O:
vóór 29 apr 1759
Grootegast(GR)
Johannes Eeuwes
1759-vóór 1766
Johannes Eeuwes
D:
29 apr 1759
Grootegast(GR)
O:
vóór 14 jul 1766
Sybrigje Foekens
1848-
Sybrigje Foekens
G:
24 juni 1848
Harlingen(FR)
Anne Foekens
1849-1850
Anne Foekens
G:
17 nov 1849
Harlingen(FR)
O:
25 jan 1850
Harlingen(FR)
Aaltje Foekens
1850-
Aaltje Foekens
G:
17 dec 1850
Harlingen(FR)
Anne Foekens
1852-1901
Anne Foekens
G:
8 mrt 1852
Harlingen(FR)
O:
17 apr 1901
Harlingen(FR)
Emilie Maria Foekens
1853-
Emilie Maria Foekens
G:
8 mei 1853
Harlingen(FR)
Trijntje Foekens
1854-1857
Trijntje Foekens
G:
9 sep 1854
Harlingen(FR)
O:
16 dec 1857
Harlingen(FR)
Sara Sophia Foekens
1855-
Sara Sophia Foekens
G:
29 dec 1855
Harlingen(FR)
Adriaan Foekens
1857-1930
Adriaan Foekens
G:
11 jan 1857
Harlingen(FR)
O:
26 apr 1930
Harlingen(FR)
Alegonda Jacoba Foekens
1858-
Alegonda Jacoba Foekens
G:
28 mei 1858
Harlingen(FR)
Foeke Foekens
1861-
Foeke Foekens
G:
10 mrt 1861
Harlingen(FR)
Jan Foekens
1863-
Jan Foekens
G:
6 feb 1863
Harlingen(FR)
Frederik Foekens
1865-
Frederik Foekens
G:
1 nov 1865
Harlingen(FR)
Maria Johanna Foekens
1867-1867
Maria Johanna Foekens
G:
25 jun 1867
Harlingen(FR)
O:
9 jul 1867
Harlingen(FR)
Maria Johanna van der Vliet
1829-1903
Maria Johanna van der Vliet
G:
17 aug 1829
Harlingen(FR)
O:
29 jun 1903
Arnhem(GL)
Jan Foekens
1818-1907
Jan Foekens
G:
11 jun 1818
Harlingen(FR)
H:
2 sep 1847
Harlingen(FR)
O:
21 feb 1907
Arnhem(GL)
Aaltje Kerkhoven
1787-1858
Aaltje Kerkhoven
G:
30 aug 1787
Harlingen(FR)
O:
31 dec 1858
Harlingen(FR)
Adriaan van der Vliet
1779-1843
Adriaan van der Vliet
D:
4 mrt 1779
Rotterdam(ZH)
H:
29 mei 1825
Harlingen(FR)
O:
1 jan 1843
Harlingen(FR)
Berta Cornelia Adriana Kerkhoven
1856-
Berta Cornelia Adriana Kerkhoven
G:
29 jun 1856
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Wierardus Lambertus Kerkhoven
16 dec 1841 22:00-1863
Wierardus Lambertus Kerkhoven
G:
16 dec 1841 22:00
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
23 aug 1863
Dixcove [Ahanta West district, Ghana]
Cornelia Adriana Weissenbruch
ca. 1834-
Cornelia Adriana Weissenbruch
G:
ca. 1834
Harderwijk(GL)
H:
16 apr 1857
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Pieter Jacobus Palmboom
ca. 1843-1914
Pieter Jacobus Palmboom
G:
ca. 1843
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
24 sep 1914
Zeist(UT)
Anna Diederica Lijdia Kaakebeen
ca. 1853-1903
Anna Diederica Lijdia Kaakebeen
G:
ca. 1853
Hei- en Boeicop(ZH)
H:
12 aug 1890
Zeist(UT)
O:
29 aug 1903
Zeist(UT)
Detta Palmboom
ca. 1847-1932
Detta Palmboom
G:
ca. 1847
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
7 maart 1932
De Bilt(UT)
Janna Frederika Palmboom
ca. 1851-1919
Janna Frederika Palmboom
G:
ca. 1851
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
29 nov 1919
Zeist(UT)
Doetje Dorothea Palmboom
ca. 1853-1950
Doetje Dorothea Palmboom
G:
ca. 1853
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
5 dec 1950
De Bilt(UT)
Petronella Maria Wijnanda Palmboom
1855-1935
Petronella Maria Wijnanda Palmboom
G:
1855
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
25 aug 1935
De Bilt(UT)
Jacobus Wierardus Barthelomeus Palmboom
ca. 1857-1859
Jacobus Wierardus Barthelomeus Palmboom
G:
ca. 1857
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
25 sep 1859
Baarn(UT)
Palmboom
1863-1863
Palmboom
G:
28 maart 1863
Nieuwer-Amstel(NH)
O:
28 maart 1863
Nieuwer-Amstel(NH)
Janke Kerkhoven
1816-na 1891
Janke Kerkhoven
G:
22 okt 1816
Harlingen(FR)
O:
na 23 mrt 1891
Fredrik Johannes Palmboom
ca. 1823-1891
Fredrik Johannes Palmboom
G:
ca. 1823
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
18 mrt 1841
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
23 mrt 1891
Zeist(UT)
Doettje Kerkhoven
1819-1884
Doettje Kerkhoven
G:
15 jan 1819
Harlingen(FR)
O:
4 jun 1884
Utrecht(UT)
Alida Kerkhoven
1821-1833
Alida Kerkhoven
G:
31 jan 1821
Harlingen(FR)
O:
8 jul 1833
Rotterdam(ZH)
Dirkje Kerkhoven
1823-1900
Dirkje Kerkhoven
G:
8 juni 1823
Harlingen(FR)
O:
26 mei 1900
Utrecht(UT)
Jacobus Kerkhoven
1825-1836
Jacobus Kerkhoven
G:
10 okt 1825
Harlingen(FR)
O:
6 aug 1836
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Anna Elisabeth Kerkhoven
1828-1901
Anna Elisabeth Kerkhoven
G:
20 feb 1828
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
26 dec 1901
Utrecht(UT)
Alida Elizabeth Kerkhoven
1836-1836
Alida Elizabeth Kerkhoven
G:
16 jul 1836
Rotterdam(ZH)
O:
19 jul 1836
Rotterdam(ZH)
Pieter Kerkhoven
1790-1871
Pieter Kerkhoven
G:
5 jan 1790
Harlingen(FR)
O:
13 aug 1871
Nieuwer-Amstel(NH)
Detje Wierds de Zwart
1798-1871
Detje Wierds de Zwart
G:
3 jan 1798
Sint Annaparochie(FR)
H:
29 dec 1815
Harlingen(FR)
O:
19 dec 1871
Amstelveen(NH)
Eeuwe Jacobs Kerkhoven
1792-1830
Eeuwe Jacobs Kerkhoven
G:
22 okt 1792
Harlingen(FR)
O:
6 jun 1830
Harlingen(FR)
Jacobus Kerkhoven
1818-vóór 1844
Jacobus Kerkhoven
G:
23 aug 1818
Harlingen(FR)
O:
vóór 1844
Elias Kerkhoven
1821-1845
Elias Kerkhoven
G:
6 jan 1821
Harlingen(FR)
O:
29 apr 1845
Breda(NB)
Aaltje Rodenhuis
1844-
Aaltje Rodenhuis
G:
6 sep 1844
Harlingen(FR)
Aukje Rodenhuis
1846-
Aukje Rodenhuis
G:
1 feb 1846
Harlingen(FR)
Klaas Rodenhuis
1848-
Klaas Rodenhuis
G:
4 mrt 1848
Harlingen(FR)
Johannes Jacobus Rodenhuis
1851-
Johannes Jacobus Rodenhuis
G:
26 apr 1851
Harlingen(FR)
Andries Rodenhuis
1853-
Andries Rodenhuis
G:
1 jan 1853
Harlingen(FR)
Jacoba Rodenhuis
1855-
Jacoba Rodenhuis
G:
7 apr 1855
Harlingen(FR)
Elias Rodenhuis
1857-
Elias Rodenhuis
G:
10 jul 1857
Harlingen(FR)
Sjoerd Rodenhuis
1859-
Sjoerd Rodenhuis
G:
17 okt 1859
Harlingen(FR)
Janke Kerkhoven
1823-1859
Janke Kerkhoven
G:
2 mei 1823
Harlingen(FR)
O:
13 dec 1859
Harlingen(FR)
Sjoerd Rodenhuis
Sjoerd Rodenhuis
H:
25 jul 1844
Harlingen(FR)
Johannes Kerkhoven
1824-1827
Johannes Kerkhoven
G:
23 okt 1824
Harlingen(FR)
O:
24 mrt 1827
Harlingen(FR)
Johannes Kerkhoven
1794-1825
Johannes Kerkhoven
G:
16 nov 1794
Harlingen(FR)
O:
29 jul 1825
Den Helder(NH)
Aukje Elias Bijlsma
1796-1859
Aukje Elias Bijlsma
G:
13 jan 1796
Harlingen(FR)
H:
19 sep 1816
Harlingen(FR)
O:
5 aug 1859
Harlingen(FR)
Simon Van der Leij
1828-
Simon Van der Leij
G:
8 mei 1828
Bolsward(FR)
Janke Van der Leij
1829-
Janke Van der Leij
G:
20 jun 1829
Bolsward(FR)
Elisa Van der Leij
1835-
Elisa Van der Leij
G:
20 mrt 1835
Leeuwarden(FR)
Alegonda Kuen
ca. 1835-
Alegonda Kuen
G:
ca. 1835
Nieuwe Pekela(GR)
H:
17 nov 1859
Harlingen(FR)
Aafke Kerkhoven
1798-1853
Aafke Kerkhoven
G:
30 okt 1798
Harlingen(FR)
O:
9 apr 1853
Harlingen(FR)
Jacob Van der Leij
1804-1836
Jacob Van der Leij
G:
14 jan 1804
Harlingen(FR)
H:
14 feb 1828
Harlingen(FR)
O:
23 mrt 1836
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Grietje Kerkhoven
1800-vóór 1801
Grietje Kerkhoven
G:
17 apr 1800
Harlingen(FR)
O:
vóór 1801
Grietje Kerkhoven
1801-vóór 1811
Grietje Kerkhoven
G:
21 jul 1801
Harlingen(FR)
O:
vóór 1811
Frederica Johanna Matthijssen
1829-1830
Frederica Johanna Matthijssen
G:
31 mei 1829
Den Haag(ZH)
O:
22 apr 1830
Den Haag(ZH)
Alida Adriana Matthijssen
1830-
Alida Adriana Matthijssen
G:
4 mei 1830
Den Haag(ZH)
Cornelis Matthijssen
1831-1831
Cornelis Matthijssen
G:
14 dec 1831
Den Haag(ZH)
O:
31 dec 1831
Den Haag(ZH)
Mathijssen
Mathijssen
Jan Jacobus Mathijssen
1832-1897
Jan Jacobus Mathijssen
G:
22 dec 1832
Den Haag(ZH)
O:
5 mei 1897
Dodewaard(GL)
Gerritje Van Reeden
ca. 1850-1882
Gerritje Van Reeden
G:
ca. 1850
O:
23 januari 1882
Lobith(GL)
Jacobus Johannes Matthijssen
1840-1840
Jacobus Johannes Matthijssen
G:
7 aug 1840
Den Haag(ZH)
O:
3 okt 1840
Den Haag(ZH)
Johanna Petronella Matthijssen
ca. 1843-1912
Johanna Petronella Matthijssen
G:
ca. 1843
Den Haag(ZH)
O:
20 apr 1912
Rijswijk(ZH)
Anna Kerkhoven
1806-1891
Anna Kerkhoven
G:
29 jul 1806
Harlingen(FR)
O:
24 jan 1891
Rijswijk(ZH)
Johannes Petrus Matthijssen
1801-1843
Johannes Petrus Matthijssen
G:
26 dec 1801
Den Haag(ZH)
H:
17 jul 1828
Harlingen(FR)
O:
8 jan 1843
Den Haag(ZH)
Jan Kerkhoven
1809-1838
Jan Kerkhoven
G:
11 jan 1809
Harlingen(FR)
O:
23 feb 1838
Soerabaja, Oost Java [Indonesia]
Janke Eeuwes van der Heyde
1761-1844
Janke Eeuwes van der Heyde
G:
4 mrt 1761
Grootegast(GR)
O:
14 mei 1844
Harlingen(FR)
Jacob Pieters Kerkhoven
1763-1828
Jacob Pieters Kerkhoven
D:
18 sep 1763
Harlingen(FR)
H:
12 sep 1784
Harlingen(FR)
O:
14 mei 1828
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Petrus Jacob Matthijssen
1821-1821
Petrus Jacob Matthijssen
G:
8 aug 1821
Den Haag(ZH)
O:
2 okt 1821
Den Haag(ZH)
Mathijs Petrus Jacob Mathijssen
1823-1906
Mathijs Petrus Jacob Mathijssen
G:
23 dec 1823
Den Haag(ZH)
O:
20 okt 1906
Den Haag(ZH)
Anna Willemina Adriana Ribbe
1822-1913
Anna Willemina Adriana Ribbe
G:
16 jan 1822
Den Haag(ZH)
H:
16 mei 1860
Den Haag(ZH)
O:
20 jan 1913
Den Haag(ZH)
Matthijs Matthijssen
1798-1832
Matthijs Matthijssen
G:
18 mrt 1798
Harlingen(FR)
O:
16 dec 1832
Den Haag(ZH)
Maria Meerburg
1802-1859
Maria Meerburg
G:
16 jun 1802
Leiden(ZH)
H:
17 jan 1821
Den Haag(ZH)
O:
29 jul 1859
Den Haag(ZH)
Frederica Johanna Matthijssen
1829-1830
Frederica Johanna Matthijssen
G:
31 mei 1829
Den Haag(ZH)
O:
22 apr 1830
Den Haag(ZH)
Alida Adriana Matthijssen
1830-
Alida Adriana Matthijssen
G:
4 mei 1830
Den Haag(ZH)
Cornelis Matthijssen
1831-1831
Cornelis Matthijssen
G:
14 dec 1831
Den Haag(ZH)
O:
31 dec 1831
Den Haag(ZH)
Mathijssen
Mathijssen
Jan Jacobus Mathijssen
1832-1897
Jan Jacobus Mathijssen
G:
22 dec 1832
Den Haag(ZH)
O:
5 mei 1897
Dodewaard(GL)
Gerritje Van Reeden
ca. 1850-1882
Gerritje Van Reeden
G:
ca. 1850
O:
23 januari 1882
Lobith(GL)
Jacobus Johannes Matthijssen
1840-1840
Jacobus Johannes Matthijssen
G:
7 aug 1840
Den Haag(ZH)
O:
3 okt 1840
Den Haag(ZH)
Johanna Petronella Matthijssen
ca. 1843-1912
Johanna Petronella Matthijssen
G:
ca. 1843
Den Haag(ZH)
O:
20 apr 1912
Rijswijk(ZH)
Johannes Petrus Matthijssen
1801-1843
Johannes Petrus Matthijssen
G:
26 dec 1801
Den Haag(ZH)
O:
8 jan 1843
Den Haag(ZH)
Anna Kerkhoven
1806-1891
Anna Kerkhoven
G:
29 jul 1806
Harlingen(FR)
H:
17 jul 1828
Harlingen(FR)
O:
24 jan 1891
Rijswijk(ZH)
Froukijn Eeuwes van der Heide
1764-1830
Froukijn Eeuwes van der Heide
D:
8 jan 1764
Grootegast(GR)
O:
14 apr 1830
Den Haag(ZH)
Pieter Mathysen
1770-1822
Pieter Mathysen
G:
05 jan 1770
Harlingen(FR)
H:
4 okt 1795
Harlingen(FR)
O:
10 aug 1822
Den Haag(ZH)
van der Heide
1852-1852
van der Heide
G:
24 jul 1852
Wymbritseradeel(FR)
O:
24 jul 1852
Wymbritseradeel(FR)
Johannes Hermanus Hofstra
1876-1892
Johannes Hermanus Hofstra
G:
2 jun 1876
Wymbritseradeel(FR)
O:
10 nov 1892
Wymbritseradeel(FR)
Kornelis Hofstra
1878-1907
Kornelis Hofstra
G:
23 mrt 1878
Wymbritseradeel(FR)
O:
06 apr 1907
Utrecht(UT)
Johanna de Bie
1882-1959
Johanna de Bie
G:
12 sep 1882
Utrecht(UT)
H:
03 mei 1905
Utrecht(UT)
O:
11 dec 1959
Driebergen-Rijsenburg(UT)
Eeuwe Hofstra
1880-ca. 1967
Eeuwe Hofstra
G:
21 mrt 1880
Wymbritseradeel(FR)
O:
ca. 1967
IJmuiden(NH)
Geertje Deuten
1879-1932
Geertje Deuten
G:
10 sep 1879
Hoogeveen, Hoogeveen, Drenthe, Nederland
H:
22 okt 1904
Wymbritseradeel(FR)
O:
3 nov 1932
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Maria Neeltje Post
1884-1950
Maria Neeltje Post
G:
11 jun 1884
Ambt-Vollenhove(O)
H:
6 feb 1936
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
16 mrt 1950
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ynskje Hofstra
1882-1957
Ynskje Hofstra
G:
14 dec 1882
Wymbritseradeel(FR)
O:
16 apr 1957
Heeg(FR)
Sjoerd Walinga
1878-1955
Sjoerd Walinga
G:
23 apr 1878
Heeg(FR)
H:
14 mei 1904
Wymbritseradeel(FR)
O:
11 feb 1955
Sneek(FR)
Neeltje Hofstra
1885-1957
Neeltje Hofstra
G:
21 okt 1885
Abbega(FR)
O:
07 mrt 1957
Oosthem(FR)
Freerk Abma
1872-1955
Freerk Abma
G:
29 mrt 1872
Wymbritseradeel(FR)
H:
21 mei 1931
Oosthem(FR)
O:
19 jan 1955
Oosthem(FR)
Symen Hofstra
1890-1975
Symen Hofstra
G:
7 mei 1890
Wymbritseradeel(FR)
O:
23 sep 1975
Klaaske van der Eems
1891-1969
Klaaske van der Eems
G:
24 februari 1891
Sneek(FR)
H:
10 mei 1913
Wymbritseradeel(FR)
O:
10 mrt 1969
Geertje Jeans van der Heide
1853-1929
Geertje Jeans van der Heide
G:
12 sep 1853
Abbega(FR)
O:
2 feb 1929
Heeg(FR)
Eeke Kornelis Hofstra
1850-1927
Eeke Kornelis Hofstra
G:
8 dec 1850
Abbega(FR)
H:
22 mei 1875
Wymbritseradeel(FR)
O:
19 dec 1927
Heeg(FR)
Sjoukje van der Heide
1855-1856
Sjoukje van der Heide
G:
11 feb 1855
Abbega(FR)
O:
14 mrt 1856
Abbega(FR)
Sjoukje van der Heide
1857-1857
Sjoukje van der Heide
G:
28 jul 1857
Abbega(FR)
O:
15 aug 1857
Abbega(FR)
Sjoukje van der Heide
1859-1941
Sjoukje van der Heide
G:
23 jan 1859
Abbega(FR)
O:
9 mrt 1941
Heeg(FR)
Jean Herman van der Heide
1821-1873
Jean Herman van der Heide
G:
10 feb 1821
Antwerpen [B]
O:
1 jan 1873
Wymbritseradeel(FR)
Neeltje Reins Zijlstra
1819-1901
Neeltje Reins Zijlstra
G:
9 feb 1819
Sneek(FR)
H:
18 nov 1851
Wymbritseradeel(FR)
O:
30 dec 1901
Abbega(FR)
Keilman
1849-1849
Keilman
G:
30 mrt 1849
Bolsward(FR)
O:
30 mrt 1849
Bolsward(FR)
Gerard Keilman
1850-1857
Gerard Keilman
G:
24 mei 1850
Bolsward(FR)
O:
14 jul 1857
Bolsward(FR)
Aukje de Boer
1882-
Aukje de Boer
G:
13 nov 1882
Leeuwarden(FR)
Hieke Metje de Boer
1884-
Hieke Metje de Boer
G:
6 jan 1884
Leeuwarden(FR)
Lyckle Kuipers
ca. 1889-
Lyckle Kuipers
G:
ca. 1889
Witmarsum(FR)
H:
29 mrt 1911
Wonseradeel(FR)
Hielke de Boer
1885-
Hielke de Boer
G:
5 feb 1885
Leeuwarden(FR)
Geertje Keilman
1851-1934
Geertje Keilman
G:
13 dec 1851
Bolsward(FR)
O:
12 dec 1934
Baarn(UT)
Gorrijt de Boer
1849-1920
Gorrijt de Boer
G:
23 aug 1849
Bolsward(FR)
H:
6 maart 1881
Bolsward(FR)
O:
15 mei 1920
Arum(FR)
Vroukje Keilman
1855-1920
Vroukje Keilman
G:
18 jun 1855
Bolsward(FR)
O:
31 jan 1920
Leeuwarden(FR)
Hielke Gerard Keilman
1895-1975
Hielke Gerard Keilman
G:
30 mei 1895
Groenlo(GL)
O:
17 apr 1975
Martje Schaap
1903-1994
Martje Schaap
G:
14 nov 1903
Terschelling(FR)
O:
4 jan 1994
Maaike Fokeliene Keilman
1898-
Maaike Fokeliene Keilman
G:
10 apr 1898
Groenlo(GL)
Pieter Kop
1896-
Pieter Kop
G:
9 dec 1896
Rotterdam(ZH)
H:
26 apr 1928
Harlingen(FR)
Folkert Johannes Keilman
1902-1990
Folkert Johannes Keilman
G:
14 aug 1902
Groenlo(GL)
O:
8 okt 1990
Willemina Jeanne Wielinga
1917-2005
Willemina Jeanne Wielinga
G:
5 aug 1917
Harderwijk(GL)
O:
12 apr 2005
Harlingen(FR)
Gerard Keilman
1860-1954
Gerard Keilman
G:
8 jan 1860
Bolsward(FR)
O:
01 apr 1954
Harlingen(FR)
Lolkje Schootstra
1867-1952
Lolkje Schootstra
G:
10 sep 1867
Workum(FR)
H:
7 nov 1891
Workum(FR)
O:
05 feb 1952
Harlingen(FR)
Keilman
1866-1866
Keilman
G:
11 okt 1866
Bolsward(FR)
O:
11 okt 1866
Bolsward(FR)
Mettje van der Heide
1822-1901
Mettje van der Heide
G:
25 okt 1822
Antwerpen [B]
O:
30 jan 1901
Leeuwarden(FR)
Hylke Gerrits Keilman
1820-1880
Hylke Gerrits Keilman
G:
24 feb 1820
Bolsward(FR)
H:
23 jul 1848
Bolsward(FR)
O:
14 aug 1880
Bolsward(FR)
Thomas Petrus vander Heide
1827-1830
Thomas Petrus vander Heide
G:
12 dec 1827
Antwerpen [B]
O:
9 dec 1830
Antwerpen [B]
Eeuwe Johannes van der Heyde
1790-1838
Eeuwe Johannes van der Heyde
G:
18 nov 1790
Harlingen(FR)
O:
11 mei 1838
Bolsward(FR)
Geertje Thomas Cremer
1790-1830
Geertje Thomas Cremer
D:
21 feb 1790
Leermens(GR)
H:
27 apr 1820
Hoogstraten, Antwerpen [Belgium]
O:
06 dec 1830
Antwerpen [B]
Baukje van der Heide
1871-1945
Baukje van der Heide
G:
30 sep 1871
Franeker(FR)
O:
31 mei 1945
Schiedam(ZH)
Jentje Roosma
1879-1928
Jentje Roosma
G:
22 dec 1879
Franeker(FR)
H:
30 okt 1913
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
30 sep 1928
Schiedam(ZH)
Eeuwe van der Heide
1874-1874
Eeuwe van der Heide
G:
12 aug 1874
Franeker(FR)
O:
23 sep 1874
Harlingen(FR)
Sjoerd van der Heide
1834-1914
Sjoerd van der Heide
G:
22 feb 1834
Harlingen(FR)
O:
17 mrt 1914
Egmond aan Zee(NH)
Jantje Hazewindus
1833-1928
Jantje Hazewindus
G:
21 jan 1833
Drachten(FR)
H:
4 aug 1870
Enkhuizen(NH)
O:
10 mrt 1928
Schiedam(ZH)
Baukje Sjoerds de Vries
1793-1877
Baukje Sjoerds de Vries
G:
28 sep 1793
Harlingen(FR)
H:
25 apr 1833
Harlingen(FR)
O:
25 aug 1877
Bolsward(FR)
Hermanus Johannes van der Heide
1844-1848
Hermanus Johannes van der Heide
G:
6 jan 1844
Harlingen(FR)
O:
17 jan 1848
Harlingen(FR)
Gerritje (Johannis) van der Heide
1845-1846
Gerritje (Johannis) van der Heide
G:
16 mrt 1845
Harlingen(FR)
O:
18 mei 1846
Harlingen(FR)
Johannes van der Heide
1873-1874
Johannes van der Heide
G:
22 mrt 1873
Harlingen(FR)
O:
8 jan 1874
Harlingen(FR)
Arie van der Heide
1874-1962
Arie van der Heide
G:
30 dec 1874
Harlingen(FR)
O:
4 mrt 1962
Harlingen(FR)
Trijntje de Windt
1874-1932
Trijntje de Windt
G:
13 dec 1874
Harlingen(FR)
H:
1 jun 1899
Harlingen(FR)
O:
14 jun 1932
Harlingen(FR)
Sieuke de Vries
1870-1960
Sieuke de Vries
G:
6 aug 1870
Wierum(FR)
H:
31 okt 1935
Harlingen(FR)
O:
24 mrt 1960
Harlingen(FR)
Sijke van der Heide
1877-1931
Sijke van der Heide
G:
7 mrt 1877
Harlingen(FR)
O:
7 jan 1931
Loosduinen(ZH)
Anne Reitsma
1864-1922
Anne Reitsma
G:
8 jan 1864
Sexbierum(FR)
H:
11 mei 1905
Harlingen(FR)
O:
20 jun 1922
Loosduinen(ZH)
Johannes van der Heide
1879-1957
Johannes van der Heide
G:
11 mei 1879
Harlingen(FR)
O:
1 feb 1957
Wassenaar(ZH)
Neeltje Jut
1879-
Neeltje Jut
G:
2 apr 1879
Zaandam(NH)
H:
11 mei 1904
Zaandam(NH)
Jacobje van der Heide
1881-1943
Jacobje van der Heide
G:
24 okt 1881
Harlingen(FR)
O:
2 jun 1943
Berlikum(FR)
Klaas van der Schaaf
1878-1946
Klaas van der Schaaf
G:
05 jul 1878
Berlikum(FR)
H:
28 mei 1906
Harlingen(FR)
O:
16 juni 1946
Berlikum(FR)
Albert van der Heide
1884-1963
Albert van der Heide
G:
16 mei 1884
Harlingen(FR)
O:
4 mei 1963
Sneek(FR)
Jetske Veltman
1887-1960
Jetske Veltman
G:
4 mei 1887
Sneek(FR)
H:
16 mei 1910
Sneek(FR)
O:
21 okt 1960
Sneek(FR)
Hermanus Jan van der Heide
1886-1960
Hermanus Jan van der Heide
G:
16 jul 1886
Harlingen(FR)
O:
11 jun 1960
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Mary Joppe
1891-1955
Mary Joppe
G:
13 okt 1891
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
H:
4 jun 1927
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
O:
1 mei 1955
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Feike van der Heide
1846-1911
Feike van der Heide
G:
31 jul 1846
Harlingen(FR)
O:
18 sep 1911
Harlingen(FR)
Heiltje de Boer
1849-1926
Heiltje de Boer
G:
9 feb 1849
Urk(FL)
H:
16 mei 1872
Harlingen(FR)
O:
26 aug 1926
Harlingen(FR)
Geeske van der Heide
1849-1927
Geeske van der Heide
G:
12 jun 1849
Harlingen(FR)
O:
12 sep 1927
Loosduinen(ZH)
Johannes Hermanus (John) Vanderheide
1879-1928
Johannes Hermanus (John) Vanderheide
G:
24 feb 1879
Harlingen(FR)
O:
1928
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Kate Dijkema
1884-1945
Kate Dijkema
G:
jan 1884
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
H:
26 jan 1912
Holland, Ottawa, Michigan [USA]
O:
1945
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Feike (William) Vanderheid
1880-1965
Feike (William) Vanderheid
G:
12 mei 1880
Harlingen(FR)
O:
19 aug 1965
North Tonawanda, Niagara, New York [USA]
Marion Zorn
ca. 1885-1957
Marion Zorn
G:
ca. 1885
unknown, [county], New York [USA]
H:
1906
Tonawanda, Erie, New York [USA]
O:
17 dec 1957
Tonawanda, Erie, New York [USA]
Sytske van der Heide
1882-1892
Sytske van der Heide
G:
13 mrt 1882
Harlingen(FR)
O:
26 mei 1892
Harlingen(FR)
Eeuwe (Edward) Vanderheide
1884-1955
Eeuwe (Edward) Vanderheide
G:
8 apr 1884
Harlingen(FR)
O:
28 nov 1955
St. Clair Shores, Macomb, Michigan [USA]
Trijntje (Tena) Gatzes Alkema
1891-1954
Trijntje (Tena) Gatzes Alkema
G:
1 okt 1891
Woudsend(FR)
H:
15 mei 1913
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
O:
06 mei 1954
St. Clair Shores, Macomb, Michigan [USA]
Jan van der Heide
1886-1890
Jan van der Heide
G:
14 feb 1886
Harlingen(FR)
O:
14 apr 1890
Harlingen(FR)
Ybeltje (Lena) Vanderheide
1887-1917
Ybeltje (Lena) Vanderheide
G:
5 jul 1887
Harlingen(FR)
O:
27 feb 1917
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Sijke van der Heide
1888-1892
Sijke van der Heide
G:
6 okt 1888
Harlingen(FR)
O:
12 mrt 1892
Harlingen(FR)
Geeske (Grace) Vanderheide
1890-1958
Geeske (Grace) Vanderheide
G:
28 jan 1890
Harlingen(FR)
O:
2 jan 1958
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Edward Lawrence Collins, sr.
1889-1964
Edward Lawrence Collins, sr.
G:
09 nov 1889
Millington, Tuscola, Mchigan [USA]
H:
1910
O:
jul 1964
unknown, [county], Michigan [USA]
Elisabeth van der Heide
1891-1892
Elisabeth van der Heide
G:
12 jun 1891
Harlingen(FR)
O:
15 feb 1892
Harlingen(FR)
Sietske van der Heide
1893-1894
Sietske van der Heide
G:
19 okt 1893
Harlingen(FR)
O:
2 sep 1894
Harlingen(FR)
Jan (James) Vanderheide
1897-1961
Jan (James) Vanderheide
G:
5 aug 1897
Harlingen(FR)
O:
19 sep 1961
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Lydia Berta Burgstahler
1899-1956
Lydia Berta Burgstahler
G:
29 dec 1899
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
H:
1 sep 1921
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
O:
03 apr 1956
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Trijntje (Tena) Vanderheide
1903-1991
Trijntje (Tena) Vanderheide
G:
31 jan 1903
Harlingen(FR)
O:
23 jan 1991
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Allen Waterloo, sr.
1903-1992
Allen Waterloo, sr.
G:
29 dec 1903
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
H:
1927
O:
5 okt 1992
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Hermanus Johannis Vanderheide
1853-1936
Hermanus Johannis Vanderheide
G:
15 nov 1853
Harlingen(FR)
O:
jan 1936
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Ynskje (Esther) Gonggrijp
1854-1920
Ynskje (Esther) Gonggrijp
G:
15 okt 1854
Harlingen(FR)
H:
16 mei 1878
Harlingen(FR)
O:
20 sep 1920
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Johannes Hermanus van der Heide
1888-1982
Johannes Hermanus van der Heide
G:
7 apr 1888
Harlingen(FR)
O:
14 jun 1982
Den Haag(ZH)
Jannetje van de Kemp
1888-1973
Jannetje van de Kemp
G:
18 sep 1888
Barneveld(GL)
H:
6 okt 1916
De Bilt(UT)
O:
03 jan 1973
Den Haag(ZH)
Jan van der Heide
1856-1931
Jan van der Heide
G:
18 okt 1856
Harlingen(FR)
O:
26 jul 1931
Harlingen(FR)
Johanna Doorenbos
1865-1889
Johanna Doorenbos
G:
18 jan 1865
Veendam(GR)
H:
09 feb 1887
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
19 dec 1889
Veendam(GR)
Trijntje Sewerijn
1860-1921
Trijntje Sewerijn
G:
09 feb 1860
Harlingen(FR)
H:
30 jul 1891
Harlingen(FR)
O:
08 nov 1921
Harlingen(FR)
Berber van der Heide
1858-1858
Berber van der Heide
G:
24 apr 1858
Harlingen(FR)
O:
4 aug 1858
Harlingen(FR)
Johannis van der Heide
1820-1885
Johannis van der Heide
G:
3 okt 1820
Harlingen(FR)
O:
24 mei 1885
Harlingen(FR)
Sijke Burghout
1816-1862
Sijke Burghout
G:
6 mrt 1816
Harlingen(FR)
H:
18 mei 1843
Harlingen(FR)
O:
19 nov 1862
Harlingen(FR)
Frederica van Getsen
1818-1896
Frederica van Getsen
G:
17 aug 1818
Franeker(FR)
H:
12 okt 1865
Harlingen(FR)
O:
26 apr 1896
Harlingen(FR)
Gepkje Spoelstra
1853-1938
Gepkje Spoelstra
G:
3 jun 1853
Sneek(FR)
O:
30 jan 1938
Sneek(FR)
Fedde Blok
1859-1941
Fedde Blok
G:
5 mei 1859
Sneek(FR)
O:
19 jun 1941
Sneek(FR)
Geeske Spoelstra
1855-1973
Geeske Spoelstra
G:
10 aug 1855
Sneek(FR)
O:
11 okt 1973
Sneek(FR)
Willemke Spoelstra
1857-1931
Willemke Spoelstra
G:
9 dec 1857
Sneek(FR)
O:
23 apr 1931
Den Haag(ZH)
Nijkele de Boer
1857-1918
Nijkele de Boer
G:
1 aug 1857
Sneek(FR)
O:
17 feb 1918
Den Haag(ZH)
Willem Spoelstra
1861-1942
Willem Spoelstra
G:
17 jan 1861
Sneek(FR)
O:
15 mei 1942
Rotterdam(ZH)
Saakje van Gorkum
1859-1935
Saakje van Gorkum
G:
22 jun 1859
Sneek(FR)
O:
11 feb 1935
Sneek(FR)
Sijke Spoelstra
1865-1953
Sijke Spoelstra
G:
17 apr 1865
Sneek(FR)
O:
19 aug 1953
Sneek(FR)
Jan Stellingwerff
-vóór 1953
Jan Stellingwerff
O:
vóór 20 aug 1953
Pieter Spoelstra
1869-1877
Pieter Spoelstra
G:
29 apr 1869
Sneek(FR)
O:
24 feb 1877
Sneek(FR)
Berber van der Heyde
1824-1891
Berber van der Heyde
G:
28 apr 1824
Harlingen(FR)
O:
4 feb 1891
Sneek(FR)
Pieter Spoelstra
1828-1919
Pieter Spoelstra
G:
4 apr 1828
Sneek(FR)
H:
16 mei 1852
Sneek(FR)
O:
20 mei 1919
Sneek(FR)
Eeuwe van der Heide
1830-1898
Eeuwe van der Heide
G:
27 jun 1830
Harlingen(FR)
O:
14 feb 1898
Harlingen(FR)
Elisabeth de Moed
1829-1908
Elisabeth de Moed
G:
1 okt 1829
Makkum(FR)
H:
17 mei 1855
Harlingen(FR)
O:
20 nov 1908
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1879-1920
Jan van der Heide
G:
19 aug 1879
Harlingen(FR)
O:
9 okt 1920
Harlingen(FR)
Betje van der Weide
1878-1951
Betje van der Weide
G:
31 okt 1878
Harlingen(FR)
H:
13 nov 1902
Harlingen(FR)
O:
16 apr 1951
Harlingen(FR)
Gerrit van der Heide
1881-1974
Gerrit van der Heide
G:
29 mei 1881
Harlingen(FR)
O:
19 sep 1974
Harlingen(FR)
Antje de Boer
1882-1961
Antje de Boer
G:
23 aug 1882
Poppingawier(FR)
H:
21 mei 1903
Harlingen(FR)
O:
5 apr 1961
Harlingen(FR)
Melle van der Heide
1883-1909
Melle van der Heide
G:
18 jun 1883
Harlingen(FR)
O:
14 mrt 1909
Harlingen(FR)
Sierk van der Heide
1885-1969
Sierk van der Heide
G:
26 aug 1885
Harlingen(FR)
O:
13 jun 1969
Harlingen(FR)
Margretha Willekes
1884-1943
Margretha Willekes
G:
8 sep 1884
Harlingen(FR)
H:
2 sep 1907
Harlingen(FR)
O:
23 apr 1943
Harlingen(FR)
Trijntje van der Heide
1887-1924
Trijntje van der Heide
G:
30 okt 1887
Harlingen(FR)
O:
29 jan 1924
Harlingen(FR)
Ulbe Posthuma
1887-1965
Ulbe Posthuma
G:
17 mei 1887
Harlingen(FR)
H:
31 jan 1910
Harlingen(FR)
O:
7 mei 1965
Harlingen(FR)
Janke van der Heide
1889-1974
Janke van der Heide
G:
9 okt 1889
Harlingen(FR)
O:
19 apr 1974
Deventer(O)
Bernardus Andreas Vroklage
1885-ca. 1928
Bernardus Andreas Vroklage
G:
30 jan 1885
Oldemarkt(O)
H:
18 apr 1912
Harlingen(FR)
O:
ca. 7 jan 1928
Deventer(O)
Albertus Gerhardus Antonius Schiphorst
1888-ca. 1972
Albertus Gerhardus Antonius Schiphorst
G:
07 jan 1888
Deventer(O)
H:
25 nov 1931
Deventer(O)
O:
ca. 24 feb 1972
Deventer(O)
Geeske van der Heide
1891-1981
Geeske van der Heide
G:
7 okt 1891
Harlingen(FR)
O:
1 jan 1981
Beverwijk(NH)
Bartholomeus Johannes van Rixel
1892-1979
Bartholomeus Johannes van Rixel
G:
6 mrt 1892
Beverwijk(NH)
H:
20 mei 1920
Harlingen(FR)
O:
28 jun 1979
Velsen-Noord(NH)
Hendrik van der Heide
1893-1894
Hendrik van der Heide
G:
8 nov 1893
Harlingen(FR)
O:
12 apr 1894
Harlingen(FR)
Harmanus van der Heide
1856-1934
Harmanus van der Heide
G:
23 dec 1856
Harlingen(FR)
O:
1 dec 1934
Harlingen(FR)
Dirkje Dijkstra
1856-1940
Dirkje Dijkstra
G:
15 apr 1856
Harlingen(FR)
H:
24 apr 1879
Harlingen(FR)
O:
20 okt 1940
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1883-1959
Jan van der Heide
G:
22 mei 1883
Harlingen(FR)
O:
26 dec 1959
Harlingen(FR)
Hieke Scheepstra
1880-1946
Hieke Scheepstra
G:
1 feb 1880
Harlingen(FR)
H:
26 jun 1913
Harlingen(FR)
O:
15 jun 1946
Harlingen(FR)
Koos van der Heide
1885-1959
Koos van der Heide
G:
30 mrt 1885
Harlingen(FR)
O:
11 feb 1959
Harlingen(FR)
Johannes van der Heide
1886-1974
Johannes van der Heide
G:
28 nov 1886
Harlingen(FR)
O:
31 jan 1974
Den Helder(NH)
Antje Berends
1888-1938
Antje Berends
G:
30 sep 1888
Harlingen(FR)
H:
13 apr 1911
Harlingen(FR)
O:
4 mei 1938
Harlingen(FR)
N.N.
N.N.
H:
ca. 1944
Cornelis van der Heide
1888-1974
Cornelis van der Heide
G:
5 nov 1888
Harlingen(FR)
O:
22 okt 1974
Harlingen(FR)
Sijbrigje Fortuin
1892-1985
Sijbrigje Fortuin
G:
8 jun 1892
Pietersbierum(FR)
H:
21 mei 1914
Harlingen(FR)
O:
25 mei 1985
Harlingen(FR)
Eeuwe van der Heide
1890-1981
Eeuwe van der Heide
G:
21 mei 1890
Harlingen(FR)
O:
24 okt 1981
Noardbergum(FR)
Jacoba de Vries
1892-1953
Jacoba de Vries
G:
21 sep 1892
Harlingen(FR)
H:
6 jun 1912
Harlingen(FR)
O:
5 aug 1953
Harlingen(FR)
Jantje Miedema
1893-1984
Jantje Miedema
G:
16 jan 1893
Franeker(FR)
H:
19 mrt 1959
Harlingen(FR)
O:
2 nov 1984
Enkhuizen(NH)
Hermanus van der Heide
1892-1973
Hermanus van der Heide
G:
21 apr 1892
Harlingen(FR)
O:
20 mei 1973
Harlingen(FR)
Wikje Scheffer
1891-1970
Wikje Scheffer
G:
28 nov 1891
Harlingen(FR)
H:
13 mei 1920
Harlingen(FR)
O:
13 apr 1970
Harlingen(FR)
Willem van der Heide
1894-1977
Willem van der Heide
G:
22 mrt 1894
Harlingen(FR)
O:
27 aug 1977
Harlingen(FR)
Iemkje van der Heide
1895-1979
Iemkje van der Heide
G:
1 nov 1895
Harlingen(FR)
O:
26 aug 1979
Harlingen(FR)
Paulus van Beusekom
1888-1925
Paulus van Beusekom
G:
29 feb 1888
Gameren(GL)
H:
25 mei 1916
Harlingen(FR)
O:
23 sep 1925
Rotterdam(ZH)
N. N.
N. N.
H:
ca. aug 1927
Melle van der Heide
1897-1946
Melle van der Heide
G:
15 nov 1897
Harlingen(FR)
O:
11 mrt 1946
Harlingen(FR)
Hinke Plantenga
1904-1999
Hinke Plantenga
G:
12 feb 1904
Franeker(FR)
H:
3 nov 1923
Franeker(FR)
O:
10 jan 1999
Trijntje van der Heide
1899-1959
Trijntje van der Heide
G:
3 okt 1899
Harlingen(FR)
O:
5 okt 1959
Den Oever(NH)
N. N.
Sjouke Jorna
1906-1976
Sjouke Jorna
G:
17 aug 1906
Harlingen(FR)
H:
2 dec 1926
Harlingen(FR)
O:
5 sep 1976
Den Oever(NH)
Joukje van der Heide
1901-1994
Joukje van der Heide
G:
28 jun 1901
Harlingen(FR)
O:
26 nov 1994
Leeuwarden(FR)
Pier Vellinga
1899-1992
Pier Vellinga
G:
7 apr 1899
Harlingen(FR)
H:
22 mrt 1923
Harlingen(FR)
O:
16 jun 1992
Leeuwarden(FR)
Dirk van der Heide
1905-1969
Dirk van der Heide
G:
26 apr 1905
Harlingen(FR)
O:
20 okt 1969
Harlingen(FR)
Reinskje Knierke de Boer
1910-1982
Reinskje Knierke de Boer
G:
30 jul 1910
Harlingen(FR)
H:
22 nov 1934
Harlingen(FR)
O:
10 sep 1982
Harlingen(FR)
Melle van der Heide
1860-1945
Melle van der Heide
G:
17 jan 1860
Harlingen(FR)
O:
11 jul 1945
Harlingen(FR)
Dirkje Smith
1861-1947
Dirkje Smith
G:
19 apr 1861
Harlingen(FR)
H:
22 mrt 1883
Harlingen(FR)
O:
27 apr 1947
Harlingen(FR)
Johannes van der Heide
1863-1870
Johannes van der Heide
G:
12 jun 1863
Harlingen(FR)
O:
16 aug 1870
Harlingen(FR)
Geertje van der Heide
1889-1986
Geertje van der Heide
G:
24 okt 1889
Harlingen(FR)
O:
25 aug 1986
Harlingen(FR)
Herre van der Plaats
1886-1959
Herre van der Plaats
G:
20 okt 1886
Almenum(FR)
H:
23 mei 1912
Harlingen(FR)
O:
18 jun 1959
Harlingen(FR)
Trijntje van der Heide
1890-1950
Trijntje van der Heide
G:
28 dec 1890
Harlingen(FR)
O:
13 okt 1950
Harlingen(FR)
Dirk van der Pijl
1892-1966
Dirk van der Pijl
G:
21 dec 1892
Maassluis(ZH)
H:
7 aug 1913
Harlingen(FR)
O:
25 jul 1966
Harlingen(FR)
Klaske van der Heide
1892-1893
Klaske van der Heide
G:
10 mrt 1892
Harlingen(FR)
O:
14 aug 1893
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1893-1985
Jan van der Heide
G:
28 sep 1893
Harlingen(FR)
O:
27 apr 1985
Sneek(FR)
Johanna van Slooten
na 1892-1973
Johanna van Slooten
G:
na 17 feb 1892
H:
31 mei 1919
Sneek(FR)
O:
16 feb 1973
Sneek(FR)
Eeuwe van der Heide
1897-1897
Eeuwe van der Heide
G:
28 mei 1897
Harlingen(FR)
O:
25 aug 1897
Harlingen(FR)
Hermanus van der Heide
1898-1974
Hermanus van der Heide
G:
25 aug 1898
Harlingen(FR)
O:
28 jun 1974
Harlingen(FR)
Fedde van der Heide
1901-1902
Fedde van der Heide
G:
18 apr 1901
Harlingen(FR)
O:
18 mei 1902
Harlingen(FR)
Berber van der Heide
1905-1907
Berber van der Heide
G:
18 okt 1905
Harlingen(FR)
O:
7 mrt 1907
Harlingen(FR)
Geeske van der Heide
1866-1955
Geeske van der Heide
G:
19 sep 1866
Harlingen(FR)
O:
23 mei 1955
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1851-1944
Jan van der Heide
G:
15 dec 1851
Harlingen(FR)
H:
16 mei 1889
Harlingen(FR)
O:
12 aug 1944
Harlingen(FR)
Theuntje Boelens
1903-1993
Theuntje Boelens
G:
4 mei 1903
Harlingen(FR)
O:
01 dec 1993
Adolf Frölich
1903-1993
Adolf Frölich
G:
25 sep 1903
Harlingen(FR)
H:
7 apr 1926
Leeuwarden(FR)
O:
11 jun 1993
Trijntje Boelens
1905-1991
Trijntje Boelens
G:
13 juli 1905
Harlingen(FR)
O:
03 apr 1991
Leeuwarden(FR)
Catherines Katje
1909-1966
Catherines Katje
G:
27 jan 1909
Leeuwarden(FR)
H:
6 okt 1928
Leeuwarden(FR)
O:
18 dec 1966
Leeuwarden(FR)
Gerbrigje Boelens
1908-1966
Gerbrigje Boelens
G:
28 maart 1908
Harlingen(FR)
O:
9 okt 1966
Willem Pompstra
1908-1980
Willem Pompstra
G:
29 mei 1908
Leeuwarden(FR)
H:
24 mei 1930
Leeuwarden(FR)
O:
8 jun 1980
Klaaske van der Heide
1870-1934
Klaaske van der Heide
G:
24 feb 1870
Harlingen(FR)
O:
24 sep 1934
Leeuwarden(FR)
Jan Boelens
1861-1938
Jan Boelens
G:
10 mei 1861
Harlingen(FR)
H:
8 okt 1891
Harlingen(FR)
O:
30 dec 1938
Leeuwarden(FR)
Sjirk Bekius
1897-1965
Sjirk Bekius
G:
29 okt 1897
Almenum(FR)
O:
13 dec 1965
Tjeerdtje de Vries
1899-1992
Tjeerdtje de Vries
G:
11 aug 1899
Hitzum(FR)
H:
09 dec 1920
Harlingen(FR)
O:
12 apr 1992
Elsie Gringley
1902-1982
Elsie Gringley
G:
04 apr 1902
Goole, East Riding of Yorkshire [United Kingdom]
H:
12 jul 1934
Harlingen(FR)
O:
11 feb 1982
Lolkje Bekius
1899-1985
Lolkje Bekius
G:
22 apr 1899
Harlingen(FR)
O:
27 jan 1985
Pieter Brouwer
1892-1954
Pieter Brouwer
G:
1 apr 1892
Zaandam(NH)
H:
25 mei 1925
Zaandam(NH)
O:
9 jun 1954
Trijntje Bekius
1901-1901
Trijntje Bekius
G:
28 jan 1901
Harlingen(FR)
O:
17 sep 1901
Harlingen(FR)
Jan Bekius
1903-1996
Jan Bekius
G:
4 sep 1903
Harlingen(FR)
O:
9 jun 1996
Lena Schroor
1915-1999
Lena Schroor
G:
29 jan 1915
H:
9 mei 1938
Harlingen(FR)
O:
13 dec 1999
Tjerk Bekius
1906-
Tjerk Bekius
G:
8 mei 1906
Harlingen(FR)
Jacobje de Groot
1909-
Jacobje de Groot
G:
5 nov 1909
Harlingen(FR)
H:
14 sep 1931
Harlingen(FR)
Trijntje Bekius
1907-1996
Trijntje Bekius
G:
10 nov 1907
Harlingen(FR)
O:
1 aug 1996
Jan Kaper
1904-1966
Jan Kaper
G:
16 jan 1904
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
10 nov 1932
Harlingen(FR)
O:
9 mei 1966
Hermanus Bekius
1909-1942
Hermanus Bekius
G:
6 nov 1909
Harlingen(FR)
O:
24 nov 1942
Adriaan Bekius
1914-1998
Adriaan Bekius
G:
30 jul 1914
Harlingen(FR)
O:
25 dec 1998
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Hendriksje Verschoor
1914-1999
Hendriksje Verschoor
G:
1 mrt 1914
Giessendam(ZH)
H:
11 okt 1938
Giessendam(ZH)
O:
25 jan 1999
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Geeske Bekius
1916-1986
Geeske Bekius
G:
18 sep 1916
Harlingen(FR)
O:
11 sep 1986
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Oebel Geert Kok
1914-
Oebel Geert Kok
G:
2 jul 1914
Sappemeer (GR)
Berber van der Heide
1874-1936
Berber van der Heide
G:
29 jul 1874
Harlingen(FR)
O:
23 jul 1936
Harlingen(FR)
Jelle Hendrik Bekius
1874-1960
Jelle Hendrik Bekius
G:
11 jan 1874
Almenum(FR)
H:
18 mei 1896
Harlingen(FR)
O:
11 aug 1960
Harlingen(FR)
Pieter Bakker
1900-1981
Pieter Bakker
G:
23 okt 1900
Harlingen(FR)
O:
12 jul 1981
Noardbergum(FR)
Atje Schuil
1901-1977
Atje Schuil
G:
6 okt 1901
Harlingen(FR)
H:
14 feb 1927
Harlingen(FR)
O:
28 jul 1977
Jan Bakker
1902-1969
Jan Bakker
G:
17 feb 1902
Harlingen(FR)
O:
20 jan 1969
Maria Gerridina Kuipers
1903-1986
Maria Gerridina Kuipers
G:
10 jan 1903
Harlingen(FR)
H:
17 jul 1930
Harlingen(FR)
O:
6 feb 1986
Anna Maria Alida Bakker
1904-
Anna Maria Alida Bakker
G:
9 mrt 1904
Harlingen(FR)
Trijntje Bakker
1907-1998
Trijntje Bakker
G:
6 jun 1907
Harlingen(FR)
O:
5 okt 1998
Melle Scheepstra
1909-1939
Melle Scheepstra
G:
1 jan 1909
Harlingen(FR)
H:
17 nov 1932
Harlingen(FR)
O:
23 okt 1939
Harlingen(FR)
Johanna Bakker
1908-1993
Johanna Bakker
G:
20 aug 1908
Harlingen(FR)
O:
21 okt 1993
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Wiebe Marinus Spelde
1907-1970
Wiebe Marinus Spelde
G:
26 mei 1907
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
23 okt 1930
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
19 jan 1970
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Willem Bakker
1913-1982
Willem Bakker
G:
5 aug 1913
Harlingen(FR)
O:
2 dec 1982
Pietje Attema
1915-1982
Pietje Attema
G:
14 mrt 1915
H:
10 mei 1937
Harlingen(FR)
O:
27 feb 1982
G. Bakker
Johanna van der Heide
1877-1966
Johanna van der Heide
G:
24 nov 1877
Harlingen(FR)
O:
20 jun 1966
Harlingen(FR)
Folkert Bakker
1877-1939
Folkert Bakker
G:
29 nov 1877
Harlingen(FR)
H:
1 mrt 1900
Harlingen(FR)
O:
28 jan 1939
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1833-1880
Jan van der Heide
G:
17 sep 1833
Harlingen(FR)
O:
27 feb 1880
Harlingen(FR)
Trijntje Lijker
1833-1922
Trijntje Lijker
G:
20 jun 1833
Harlingen(FR)
H:
12 jun 1856
Harlingen(FR)
O:
8 nov 1922
Harlingen(FR)
Harmanus Johannes van der Heyde
1792-1852
Harmanus Johannes van der Heyde
G:
17 aug 1792
Harlingen(FR)
O:
18 jan 1852
Harlingen(FR)
Geeske Jans Fokkema
1796-1881
Geeske Jans Fokkema
G:
27 mrt 1796
Scharnegoutum(FR)
H:
14 nov 1819
Harlingen(FR)
O:
24 jun 1881
Harlingen(FR)
Reindert Willem Bruggink
1874-1953
Reindert Willem Bruggink
G:
14 feb 1874
Zwolle(O)
O:
25 feb 1953
Kampen(O)
Maria Bruggink
1877-1884
Maria Bruggink
G:
23 jan 1877
Kampen(O)
O:
13 jun 1884
Kampen(O)
Dirk Jan Bruggink
1882-1882
Dirk Jan Bruggink
G:
13 jan 1882
Kampen(O)
O:
09 feb 1882
Kampen(O)
Dirk Jan Bruggink
1883-1883
Dirk Jan Bruggink
G:
6 maart 1883
Kampen(O)
O:
01 apr 1883
Kampen(O)
Geertruida ten Holt
1844-1908
Geertruida ten Holt
G:
23 dec 1844
Kampen(O)
O:
29 feb 1908
Kampen(O)
Roelof Kornelis Bruggink
1847-1901
Roelof Kornelis Bruggink
G:
25 dec 1847
Kampen(O)
H:
23 mei 1873
Kampen(O)
O:
1 feb 1901
Kampen(O)
Maria van der Heijde
1817-1905
Maria van der Heijde
G:
18 dec 1817
Harlingen(FR)
O:
22 jun 1905
Monnickendam(NH)
Willem Jan ten Holt
1821-05 sep 1846 15:00
Willem Jan ten Holt
G:
29 apr 1821
Kampen(O)
H:
23 mei 1844
Kampen(O)
O:
05 sep 1846 15:00
Kampen(O)
Matthijs Scherpenhuijzen
1850-1853
Matthijs Scherpenhuijzen
G:
06 dec 1850
Monnickendam(NH)
O:
21 mrt 1853
Monnickendam(NH)
Johannes Scherpenhuizen
1851-1935
Johannes Scherpenhuizen
G:
24 dec 1851
Monnickendam(NH)
O:
07 apr 1935
Monnickendam(NH)
Simon Scherpenhuijzen
1853-1853
Simon Scherpenhuijzen
G:
10 feb 1853
Monnickendam(NH)
O:
25 aug 1853
Monnickendam(NH)
Matthijs Scherpenhuisen
1854-1938
Matthijs Scherpenhuisen
G:
2 jun 1854
Monnickendam(NH)
O:
9 jan 1938
Monnickendam(NH)
Jacob Matthijsz Scherpenhuisen
1823-1874
Jacob Matthijsz Scherpenhuisen
G:
1 sep 1823
Monnickendam(NH)
H:
21 jul 1850
Monnickendam(NH)
O:
2 apr 1874
Monnickendam(NH)
Geertruida van Marle
1873-1886
Geertruida van Marle
G:
29 nov 1873
Kampen(O)
O:
20 sep 1886
Kampen(O)
Grietje van Marle
1875-1947
Grietje van Marle
G:
17 jun 1875
Kampen(O)
O:
09 aug 1947
Kampen(O)
Herm Herssenberg
1868-1946
Herm Herssenberg
G:
27 apr 1868
Zwolle(O)
H:
05 nov 1896
Kampen(O)
O:
15 nov 1946
Kampen(O)
Frederika van Marle
1877-1943
Frederika van Marle
G:
20 nov 1877
Kampen(O)
O:
25 dec 1943
Den Haag(ZH)
Henricus Gerardus Petrus Sonders
1878-1951
Henricus Gerardus Petrus Sonders
G:
7 aug 1878
Leiden(ZH)
H:
13 aug 1902
Den Haag(ZH)
O:
26 nov 1951
Den Haag(ZH)
Gerhardina van Marle
1879-1923
Gerhardina van Marle
G:
13 okt 1879
Kampen(O)
O:
9 jul 1923
Kampen(O)
Jan Smit
1877-na 1939
Jan Smit
G:
20 okt 1877
Vollenhove(O)
H:
14 sep 1916
Kampen(O)
O:
na 2 jul 1939
Antonia van Marle
1881-1881
Antonia van Marle
G:
1 aug 1881
Kampen(O)
O:
24 okt 1881
Kampen(O)
Hermanus Jacobus van Marle
1883-1883
Hermanus Jacobus van Marle
G:
29 jun 1883
Kampen(O)
O:
4 jul 1883
Kampen(O)
Antonia van Marle
1884-1885
Antonia van Marle
G:
6 jul 1884
Kampen(O)
O:
23 jan 1885
Kampen(O)
Barta van Marle
1886-1888
Barta van Marle
G:
3 mrt 1886
Kampen(O)
O:
12 nov 1888
Kampen(O)
Geertruida van Marle
1888-na 1958
Geertruida van Marle
G:
15 aug 1888
Kampen(O)
O:
na 3 jun 1958
Jacob Visscher
1886-1958
Jacob Visscher
G:
5 jan 1886
Zwollerkerspel(O)
H:
19 aug 1909
Kampen(O)
O:
3 jun 1958
Zwolle(O)
Jacobus van Marle
1848-1892
Jacobus van Marle
G:
10 jul 1848
Kampen(O)
O:
17 aug 1892
Nieuwer-Amstel(NH)
Jacobje Top
1844-1926
Jacobje Top
G:
10 nov 1844
Elburg(GL)
H:
30 jan 1873
Kampen(O)
O:
24 dec 1926
Kampen(O)
Katharina van Marle
1850-1851
Katharina van Marle
G:
3 nov 1850
Kampen(O)
O:
1 feb 1851
Kampen(O)
Geertruida van Marle
1876-1878
Geertruida van Marle
G:
26 sep 1876
Kampen(O)
O:
3 mrt 1878
Kampen(O)
Machiel van Marle
1877-1942
Machiel van Marle
G:
7 okt 1877
Kampen(O)
O:
22 feb 1942
Zaandam(NH)
Elisabeth Hoorn
17 aug 1883 01:00-
Elisabeth Hoorn
G:
17 aug 1883 01:00
Zaandam(NH)
H:
29 mrt 1903
Zaandam(NH)
Hermanus Jacobus van Marle
1879-1914
Hermanus Jacobus van Marle
G:
28 sep 1879
Kampen(O)
O:
17 mei 1914
Kampen(O)
Berendina van den Belt
ca. 1884-ca. 1927
Berendina van den Belt
G:
ca. 1884
Kampen(O)
H:
10 dec 1908
Kampen(O)
O:
ca. 1927
Kampen(O)
Willem Johannes van Marle
1881-ca. 1882
Willem Johannes van Marle
G:
24 nov 1881
Kampen(O)
O:
ca. 1882
Kampen(O)
Femmigje van Marle
1883-1972
Femmigje van Marle
G:
22 jan 1883
Kampen(O)
O:
2 dec 1972
Utrecht(UT)
Jacobus van der Poel
1882-1928
Jacobus van der Poel
G:
3 sep 1882
Krommenie(NH)
H:
12 mei 1909
Zaandam(NH)
O:
21 aug 1928
Utrecht(UT)
Maria Anna van Marle
ca. 1885-ca. 1927
Maria Anna van Marle
G:
ca. 1885
Kampen(O)
O:
ca. 1927
Kampen(O)
Rein Bos
Rein Bos
H:
08 okt 1908
Kampen(O)
Jan Johannes van Marle
1852-1910
Jan Johannes van Marle
G:
26 jan 1852
Kampen(O)
O:
19 nov 1910
Kampen(O)
Gerregien Verhoeven
1851-1887
Gerregien Verhoeven
G:
4 okt 1851
Kampen(O)
H:
11 mei 1876
Kampen(O)
O:
16 okt 1887
Kampen(O)
Lammert van Marle
ca. 1889-1937
Lammert van Marle
G:
ca. 1889
Kampen(O)
O:
18 okt 1937
Kampen(O)
Jennigje van der Veen
ca. 1891-
Jennigje van der Veen
G:
ca. 1891
Kampen(O)
H:
11 jul 1912
Kampen(O)
Jacobus van Marle
ca. 1895-
Jacobus van Marle
G:
ca. 1895
Kampen(O)
Teuntje Verschoor
ca. 1899-
Teuntje Verschoor
G:
ca. 1899
Moerkapelle(ZH)
H:
03 mei 1918
Kampen(O)
Johanna Elisabeth van Marle
1896-1953
Johanna Elisabeth van Marle
G:
29 jan 1896
Kampen(O)
O:
9 dec 1953
Apeldoorn(GL)
Willem Kraaij
1895-
Willem Kraaij
G:
18 dec 1895
Berlicum(NB)
H:
10 mei 1917
Kampen(O)
Derkje van Marle
ca. 1901-
Derkje van Marle
G:
ca. 1901
Kampen(O)
Gerrit Pompert
ca. 1899-
Gerrit Pompert
G:
ca. 1899
Kampen(O)
H:
09 mrt 1922
Kampen(O)
Teuntje Weerdmeester
1868-1935
Teuntje Weerdmeester
G:
6 jun 1868
Brunnepe(O)
H:
8 dec 1887
Kampen(O)
O:
12 sep 1935
Moerkapelle(ZH)
Frederika van Marle
1856-1856
Frederika van Marle
G:
7 jan 1856
Kampen(O)
O:
9 jan 1856
Kampen(O)
Jacob van Marle
1857-1857
Jacob van Marle
G:
10 mei 1857
Kampen(O)
O:
23 aug 1857
Kampen(O)
Hermanus Jacobus van Marle
1858-1859
Hermanus Jacobus van Marle
G:
14 nov 1858
Kampen(O)
O:
26 mrt 1859
Kampen(O)
Geertruida van der Heide
1820-1887
Geertruida van der Heide
G:
23 mrt 1820
Harlingen(FR)
O:
21 feb 1887
Kampen(O)
Hermanus Jacobus van Marle
1820-1858
Hermanus Jacobus van Marle
G:
11 mrt 1820
Kampen(O)
H:
13 apr 1848
Kampen(O)
O:
19 mei 1858
Kampen(O)
Hendrik Bastiaan
21 nov 1815 23:30-1876
Hendrik Bastiaan
G:
21 nov 1815 23:30
Wilsum(O)
H:
04 mrt 1869
Kampen(O)
O:
13 jun 1876
Kampen(O)
Johannes van der Heijde
1821-1829
Johannes van der Heijde
G:
24 sep 1821
Harlingen(FR)
O:
20 okt 1829
Kampen(O)
Pieter van der Heide
1823-1887
Pieter van der Heide
G:
25 dec 1823
Winschoten(GR)
O:
25 jan 1887
Kampen(O)
Aaltje Kroese
1823-1883
Aaltje Kroese
G:
18 jan 1823
IJsselmuiden(O)
H:
28 jul 1853
Kampen(O)
O:
21 jun 1883
Kampen(O)
Eeuwe van der Heide
1826-1827
Eeuwe van der Heide
G:
25 nov 1826
Aengwirden(FR)
O:
10 aug 1827
Haskerland(FR)
Jan Johannes van der Heyde
1794-22 aug 1832 17:00
Jan Johannes van der Heyde
G:
28 okt 1794
Harlingen(FR)
O:
22 aug 1832 17:00
Kampen(O)
Maria Catharina Hamers
1788-1827
Maria Catharina Hamers
G:
14 mei 1788
Brantheim(L)
H:
30 apr 1820
Harlingen(FR)
O:
3 okt 1827
Joure(FR)
Willem van der Heide
1829-1863
Willem van der Heide
G:
30 jul 1829
Kampen(O)
O:
3 dec 1863
Kampen(O)
Johanna Elisabetha Schmid
1826-1911
Johanna Elisabetha Schmid
G:
17 jul 1826
Breda(NB)
H:
02 jul 1857
Kampen(O)
O:
24 jun 1911
Kampen(O)
Annegje Willems van Sloten
1797-1844
Annegje Willems van Sloten
D:
5 mrt 1797
Kampen(O)
H:
24 apr 1828
Kampen(O)
O:
29 mei 1844
Deventer(O)
Jacobus Johannes van der Heide
1799-1844
Jacobus Johannes van der Heide
G:
29 jan 1799
Harlingen(FR)
O:
8 sep 1844
Riga [Lit]
Eltje Pieters Van der Mark
1789-1820
Eltje Pieters Van der Mark
G:
26 apr 1789
Damwoude(FR)
H:
3 okt 1819
Dantumadeel(FR)
O:
27 apr 1820
Damwoude(FR)
Johannes van der Heide
1821-
Johannes van der Heide
G:
6 okt 1821
Dantumawoude(FR)
Trijntje van der Heide
1823-1903
Trijntje van der Heide
G:
28 aug 1823
Harlingen(FR)
O:
19 jan 1903
Harlingen(FR)
Esdert Ommen
1821-1908
Esdert Ommen
G:
9 sep 1821
Emden [Dld]
H:
11 sep 1851
Harlingen(FR)
O:
25 jul 1908
Harlingen(FR)
Jacobus de Weerd
1859-
Jacobus de Weerd
G:
7 jul 1859
Harlingen(FR)
Akke de Weerd
1861-1861
Akke de Weerd
G:
21 jan 1861
Harlingen(FR)
O:
30 mrt 1861
Harlingen(FR)
Eke de Weerd
1862-1936
Eke de Weerd
G:
22 mrt 1862
Harlingen(FR)
O:
4 dec 1936
Harlingen(FR)
Pieter Brandi
Simon de Weerd
1863-1919
Simon de Weerd
G:
19 sep 1863
Harlingen(FR)
O:
6 mrt 1919
Harlingen(FR)
Rinske Bogards
Rinske Bogards
H:
1 sep 1887
Harlingen(FR)
Akke de Weerd
1865-
Akke de Weerd
G:
26 nov 1865
Harlingen(FR)
Joseph Wilhelm de Groot
Joseph Wilhelm de Groot
H:
6 jul 1899
Harlingen(FR)
Esther de Weerd
1867-1869
Esther de Weerd
G:
27 apr 1867
Harlingen(FR)
O:
17 mei 1869
Harlingen(FR)
Lijus de Weerd
1868-
Lijus de Weerd
G:
7 sep 1868
Harlingen(FR)
Antje van der Veen
Wytze de Weerd
1871-1876
Wytze de Weerd
G:
16 aug 1871
Harlingen(FR)
O:
1 mrt 1876
Harlingen(FR)
Maria van der Heide
1826-1895
Maria van der Heide
G:
26 jun 1826
Harlingen(FR)
O:
15 aug 1895
Harlingen(FR)
Hidde de Weerd
1835-1922
Hidde de Weerd
G:
21 jan 1835
Almenum(FR)
H:
4 nov 1858
Harlingen(FR)
O:
30 jan 1922
Harlingen(FR)
Aaltje van der Heide
1828-1873
Aaltje van der Heide
G:
5 dec 1828
Harlingen(FR)
O:
10 sep 1873
Harlingen(FR)
Wytse Berduin
1824-13 sep 1888 11:30
Wytse Berduin
G:
21 jul 1824
Harlingen(FR)
H:
9 jun 1852
Harlingen(FR)
O:
13 sep 1888 11:30
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Willem Smits
1865-1865
Willem Smits
G:
17 mrt 1865
Harlingen(FR)
O:
20 apr 1865
Harlingen(FR)
Willem Smits
1866-
Willem Smits
G:
30 mei 1866
Harlingen(FR)
Aaltje Smits
1868-
Aaltje Smits
G:
8 apr 1868
Stavoren(FR)
Akke Smits
1871-
Akke Smits
G:
13 mrt 1871
Stavoren(FR)
Simentje van der Heide
1832-
Simentje van der Heide
G:
3 mei 1832
Harlingen(FR)
Johannes Smits
1836-1896
Johannes Smits
G:
31 okt 1836
Sloten(FR)
H:
26 mei 1864
Harlingen(FR)
O:
14 jun 1896
Paterson, Passaic County, New Jersey [USA]
Eeke Siemons de Beer
1795-1832
Eeke Siemons de Beer
G:
7 dec 1795
Dokkum(FR)
H:
9 jun 1821
Dantumadeel(FR)
O:
26 sep 1832
Harlingen(FR)
Aldert Thomas Smith
1861-1865
Aldert Thomas Smith
G:
1861
Almenum(FR)
O:
7 jul 1865
Midlum(FR)
Neeltje Thomas Smith
1862-1863
Neeltje Thomas Smith
G:
1862
Midlum(FR)
O:
21 mei 1863
Midlum(FR)
Theresa Smith
1863-1949
Theresa Smith
G:
7 apr 1863
Midlum(FR)
O:
1949
Chicago, Cook, Illinois [USA]
Wiebertus Wichers
ca. 1865-1918
Wiebertus Wichers
G:
ca. 1865
H:
vóór 1915
O:
1918
Ulrum(GR)
Veldman
Jacobus Thomas Smith
1865-1866
Jacobus Thomas Smith
G:
1865
Midlum(FR)
O:
12 mrt 1866
Midlum(FR)
Nella Smith
1866-1933
Nella Smith
G:
5 jan 1866
Midlum(FR)
O:
20 nov 1933
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Harmanus Zeeff
1869-1952
Harmanus Zeeff
G:
19 sep 1869
Mensingewier(GR)
H:
10 apr 1890
Leens(GR)
O:
2 jul 1952
Pentland Township, Luce, Michigan [USA]
Dirkje Thomas Smith
1866-1867
Dirkje Thomas Smith
G:
28 dec 1866
O:
1 jan 1867
Aldert Thomas Smith
1869-1870
Aldert Thomas Smith
G:
7 dec 1869
Meppel(DR)
O:
7 sep 1870
Meppel(DR)
Jacobus Smith
1872-1961
Jacobus Smith
G:
12 feb 1872
O:
24 dec 1961
Tietjerksteradeel(FR)
Aldert(Albert) Smith
1875-1939
Aldert(Albert) Smith
G:
12 mei 1875
Harlingen(FR)
O:
23 okt 1939
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Martje Oosterhuis
1876-1972
Martje Oosterhuis
G:
8 jan 1876
Ulrum(GR)
H:
11 feb 1899
Ulrum(GR)
O:
25 aug 1972
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
Oentje Jacobus van der Heide
1834-1907
Oentje Jacobus van der Heide
G:
13 dec 1834
Harlingen(FR)
O:
21 jun 1907
Leens(GR)
Thomas Alderts Smith
1835-1909
Thomas Alderts Smith
G:
8 jun 1835
Harlingen(FR)
H:
8 nov 1860
Harlingen(FR)
O:
19 nov 1909
Ulrum(GR)
Pieter Jacobs van der Heide
1837-1837
Pieter Jacobs van der Heide
G:
16 mei 1837
Harlingen(FR)
O:
16 okt 1837
Harlingen(FR)
Eeuwe van der Heide
1839-1916
Eeuwe van der Heide
G:
11 aug 1839
Harlingen(FR)
O:
26 apr 1916
Harlingen(FR)
Klaaske Feddema
1838-1920
Klaaske Feddema
G:
16 dec 1838
Harlingen(FR)
H:
4 feb 1864
Harlingen(FR)
O:
1 sep 1920
Harlingen(FR)
Jeltje van der Heide
1842-1856
Jeltje van der Heide
G:
7 jan 1842
Harlingen(FR)
O:
31 okt 1856
Harlingen(FR)
Jacob van der Heijde
1844-1848
Jacob van der Heijde
G:
4 nov 1844
Harlingen(FR)
O:
5 mrt 1848
Harlingen(FR)
Neeltje Rienks Thomas
1815-1872
Neeltje Rienks Thomas
G:
27 jan 1815
Harlingen(FR)
H:
30 jan 1834
Harlingen(FR)
O:
17 mei 1872
Harlingen(FR)
Elisabeth van der Heyde
1802-vóór 1810
Elisabeth van der Heyde
G:
2 feb 1802
Harlingen(FR)
O:
vóór 20 okt 1810
Maria van der Heide
1828-1828
Maria van der Heide
G:
31 jul 1828
Harlingen(FR)
O:
11 okt 1828
Harlingen(FR)
Pieter Johannes van der Heyde
1803-1887
Pieter Johannes van der Heyde
G:
16 nov 1803
Harlingen(FR)
O:
26 feb 1887
Harlingen(FR)
Grytje Feddes de Wit
1800-1867
Grytje Feddes de Wit
G:
12 mrt 1800
Midlum(FR)
H:
24 jan 1828
Harlingen(FR)
O:
13 jul 1867
Harlingen(FR)
Aaltje Roelofs Dieters
1856-1928
Aaltje Roelofs Dieters
G:
3 mrt 1856
Engelum(FR)
O:
29 dec 1928
Menaldumadeel(FR)
Tjebbe Dieters
1857-1937
Tjebbe Dieters
G:
8 mei 1857
Engelum(FR)
O:
19 apr 1937
Menaldumadeel(FR)
Harmen Dieters
1859-1922
Harmen Dieters
G:
2 mrt 1859
Engelum(FR)
O:
14 apr 1922
Leeuwarden(FR)
Trijntje Dieters
1861-1882
Trijntje Dieters
G:
09 jul 1861
Engelum(FR)
O:
25 dec 1882
Engelum(FR)
Sipke Roelofs Dieters
1865-1870
Sipke Roelofs Dieters
G:
01 nov 1865
Engelum(FR)
O:
21 jul 1870
Engelum(FR)
Johannes Jacob Dieters
1868-1951
Johannes Jacob Dieters
G:
08 sep 1868
Engelum(FR)
O:
10 jun 1951
Engelum(FR)
Sipke Roelofs Dieters
1871-1871
Sipke Roelofs Dieters
G:
13 mrt 1871
Menaldum(FR)
O:
21 mei 1871
Menaldum(FR)
Roelof Dieters
1825-1902
Roelof Dieters
G:
8 apr 1825
Harlingen(FR)
O:
10 jun 1902
Engelum(FR)
Sieuwke Tjebbes Zijlstra
1831-1871
Sieuwke Tjebbes Zijlstra
G:
01 jan 1831
Marsum(FR)
H:
20 jun 1866
Menaldumadeel(FR)
O:
13 jul 1871
Menaldumadeel(FR)
Aaltje Johannes van der Heyde
1805-1873
Aaltje Johannes van der Heyde
G:
7 nov 1805
Harlingen(FR)
O:
9 nov 1873
Engelum(FR)
Herman Roelofs Dieters
1798-1868
Herman Roelofs Dieters
G:
5 mei 1798
Lang Akkerschans(GR)
H:
12 dec 1824
Harlingen(FR)
O:
26 sep 1868
Harlingen(FR)
Jurjen Johannes van der Heyde
1808-1894
Jurjen Johannes van der Heyde
G:
3 sep 1808
O:
25 sep 1894
Harlingen(FR)
Elisabeth Lammerts Pollema
1803-1881
Elisabeth Lammerts Pollema
G:
mei 1803
Harlingen(FR)
H:
9 sep 1841
Harlingen(FR)
O:
11 aug 1881
Harlingen(FR)
Elisabeth Johannes van der Heyde
1810-1812
Elisabeth Johannes van der Heyde
G:
20 okt 1810
O:
5 jun 1812
Harlingen(FR)
Johannes Eeuwes van der Heyde
1767-1846
Johannes Eeuwes van der Heyde
G:
14 jun 1767
Grootegast(GR)
O:
13 apr 1846
Harlingen(FR)
Anna Maria Harmanus IJskamp
1770-1816
Anna Maria Harmanus IJskamp
D:
6 nov 1770
Harlingen(FR)
H:
11 jul 1790
Harlingen(FR)
O:
3 jun 1816
Harlingen(FR)
Gerrit van der Heide
1817-1817
Gerrit van der Heide
G:
28 dec 1817
Harlingen(FR)
O:
30 dec 1817
Harlingen(FR)
Sjieuwke Gerryts
1787-1818
Sjieuwke Gerryts
G:
26 okt 1787
Harlingen(FR)
H:
27 okt 1816
Harlingen(FR)
O:
14 jan 1818
Harlingen(FR)
Jeltje Hendriks van Gelder
1783-1835
Jeltje Hendriks van Gelder
G:
17 mrt 1783
Harlingen(FR)
H:
14 mei 1820
Harlingen(FR)
O:
31 aug 1835
Harlingen(FR)
Eeuwe Jans van der Heyde
1794-1817
Eeuwe Jans van der Heyde
G:
24 okt 1794
Harlingen(FR)
O:
29 apr 1817
Harlingen(FR)
Bokke Jans van der Heide
1797-1829
Bokke Jans van der Heide
G:
3 nov 1797
Harlingen(FR)
O:
27 jul 1829
Harlingen(FR)
Albert van der Heide
1825-1828
Albert van der Heide
G:
24 mrt 1825
Harlingen(FR)
O:
27 okt 1828
Harlingen(FR)
Jacoba Teves
1849-1868
Jacoba Teves
G:
21 nov 1849
Harlingen(FR)
O:
03 sep 1868
Harlingen(FR)
Jacoba Catharina van Oostrom Soede
1875-1904
Jacoba Catharina van Oostrom Soede
G:
12 dec 1875
Sint Johannesga(FR)
O:
23 mei 1904
Medemblik(NH)
Nicolaas Christiaan Houwert
1876-1946
Nicolaas Christiaan Houwert
G:
3 jan 1876
Medemblik(NH)
H:
25 apr 1901
Medemblik(NH)
O:
1 sep 1946
Egbert Henri van Oostrom Soede
1877-1944
Egbert Henri van Oostrom Soede
G:
29 nov 1877
Dubbeldam(ZH)
O:
1941-1944
[Indonesia]
J.H.C. Picard
Onbekend
Teves Johan van Oostrom Soede
1879-1945
Teves Johan van Oostrom Soede
G:
15 jan 1879
Dubbeldam(ZH)
O:
19 dec 1945
Den Haag(ZH)
Johanetta Hendrina Christina van Reenen
1877-1924
Johanetta Hendrina Christina van Reenen
G:
9 nov 1877
Utrecht(UT)
H:
11 nov 1904
Utrecht(UT)
O:
9 sep 1924
Velsen(NH)
Henri Albertus van Oostrom Soede
1880-1949
Henri Albertus van Oostrom Soede
G:
10 jun 1880
Herveld(GL)
O:
? dec 1949
Batavia, Java [Indonesia]
Carolina Augusta Sexauer
1894-1947
Carolina Augusta Sexauer
G:
1894
H:
1919
Batavia, Java [Indonesia]
O:
18 dec 1947
Batavia, Java [Indonesia]
Jan Marie van Oostrom Soede
1881-1968
Jan Marie van Oostrom Soede
G:
31 aug 1881
Valburg(GL)
O:
20 feb 1968
Wassenaar(ZH)
Susanna Cornelia Johanna Burgerhoudt
1887-1982
Susanna Cornelia Johanna Burgerhoudt
G:
20 aug 1887
Enkhuizen(NH)
H:
20 maart 1909
Enkhuizen(NH)
O:
7 jan 1982
Wassenaar(ZH)
Johan Albertus van Oostrom Soede
1883-1904
Johan Albertus van Oostrom Soede
G:
21 jan 1883
Aalten(GL)
O:
9 aug 1904
Den Haag(ZH)
Maria Sophia van Oostrom Soede
1884-1960
Maria Sophia van Oostrom Soede
G:
10 mrt 1884
Aalten(GL)
O:
1960
Den Haag(ZH)
Wilhelmus Frijling
1872-1928
Wilhelmus Frijling
G:
6 sep 1872
Meppel(DR)
H:
2 jul 1904
Den Haag(ZH)
O:
10 dec 1928
Den Haag(ZH)
Alberta Johanna van Oostrom Soede
1886-1977
Alberta Johanna van Oostrom Soede
G:
12 apr 1886
Aalten(GL)
O:
15 nov 1977
Albert Louis Kruseman
1882-1947
Albert Louis Kruseman
G:
14 dec 1882
Breda(NB)
O:
15 apr 1947
Haarlem(NH)
Eduard Louis van Oostrom Soede
1887-1948
Eduard Louis van Oostrom Soede
G:
6 aug 1887
Aalten(GL)
O:
2 maart 1948
New York, New York [USA]
Sophia Margaretha van Oostrom Soede
1889-1889
Sophia Margaretha van Oostrom Soede
G:
09 jul 1889
Aalten(GL)
O:
20 jul 1889
Aalten(GL)
Sophia Margaretha van Oostrom Soede
1894-1959
Sophia Margaretha van Oostrom Soede
G:
13 mei 1894
Kolham(GR)
O:
1 okt 1959
Den Haag(ZH)
Gerardus Van Loon
ca. 1882-
Gerardus Van Loon
G:
ca. 1882
Rotterdam(ZH)
Adriaan Denijs
1886-1964
Adriaan Denijs
G:
6 jun 1886
Beverwijk(NH)
H:
21 mei 1924
Soerabaja, Oost Java [Indonesia]
O:
1 jan 1964
Den Haag(ZH)
Maria Teves
1852-1913
Maria Teves
G:
10 mei 1852
Harlingen(FR)
O:
27 jul 1913
Den Haag(ZH)
Hendrik Albertus van Oostrom Soede
1846-1902
Hendrik Albertus van Oostrom Soede
G:
28 nov 1846
Zeist(UT)
H:
14 jan 1875
Harlingen(FR)
O:
13 jun 1902
Groesbeek(GL)
Catharina Maria Teves
1880-1939
Catharina Maria Teves
G:
18 mei 1880
Achtkarspelen(FR)
O:
25 jun 1939
Den Haag(ZH)
Sophia Maria Teves
1881-1936
Sophia Maria Teves
G:
30 aug 1881
Tietjerksteradeel(FR)
O:
11 maart 1936
Lincoln Park, Wayme, Michigan [USA]
Wouter Slump
1882-1942
Wouter Slump
G:
6 mei 1882
Echten(FR)
H:
17 apr 1909
Paterson, Passaic County, New Jersey [USA]
O:
14 juni 1942
Wyandotte, Wayne, Michigan [USA]
Teves Jan Teves
1882-1945
Teves Jan Teves
G:
26 dec 1882
Tietjerksteradeel(FR)
O:
6 augustus 1945
Kamp Sint Vincentius, Java [Indonesia]
Rigtje Lize Timmermans
1895-1975
Rigtje Lize Timmermans
G:
27 aug 1895
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
20 aug 1915
Singapore
O:
7 jul 1975
Alida Geertruida Elisabeth van der Hoeven
1899-
Alida Geertruida Elisabeth van der Hoeven
G:
21 jun 1899
Den Haag(ZH)
H:
30 aug 1922
Den Haag(ZH)
Maria Jacoba Baudina Teves
1884-1938
Maria Jacoba Baudina Teves
G:
7 okt 1884
Tietjerksteradeel(FR)
O:
3 jul 1938
Santa Monica, Los Angeles, California [USA]
Hendrik Nicolaas Veen
1886-1964
Hendrik Nicolaas Veen
G:
1886
H:
4 sep 1913
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
O:
1964
Baudina Hillena Teves
1886-1892
Baudina Hillena Teves
G:
27 nov 1886
Wetsinge, gemeente Adorp(GR)
O:
12 aug 1892
Sauwerd, gemeente Adorp(GR)
Geertruida Cornelia Teves
1888-1949
Geertruida Cornelia Teves
G:
25 nov 1888
Wetsinge, gemeente Adorp(GR)
O:
4 dec 1949
Alexander City, Tallapoosa, Alabama [USA]
Carl Arvid Swanson
1892-1960
Carl Arvid Swanson
G:
1892
H:
3 apr 1920
Detroit, Wayne, Michigan [USA]
O:
1960
Teeves
1891-1891
Teeves
G:
25 jan 1891
Sauwerd, gemeente Adorp(GR)
O:
25 jan 1891
Sauwerd, gemeente Adorp(GR)
Baudina Hillema Teves
1893-1961
Baudina Hillema Teves
G:
11 apr 1893
Sauwerd, gemeente Adorp(GR)
O:
19 mrt 1961
Santa Monica, Los Angeles, California [USA]
Ale Hermans Slump
1889-1989
Ale Hermans Slump
G:
23 dec 1889
Echten(FR)
H:
13 mrt 1914
Grand Rapids, Kent, Michigan [USA]
O:
11 jan 1989
Sebastopol, Sonoma, California [USA]
Jan Hindrik Albertus Teves
1894-1950
Jan Hindrik Albertus Teves
G:
16 okt 1894
Sauwerd, gemeente Adorp(GR)
O:
17 mrt 1950
New York, New York [USA]
Martha Suzanna Johanna Christina Teves
1900-1935
Martha Suzanna Johanna Christina Teves
G:
28 mrt 1900
Beekbergen(GL)
O:
9 dec 1935
Brussel [België]
Riemer Dijkstra
1887-1984
Riemer Dijkstra
G:
15 aug 1887
Leeuwarderadeel(FR)
H:
22 aug 1919
Singapore
O:
1984
Jan Teves
1854-1913
Jan Teves
G:
7 mrt 1854
Harlingen(FR)
O:
23 jul 1913
Cutlerville, Kent, Michigan [USA]
Martje Schuttinga
1854-1904
Martje Schuttinga
G:
14 aug 1854
Gerkesklooster(FR)
H:
30 mrt 1880
Achtkarspelen(FR)
O:
30 jul 1904
Warnsveld(GL)
Johannes Teves
1856-1868
Johannes Teves
G:
6 feb 1856
Harlingen(FR)
O:
23 aug 1868
Harlingen(FR)
Sophia Maria Teves
1857-1867
Sophia Maria Teves
G:
8 jun 1857
Harlingen(FR)
O:
27 jan 1867
Harlingen(FR)
Cornelis Teves
1861-1896
Cornelis Teves
G:
11 jan 1861
Harlingen(FR)
O:
24 nov 1896
Pretoria, Pretoria, Gauteng [South Africa]
Christina Catharina Marlina Vercueil
1870-1927
Christina Catharina Marlina Vercueil
G:
aug 1870
Pietersburg, Polokwane, Limpopo [South Africa]
H:
ca. 1892
unknown town, unknown province [South Africa]
O:
18 nov 1927
Pietersburg, Polokwane, Limpopo [South Africa]
Teves
1872-1872
Teves
G:
14 nov 1872
Harlingen(FR)
O:
14 nov 1872
Harlingen(FR)
Trijntje van der Heide
1827-1889
Trijntje van der Heide
G:
5 jan 1827
Harlingen(FR)
O:
17 nov 1889
Sauwerd, gemeente Adorp(GR)
Teevis Jans Teeves
1823-1881
Teevis Jans Teeves
G:
13 mrt 1823
Harlingen(FR)
H:
22 jun 1848
Harlingen(FR)
O:
28 jul 1881
Harlingen(FR)
Albert van der Heide
1829-1830
Albert van der Heide
G:
16 mrt 1829
Harlingen(FR)
O:
26 feb 1830
Harlingen(FR)
Grietje van der Heide
1830-1830
Grietje van der Heide
G:
14 nov 1830
Harlingen(FR)
O:
16 nov 1830
Harlingen(FR)
Caroline Hélène Henriette Jelgerhuis Swildens
ca. 1906-1926
Caroline Hélène Henriette Jelgerhuis Swildens
G:
ca. 1906
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
25 dec 1926
Warmond(ZH)
Johannes Jelgerhuis Swildens
1856-1934
Johannes Jelgerhuis Swildens
G:
26 apr 1856
Harlingen(FR)
O:
21 mei 1934
Warmond(ZH)
Caroline Philomène Marie Louise Machen
-vóór 1930
Caroline Philomène Marie Louise Machen
O:
vóór 26 feb 1930
Jacobus Jelgerhuis Swildens
1857-1920
Jacobus Jelgerhuis Swildens
G:
3 dec 1857
Harlingen(FR)
O:
9 okt 1920
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
N. Pfeiffer
1887-1887
N. Pfeiffer
G:
29 sep 1887
Delft(ZH)
O:
29 sep 1887
Delft(ZH)
dr. ir. Johan Philip Pfeiffer
1888-1947
dr. ir. Johan Philip Pfeiffer
G:
24 dec 1888
Delft(ZH)
O:
17 nov 1947
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Engelina Jacoba Jelgerhuis Swildens
1860-1939
Engelina Jacoba Jelgerhuis Swildens
G:
30 jul 1860
Smallingerland(FR)
O:
21 jan 1939
Bussum(NH)
Pieter Wilhelm Pfeiffer
1840-1923
Pieter Wilhelm Pfeiffer
G:
1 jun 1840
Utrecht(UT)
H:
11 nov 1886
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
16 mrt 1923
Den Haag(ZH)
Trijntje Jelgerhuis Swildens
1863-1944
Trijntje Jelgerhuis Swildens
G:
20 feb 1863
Smallingerland(FR)
O:
14 mei 1944
Den Haag(ZH)
Henricus Franciscus Eckmann
ca. 1861-1946
Henricus Franciscus Eckmann
G:
ca. 1861
O:
23 jul 1946
Den Haag(ZH)
Grietje van der Heide
1831-1865
Grietje van der Heide
G:
27 okt 1831
Harlingen(FR)
O:
9 mrt 1865
Drachten(FR)
Jouke Jelgerhuis Swildens
1829-1906
Jouke Jelgerhuis Swildens
G:
23 mei 1829
Leeuwarden(FR)
H:
3 mei 1855
Harlingen(FR)
O:
18 sep 1906
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Johannes Jans van der Heide
1799-1832
Johannes Jans van der Heide
G:
4 dec 1799
Harlingen(FR)
O:
22 mei 1832
Harlingen(FR)
Japikje van Eeken
1801-1850
Japikje van Eeken
G:
26 mrt 1801
Harlingen(FR)
H:
7 jun 1824
Harlingen(FR)
O:
07 jan 1850
Harlingen(FR)
Leentje Piebes Bakker
Helena Bakker
1829-1830
Helena Bakker
G:
19 jul 1829
Harlingen(FR)
O:
19 aug 1830
Harlingen(FR)
Helena Bakker
1830-1899
Helena Bakker
G:
30 dec 1830
Harlingen(FR)
O:
BETW jun-aug 1899
Epsom, Surrey [UK]
Aaltje Jans van der Heyde
1802-1838
Aaltje Jans van der Heyde
G:
24 mei 1802
Harlingen(FR)
O:
10 sep 1838
Harlingen(FR)
Piebo Coenraads Bakker
1803-1831
Piebo Coenraads Bakker
G:
6 aug 1803
Harlingen(FR)
H:
10 aug 1828
Harlingen(FR)
O:
2 okt 1831
Harlingen(FR)
Frans Jans van der Heyde
1804-1813
Frans Jans van der Heyde
G:
20 feb 1804
Harlingen(FR)
O:
3 mei 1813
Harlingen(FR)
Gooitje Jans van der Heyde
ca. 1806-1813
Gooitje Jans van der Heyde
G:
ca. 1806
Harlingen(FR)
O:
30 aug 1813
Harlingen(FR)
Simon Bakker
1870-
Simon Bakker
G:
9 mrt 1870
Sneek(FR)
Heere Bakker
1871-1944
Heere Bakker
G:
18 aug 1871
Sneek(FR)
O:
20 jan 1944
Sneek(FR)
Jeltje Sjoukje Bakker
Karst Bakker
1873-
Karst Bakker
G:
9 sep 1873
Sneek(FR)
Sjoukje Rinske Bakker
1877-1957
Sjoukje Rinske Bakker
G:
21 apr 1877
Sneek(FR)
O:
14 okt 1957
Veenwouden(FR)
Marinus Bakker
1879-
Marinus Bakker
G:
9 okt 1879
Sneek(FR)
Albert Bakker
1881-
Albert Bakker
G:
30 dec 1881
Sneek(FR)
Jan Bakker
1838-1900
Jan Bakker
G:
14 mrt 1838
Sneek(FR)
O:
11 mrt 1900
Sneek(FR)
Aaltje van der Meulen
1839-1929
Aaltje van der Meulen
G:
16 okt 1839
Sneek(FR)
H:
23 mei 1869
Sneek(FR)
O:
2 jul 1929
Sneek(FR)
Rinske Jans van der Heyde
1809-1839
Rinske Jans van der Heyde
G:
10 nov 1809
Harlingen(FR)
O:
3 apr 1839
Sneek(FR)
Simon Coenraads Bakker
na 1806-1865
Simon Coenraads Bakker
G:
na 29 mrt 1806
Harlingen(FR)
H:
11 mei 1837
Harlingen(FR)
O:
28 mrt 1865
Sneek(FR)
Willem van Oppen
1852-1853
Willem van Oppen
G:
24 aug 1852
Harlingen(FR)
O:
24 apr 1853
Harlingen(FR)
Aafke van Oppen
1854-1941
Aafke van Oppen
G:
11 jun 1854
Harlingen(FR)
O:
BETW jan-mar 1941
Hackney, Londen [United Kingdom]
Jeltje van Oppen
1856-1935
Jeltje van Oppen
G:
6 mrt 1856
Harlingen(FR)
O:
Jan-Mar 1935
N. N.
N. N.
H:
BETW sep-nov 1882
Hackney, Londen [United Kingdom]
Alfred King
Edward Alfred King
Edward Alfred King
H:
26 jul 1884
Hackney, Londen [United Kingdom]
May Georgina Edith van Oppen
Charles Albert Henry Roberts
Charles Albert Henry Roberts
H:
ca. 2 okt 1932
Londen [UK]
Hilda Sophie van Oppen
1884-1962
Hilda Sophie van Oppen
G:
20 jul 1884
O:
15 dec 1962
Johan Theodoor Bunschoten
1876-1949
Johan Theodoor Bunschoten
G:
23 dec 1876
H:
23 feb 1905
O:
14 mrt 1949
Alice Muriel van Oppen
ca. 1891-1964
Alice Muriel van Oppen
G:
ca. 1891
O:
28 apr 1964
Deventer(O)
Gerrit Wouter Christiaan Broekhuis
ca. 1884-1930
Gerrit Wouter Christiaan Broekhuis
G:
ca. 1884
O:
16 jun 1930
Willem van Oppen
1857-1929
Willem van Oppen
G:
5 jun 1857
Harlingen(FR)
O:
18 dec 1929
Barnet, Londen [United Kingdom]
Julia Cornella Clarke
ca. 1857-1927
Julia Cornella Clarke
G:
ca. 1857
H:
BETW jan-mar 1883
West Ham, Londen [United Kingdom]
O:
2 aug 1927
Hadley Highstone [United Kingdom]
Margaretha van Oppen
1859-
Margaretha van Oppen
G:
6 feb 1859
Harlingen(FR)
Johannes Ariën Rooda
1860-
Johannes Ariën Rooda
G:
14 aug 1860
Groningen(GR)
H:
BETW jan-mar 1885
London City, Londen [United Kingdom]
Trijntje van Oppen
1861-
Trijntje van Oppen
G:
5 jan 1861
Harlingen(FR)
Thomas Edmond Smith
ca. 1845-
Thomas Edmond Smith
G:
ca. 1845
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
1 sep 1888
Simon van Oppen
1862-1864
Simon van Oppen
G:
3 okt 1862
Harlingen(FR)
O:
28 dec 1864
Harlingen(FR)
Friedrich Wilhelm Heinrich van Oppen
1892-
Friedrich Wilhelm Heinrich van Oppen
G:
27 feb 1892
Emmerich [Duitsland]
Willem Kurt van Oppen
ca. 1898-
Willem Kurt van Oppen
G:
ca. 1898
Kleef [Duitsland]
Justine Petronella van der Goot
ca. 1905-
Justine Petronella van der Goot
G:
ca. 1905
H:
16 okt 1928
Den Haag(ZH)
Frits Willem van Oppen
1864-1936
Frits Willem van Oppen
G:
19 mei 1864
Harlingen(FR)
O:
14 mrt 1936
Den Haag(ZH)
Johanna Margarethe Georgine Bocks
-na 1936
Johanna Margarethe Georgine Bocks
O:
na 14 mrt 1936
Margareta Miedema
1831-1866
Margareta Miedema
G:
14 dec 1831
Harlingen(FR)
O:
25 jul 1866
Stepney, Londen [United Kingdom]
Frits Willems van Oppen
1826-1884
Frits Willems van Oppen
G:
20 dec 1826
Harlingen(FR)
H:
17 sep 1851
Harlingen(FR)
O:
5 nov 1884
Hackney, Londen [United Kingdom]
Rein Miedema
1834-1834
Rein Miedema
G:
3 apr 1834
Harlingen(FR)
O:
20 okt 1834
Harlingen(FR)
Simon Miedema
1860-1934
Simon Miedema
G:
13 jul 1860
Harlingen(FR)
O:
5 mei 1934
Rotterdam(ZH)
Pier Miedema
1861-1861
Pier Miedema
G:
1 sep 1861
Rotterdam(ZH)
O:
8 dec 1861
Rotterdam(ZH)
Pier Miedema
1862-1862
Pier Miedema
G:
29 okt 1862
Rotterdam(ZH)
O:
16 dec 1862
Rotterdam(ZH)
Rein Miedema
1835-1912
Rein Miedema
G:
21 aug 1835
Harlingen(FR)
O:
23 apr 1912
Rotterdam(ZH)
Jeltje Piers Schaafsma
1836-1864
Jeltje Piers Schaafsma
G:
5 okt 1836
Harlingen(FR)
H:
15 sep 1859
Harlingen(FR)
O:
28 jun 1864
Rotterdam(ZH)
Nicolaas Miedema
1868-1868
Nicolaas Miedema
G:
30 jun 1868
Rotterdam(ZH)
O:
26 jul 1868
Rotterdam(ZH)
Johannes Miedema
1870-1952
Johannes Miedema
G:
21 apr 1870
Rotterdam(ZH)
O:
29 jun 1952
Doorn(UT)
Nicolaas Miedema
1871-1916
Nicolaas Miedema
G:
12 juni 1871
Rotterdam(ZH)
O:
8 apr 1916
Rotterdam(ZH)
Rein Miedema
1872-1899
Rein Miedema
G:
6 okt 1872
Rotterdam(ZH)
O:
4 mei 1899
Rotterdam(ZH)
Josina Magdalena Miedema
1874-1875
Josina Magdalena Miedema
G:
4 dec 1874
Rotterdam(ZH)
O:
3 dec 1875
Rotterdam(ZH)
Helena van Bakergem
1831-1914
Helena van Bakergem
G:
2 aug 1831
Rotterdam(ZH)
H:
4 sep 1867
Rotterdam(ZH)
O:
8 sep 1914
Jan Miedema
1837-1839
Jan Miedema
G:
22 jul 1837
Harlingen(FR)
O:
22 nov 1839
Harlingen(FR)
Johannes Miedema
1839-1913
Johannes Miedema
G:
5 mei 1839
Harlingen(FR)
O:
30 apr 1913
Harlingen(FR)
Jan Miedema
1841-1843
Jan Miedema
G:
23 feb 1841
Harlingen(FR)
O:
16 okt 1843
Harlingen(FR)
Trijntje Miedema
1842-1843
Trijntje Miedema
G:
29 sep 1842
Harlingen(FR)
O:
29 dec 1843
Harlingen(FR)
Frederick William van Oppen
1892-
Frederick William van Oppen
G:
16 feb 1892
Londen [UK]
Claud Cecil van Oppen
1894-
Claud Cecil van Oppen
G:
16 nov 1894
Londen [UK]
Simon Johannes van Oppen
1870-1895
Simon Johannes van Oppen
G:
9 okt 1870
Londen [UK]
O:
29 sep 1895
Hackney, Londen [United Kingdom]
Rebecca Money
Klaas van Oppen
1872-1914
Klaas van Oppen
G:
25 jan 1872
Londen [UK]
O:
13 jul 1914
Londen [UK]
Mabel van Oppen
1897-1897
Mabel van Oppen
G:
1897
O:
1897
Leonard Wilfred van Oppen
1899-1971
Leonard Wilfred van Oppen
G:
31 dec 1899
Manchester, Greater Manchester [UK]
O:
25 feb 1971
Gladys Christine van Oppen
1902-1991
Gladys Christine van Oppen
G:
12 sep 1902
O:
10 apr 1991
Ernest Conrad van Oppen
1903-1978
Ernest Conrad van Oppen
G:
12 nov 1903
O:
1978
Northampton, Northamptonshire [UK]
Winifred Annette van Oppen
1906-1959
Winifred Annette van Oppen
G:
12 feb 1906
O:
23 mei 1959
Marguerite Cornelia van Oppen
1911-
Marguerite Cornelia van Oppen
G:
12 feb 1911
Leonard van Oppen
1873-1938
Leonard van Oppen
G:
24 sep 1873
Londen [UK]
O:
24 nov 1938
Surrey, England [UK]
Mabel Gertrude Killick
1877-1961
Mabel Gertrude Killick
G:
4 mei 1877
H:
17 sep 1898
Bedford, Bedford, England [UK]
O:
16 aug 1961
May van Oppen
1875-1958
May van Oppen
G:
26 aug 1875
Hackney, Londen [United Kingdom]
O:
17 sep 1958
Nijmegen(GL)
Philippus van Ysendijk
1870-1923
Philippus van Ysendijk
G:
27 sep 1870
Rotterdam(ZH)
H:
15 mei 1900
Londen [UK]
O:
13 jul 1923
Nijmegen(GL)
Paul Hendrik Soetens
1871-1939
Paul Hendrik Soetens
G:
5 apr 1871
Rotterdam(ZH)
H:
na 9 nov 1925
O:
12 okt 1939
Nijmegen(GL)
Wilhelmina van Oppen
1877-1970
Wilhelmina van Oppen
G:
6 sep 1877
O:
Jan-Mar 1970
Alfred Skelton
Alfred Skelton
H:
22 mei 1906
Londen [UK]
Annette van Oppen
ca. 1879-
Annette van Oppen
G:
ca. 1879
Annie Cornelia van Oppen
ca. 1882-1969
Annie Cornelia van Oppen
G:
ca. 1882
O:
Jan-Mar 1969
Trijntje Miedema
1844-1885
Trijntje Miedema
G:
14 aug 1844
Harlingen(FR)
O:
sep 1885
Hackney, Londen [United Kingdom]
Frits Willems van Oppen
1826-1884
Frits Willems van Oppen
G:
20 dec 1826
Harlingen(FR)
H:
23 mrt 1870
Islington, Londen [United Kingdom]
O:
5 nov 1884
Hackney, Londen [United Kingdom]
Maaike Miedema
1848-1919
Maaike Miedema
G:
8 sep 1848
Harlingen(FR)
O:
3 apr 1919
Harlingen(FR)
Jan Miedema
1852-1853
Jan Miedema
G:
16 jul 1852
Harlingen(FR)
O:
28 feb 1853
Harlingen(FR)
Aafke Jans van der Heyde
1812-1855
Aafke Jans van der Heyde
G:
6 sep 1812
Harlingen(FR)
O:
29 apr 1855
Harlingen(FR)
Simon Miedema
1808-1874
Simon Miedema
G:
11 apr 1808
Harlingen(FR)
H:
25 nov 1830
Harlingen(FR)
O:
22 sep 1874
Harlingen(FR)
Froukje Jans van der Heyde
1815-1815
Froukje Jans van der Heyde
G:
26 jul 1815
Harlingen(FR)
O:
9 sep 1815
Harlingen(FR)
Jan Eeuwes van der Heyde
vóór 1769-1834
Jan Eeuwes van der Heyde
G:
vóór 5 nov 1769
Grootegast(GR)
O:
12 mrt 1834
Harlingen(FR)
Trijntje Bokkes Overberg
ca. 1764-1815
Trijntje Bokkes Overberg
G:
ca. 1764
H:
29 jun 1794
Harlingen(FR)
O:
4 nov 1815
Harlingen(FR)
Frouwkje van der Heijde
1819-1822
Frouwkje van der Heijde
G:
11 dec 1819
Harlingen(FR)
O:
27 apr 1822
Harlingen(FR)
Geertje van der Heide
1889-1986
Geertje van der Heide
G:
24 okt 1889
Harlingen(FR)
O:
25 aug 1986
Harlingen(FR)
Herre van der Plaats
1886-1959
Herre van der Plaats
G:
20 okt 1886
Almenum(FR)
H:
23 mei 1912
Harlingen(FR)
O:
18 jun 1959
Harlingen(FR)
Geeske van der Pijl
1918-2003
Geeske van der Pijl
G:
21 jan 1918
O:
29 aug 2003
Johannes Adrianus de Klerk
1910-1978
Johannes Adrianus de Klerk
G:
28 apr 1910
Bennebroek(NH)
O:
25 feb 1978
Trijntje van der Heide
1890-1950
Trijntje van der Heide
G:
28 dec 1890
Harlingen(FR)
O:
13 okt 1950
Harlingen(FR)
Dirk van der Pijl
1892-1966
Dirk van der Pijl
G:
21 dec 1892
Maassluis(ZH)
H:
7 aug 1913
Harlingen(FR)
O:
25 jul 1966
Harlingen(FR)
Klaske van der Heide
1892-1893
Klaske van der Heide
G:
10 mrt 1892
Harlingen(FR)
O:
14 aug 1893
Harlingen(FR)
Hennie van der Heide
-1997
Hennie van der Heide
O:
18 nov 1997
Hermanus Been
1924-2013
Hermanus Been
G:
16 mei 1924
Sneek(FR)
O:
3 feb 2013
Sneek(FR)
Geeske van der Heide
1923-2019
Geeske van der Heide
G:
11 apr 1923
Sneek(FR)
O:
10 nov 2019
Sneek(FR)
Albert Raadsveld
1925-2010
Albert Raadsveld
G:
8 jun 1925
Onstwedde(GR)
H:
31 mei 1951
Sneek(FR)
O:
08 sep 2010
Geertje van der Heide
1925-2009
Geertje van der Heide
G:
12 jan 1925
O:
25 dec 2009
Piet Hein Admiraal
-1999
Piet Hein Admiraal
O:
1999
Jan van der Heide
1893-1985
Jan van der Heide
G:
28 sep 1893
Harlingen(FR)
O:
27 apr 1985
Sneek(FR)
Johanna van Slooten
na 1892-1973
Johanna van Slooten
G:
na 17 feb 1892
H:
31 mei 1919
Sneek(FR)
O:
16 feb 1973
Sneek(FR)
Eeuwe van der Heide
1897-1897
Eeuwe van der Heide
G:
28 mei 1897
Harlingen(FR)
O:
25 aug 1897
Harlingen(FR)
Hermanus van der Heide
1898-1974
Hermanus van der Heide
G:
25 aug 1898
Harlingen(FR)
O:
28 jun 1974
Harlingen(FR)
Fedde van der Heide
1901-1902
Fedde van der Heide
G:
18 apr 1901
Harlingen(FR)
O:
18 mei 1902
Harlingen(FR)
Berber van der Heide
1905-1907
Berber van der Heide
G:
18 okt 1905
Harlingen(FR)
O:
7 mrt 1907
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1851-1944
Jan van der Heide
G:
15 dec 1851
Harlingen(FR)
O:
12 aug 1944
Harlingen(FR)
Geeske van der Heide
1866-1955
Geeske van der Heide
G:
19 sep 1866
Harlingen(FR)
H:
16 mei 1889
Harlingen(FR)
O:
23 mei 1955
Harlingen(FR)
Fedde van der Heide
1853-1868
Fedde van der Heide
G:
8 aug 1853
Harlingen(FR)
O:
21 sep 1868
Harlingen(FR)
Abe van der Heide
1857-1862
Abe van der Heide
G:
19 mrt 1857
Harlingen(FR)
O:
21 sep 1862
Harlingen(FR)
Eeuwe van der Heide
1825-1893
Eeuwe van der Heide
G:
30 mrt 1825
Harlingen(FR)
O:
7 jun 1893
Harlingen(FR)
Geertje de Jong
1819-1860
Geertje de Jong
G:
7 okt 1819
Harlingen(FR)
H:
2 mei 1850
Harlingen(FR)
O:
11 feb 1860
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1857-
Jan van der Heide
G:
3 nov 1857
Harlingen(FR)
Christina Elisabeth van der Heide
1859-1859
Christina Elisabeth van der Heide
G:
8 jan 1859
Harlingen(FR)
O:
20 aug 1859
Harlingen(FR)
Catrien Remmert
G. Remmert
J.P. Smit
Jacobus Remmert
1930-1931
Jacobus Remmert
G:
17 mrt 1930
Rotterdam(ZH)
O:
7 okt 1931
Rotterdam(ZH)
J.M. Remmert
Gerardus Remmert
1898-na 1979
Gerardus Remmert
G:
27 jul 1898
Schiedam(ZH)
O:
na 31 okt 1979
Margaretha van Broekhoven
1907-vóór 1980
Margaretha van Broekhoven
G:
20 apr 1907
Rotterdam(ZH)
H:
04 nov 1925
Rotterdam(ZH)
O:
vóór 29 jul 1980
Rotterdam(ZH)
J.H. Klijnoot
A. Klijnoot
Antonetta van der Heide
1899-1943
Antonetta van der Heide
G:
17 aug 1899
Delft(ZH)
O:
21 jun 1943
Rotterdam(ZH)
Marinus Agathus Klijnoot
1896-1961
Marinus Agathus Klijnoot
G:
20 okt 1896
Rotterdam(ZH)
H:
14 jan 1920
Rotterdam(ZH)
O:
24 jun 1961
Rotterdam(ZH)
Jan Schaap
1921-1940
Jan Schaap
G:
10 apr 1921
Rotterdam(ZH)
O:
21 mei 1940
Rotterdam(ZH)
M. Schaap
Catharina Margaretha van der Heide
1902-
Catharina Margaretha van der Heide
G:
5 okt 1902
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Klaas Schaap
1903-1961
Klaas Schaap
G:
04 jun 1903
Rotterdam(ZH)
H:
15 feb 1922
Rotterdam(ZH)
O:
26 nov 1961
Rotterdam(ZH)
Cent Wilhelmus Olierook
1873-1962
Cent Wilhelmus Olierook
G:
15 nov 1873
Krimpen aan den IJssel(ZH)
H:
15 jan 1940
Rotterdam(ZH)
O:
8 dec 1962
Rotterdam(ZH)
van der Heide
1927-1927
van der Heide
G:
10 jul 1927
Leiden(ZH)
O:
10 jul 1927
Leiden(ZH)
G. van der Heide
Jan van der Heide
1904-1944
Jan van der Heide
G:
02 feb 1904
Delft(ZH)
O:
28 nov 1944
Rotterdam(ZH)
Gerritje Langeveld
1907-
Gerritje Langeveld
G:
6 maart 1907
Rotterdam(ZH)
H:
23 feb 1927
Rotterdam(ZH)
Theo van der Heide
N. N.
Frans van der Heide
Rita Agterberg
Jan van der Heide
Maria Alida Grund
1949-2013
Maria Alida Grund
G:
19 jul 1949
O:
22 dec 2013
S.T. van der Heide
Stuiver
G. van der Heide
E. Boxma
Charles Marinus van der Heide
1934-2018
Charles Marinus van der Heide
G:
28 mrt 1934
Rotterdam(ZH)
O:
1 jun 2018
J. Freling
C.M. van der Heide
N.N. van der Heide
1949-1949
N.N. van der Heide
G:
26 aug 1949
Rotterdam(ZH)
O:
26 aug 1949
Rotterdam(ZH)
Albertus Jacobus van der Heide
ca. 1953-1955
Albertus Jacobus van der Heide
G:
ca. 1953
Rotterdam(ZH)
O:
19 jan 1955
Rotterdam(ZH)
Charles Marinus van der Heide
1906-
Charles Marinus van der Heide
G:
22 mei 1906
Rotterdam(ZH)
Susanna Theodora Smitskamp
1913-
Susanna Theodora Smitskamp
G:
13 apr 1913
Gouda(ZH)
H:
05 jun 1929
Rotterdam(ZH)
Elisabeth van der Heide
1929-2012
Elisabeth van der Heide
G:
05 feb 1929
Leiden(ZH)
O:
17 okt 2012
Willem Hoogeveen
1923-1995
Willem Hoogeveen
G:
21 juni 1923
Rotterdam(ZH)
H:
10 maart 1948
Rotterdam(ZH)
O:
20 maart 1995
Rotterdam(ZH)
Elling Herbert Guldhaug
1933-1984
Elling Herbert Guldhaug
G:
1 jan 1933
Botne, Vestfold [Norway]
H:
19 aug 1959
Rotterdam(ZH)
O:
14 dec 1984
Holmestrand, Vestfold [Norway]
J. Sinnema
Gerardina Petronella van der Heide
1932-2007
Gerardina Petronella van der Heide
G:
24 apr 1932
Rotterdam(ZH)
O:
27 mei 2007
Antwerpen [B]
Johannes Hartingsveld
Johannes Mathijs Mandos
1929-1991
Johannes Mathijs Mandos
G:
3 okt 1929
Rotterdam(ZH)
H:
24 juni 1964
O:
8 dec 1991
Antwerpen [B]
A.J.H. van der Heide
F.M.J. Simons
M.M. van der Heide
van der Heide
1943-1943
van der Heide
G:
11 sep 1943
Rotterdam(ZH)
O:
11 sep 1943
Rotterdam(ZH)
van der Heide
A.W. van Honk
Johanna Martina van der Heide
1949-ca. 2019
Johanna Martina van der Heide
G:
14 jun 1949
Rotterdam(ZH)
O:
ca. 1 mei 2019
Westdijk
N. N.
Jan Koopman
van der Heide
1952-1952
van der Heide
G:
24 feb 1952
Rotterdam(ZH)
O:
24 feb 1952
Rotterdam(ZH)
Gerardus Nicolaas van der Heide
1908-1960
Gerardus Nicolaas van der Heide
G:
26 jul 1908
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
10 feb 1960
Nunspeet(GL)
Petronella Moraal
1912-
Petronella Moraal
G:
10 mei 1912
Hazerswoude(ZH)
H:
8 jul 1931
Gouda(ZH)
Gerardus van der Heide
1861-1946
Gerardus van der Heide
G:
10 mrt 1861
Harlingen(FR)
O:
16 jun 1946
Rotterdam(ZH)
Catharina Margaretha Remmert
1870-ca. 1972
Catharina Margaretha Remmert
G:
27 nov 1870
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
21 dec 1898
Haarlem(NH)
O:
ca. 1972
Haarlem(NH)
Gatske van der Heide
1862-1862
Gatske van der Heide
G:
23 mrt 1862
Harlingen(FR)
O:
14 dec 1862
Harlingen(FR)
Broer van der Heide
1863-1863
Broer van der Heide
G:
1 sep 1863
Harlingen(FR)
O:
11 sep 1863
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1828-1864
Jan van der Heide
G:
6 jun 1828
Harlingen(FR)
O:
8 feb 1864
Harlingen(FR)
Anna Catharina Juliana Plantenga
1835-1870
Anna Catharina Juliana Plantenga
G:
10 mrt 1835
Harlingen(FR)
H:
15 mei 1856
Harlingen(FR)
O:
29 jul 1870
Veenhuizen(DR)
Gatske Gatses Postuma
1788-1866
Gatske Gatses Postuma
G:
2 jan 1788
Franeker(FR)
H:
22 nov 1818
Harlingen(FR)
O:
18 apr 1866
Harlingen(FR)
Eeuwe Johannes
vóór 1723-vóór 1782
Eeuwe Johannes
G:
vóór 19 feb 1723
Duurswoude(FR)
O:
vóór 17 dec 1782
Harlingen(FR)
Aaltje Jans Schuul
-1786
Aaltje Jans Schuul
H:
13 feb 1752
Bolsward(FR)
O:
29 mrt 1786
Harlingen(FR)
Tjerk Johannes Eilander
vóór 1760-1814
Tjerk Johannes Eilander
G:
vóór 24 aug 1760
O:
jan 1814
Rosbach
Johantje Johannes
ca. 1728-na 1772
Johantje Johannes
G:
ca. 1728
Bakkeveen(FR)
O:
na 1772
Bakkeveen(FR)
Johannes Foppes
ca. 1725-vóór 1770
Johannes Foppes
G:
ca. 1725
Bakkeveen(FR)
H:
30 jun 1754
Bakkeveen(FR)
O:
vóór 1770
Bakkeveen(FR)
Johannes Ritskes
ca. 1796-1821
Johannes Ritskes
G:
ca. 1796
O:
25 nov 1821
Zwartsluis(O)
Grietje Taekes
vóór 1760-1826
Grietje Taekes
G:
vóór 22 jun 1760
O:
14 feb 1826
Zwartsluis(O)
Ritske Heeres
ca. 1745-1812
Ritske Heeres
G:
ca. 1745
H:
3 okt 1784
Gorredijk(FR)
O:
11 juni 1812
Zwartsluis(O)
Alida Takes
1785-
Alida Takes
G:
4 jun 1785
Haarlem(NH)
Diena Takes
1786-
Diena Takes
G:
27 okt 1786
Haarlem(NH)
Maria Margaretha Takes
1788-
Maria Margaretha Takes
G:
11 okt 1788
Haarlem(NH)
Taake Takes
1790-
Taake Takes
G:
4 okt 1790
Haarlem(NH)
Christiaan Takes
1792-
Christiaan Takes
G:
28 aug 1792
Susanna Margaretha Haagstroom
ca. 1795-
Susanna Margaretha Haagstroom
G:
ca. 1795
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Johanna
1795-
Johanna
G:
3 jan 1795
Hendrica Johanna Takes
1799-
Hendrica Johanna Takes
G:
10 nov 1799
Johannes Takes
1802-
Johannes Takes
G:
10 okt 1802
Hendrica
1804-
Hendrica
G:
2 dec 1804
Tabe Taekes
vóór 1763-1813
Tabe Taekes
G:
vóór 18 dec 1763
O:
29 jul 1813
Haarlem(NH)
Sara Kune
1764-1812
Sara Kune
G:
25 mei 1764
Haarlem(NH)
H:
5 sep 1784
Haarlem(NH)
O:
6 mei 1812
Haarlem(NH)
Dieke Johannes
1735-ca. 1765
Dieke Johannes
D:
okt 1735
Wijnjeterp(FR)
O:
ca. 12 dec 1765
Taeke Tabes
1732-
Taeke Tabes
G:
10 feb 1732
Drachten(FR)
H:
ca. 1760
Aijse Johannes
1739-
Aijse Johannes
D:
2 aug 1739
Wijnjeterp(FR)
Johannes Aijses
vóór 1685-1772
Johannes Aijses
G:
vóór 22 nov 1685
Burum(FR)
O:
tussen 1761 en 1772
Janke Eeuwes
vóór 1705-na 1772
Janke Eeuwes
G:
vóór 19 apr 1705
Drachten(FR)
H:
6 sep 1722
Boornbergum(FR)
O:
na 1772
Liesbeth Aijzes Hemminga
vóór 1687-na 1746
Liesbeth Aijzes Hemminga
G:
vóór 20 nov 1687
Burum(FR)
O:
na 1746
Beetsterzwaag(FR)
Hendrik Lefferts
1685-
Hendrik Lefferts
G:
21 jun 1685
Beets(FR)
H:
ca. 1712
Beetsterzwaag(FR)
Janke Hemminga
1716-
Janke Hemminga
D:
06 dec 1716
Gorredijk(FR)
Grietje Hemminga
1719-
Grietje Hemminga
D:
05 feb 1719
Gorredijk(FR)
Aijse Martinus Hemminga
1722-vóór 1764
Aijse Martinus Hemminga
D:
16 aug 1722
Gorredijk(FR)
O:
vóór 12 jan 1764
Martines Aijzes Hemminga
vóór 1689-1766
Martines Aijzes Hemminga
G:
vóór 12 okt 1689
Beetsterzwaag(FR)
B:
4 feb 1766
Gorredijk(FR)
Antje Feikes
1685-1769
Antje Feikes
D:
8 mrt 1685
Dronrijp(FR)
H:
16 aug 1716
Gorredijk(FR)
O:
1769
Sijtske Aijzes Hemminga
vóór 1691-na 1773
Sijtske Aijzes Hemminga
G:
vóór 28 jun 1691
Beetsterzwaag(FR)
O:
na 1773
Halbe Hanses
-1773
Halbe Hanses
H:
ca. 1714
O:
BETW 1759 en 1773
Grietje Edzes Ruitenbergh
ca. 1660-1746
Grietje Edzes Ruitenbergh
G:
ca. 1660
Opende(GR)
H:
1683
Burum(FR)
O:
tussen 1743 en 1746
Beetsterzwaag(FR)
Aijso Johannes Hemminga
1632-1690
Aijso Johannes Hemminga
G:
23 mei 1632
Beetsterzwaag(FR)
O:
14 mrt 1690
Opsterland(FR)
Elisabeth Haijes
ca. 1632-ca. 1656
Elisabeth Haijes
G:
ca. 1632
Beetsterzwaag(FR)
H:
N
O:
ca. 1656
Lycklama à Nijeholt
Augustinus Lycklama à Nijeholt
1715-1766
Augustinus Lycklama à Nijeholt
G:
3 mrt 1715
Leeuwarden(FR)
O:
6 jun 1766
Jorwerd(FR)
Elisabeth Hendriks Hemstra
1715-1772
Elisabeth Hendriks Hemstra
G:
22 apr 1715
Baard(FR)
H:
15 nov 1739
Jorwerd(FR)
O:
9 sep 1772
Jorwerd(FR)
Aletta Catharina Lycklama à Nijeholt
1717-1789
Aletta Catharina Lycklama à Nijeholt
G:
7 nov 1717
Leeuwarden(FR)
O:
1 dec 1789
Heerenveen(FR)
Daniël de Blocq van Scheltinga
1704-1781
Daniël de Blocq van Scheltinga
G:
22 mrt 1704
Heerenveen(FR)
H:
11 dec 1735
Jorwerd(FR)
O:
8 okt 1781
Heerenveen(FR)
dr. Pierius Lycklama à Nijeholt
1681-1720
dr. Pierius Lycklama à Nijeholt
D:
5 jun 1681
Beetsterzwaag(FR)
O:
14 sep 1720
Beetsterzwaag(FR)
Catharina Jansonius
1691-1720
Catharina Jansonius
D:
4 jan 1691
Jorwerd(FR)
H:
1714
Jorwerd(FR)
O:
22 okt 1720
Leeuwarden(FR)
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
1766-1834
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
G:
19 mrt 1766
Hardegarijp(FR)
O:
30 nov 1834
Olterterp(FR)
Susanna Cornelia Trotz
1772-1848
Susanna Cornelia Trotz
G:
2 mei 1772
[Guyana]
H:
25 mei 1790
Utrecht(UT)
O:
22 jan 1848
Olterterp(FR)
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
1722-1777
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
G:
5 sep 1722
Leeuwarden(FR)
O:
9 nov 1777
Hardegarijp(FR)
Anna Mellinga
1729-1777
Anna Mellinga
D:
18 sep 1729
Hardegarijp(FR)
H:
5 apr 1771
Hardegarijp(FR)
O:
13 feb 1777
Hardegarijp(FR)
Hillegonda Ypckjen van Boelens
1724-1749
Hillegonda Ypckjen van Boelens
G:
19 mei 1724
Leeuwarden(FR)
O:
16 mrt 1749
Rinske Lycklama à Nijeholt
1682-1750
Rinske Lycklama à Nijeholt
G:
1682
Oldeboorn(FR)
O:
15 okt 1750
Beetsterzwaag(FR)
dr. Ayso van Boelens
1694-1782
dr. Ayso van Boelens
G:
28 aug 1694
Beetsterzwaag(FR)
H:
6 apr 1721
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 jun 1782
Leeuwarden(FR)
Teetske Lycklama à Nijeholt
1686-
Teetske Lycklama à Nijeholt
D:
30 mei 1686
Beetsterzwaag(FR)
Ayzo Lycklama à Nijeholt
1691-1723
Ayzo Lycklama à Nijeholt
D:
15 mrt 1691
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 okt 1723
Olterterp(FR)
Hillegonda Aijsos Hemminga
1655-1730
Hillegonda Aijsos Hemminga
G:
20 jul 1655
Beetsterzwaag(FR)
O:
14 aug 1730
Olterterp(FR)
Augustinus Lycklama à Nijeholt
1642-1715
Augustinus Lycklama à Nijeholt
G:
1 jan 1642
H:
ca. 1680
O:
22 feb 1715
Olterterp(FR)
Haeckien Aijsos Hemminga
1657-1715
Haeckien Aijsos Hemminga
G:
18 aug 1657
Beetsterzwaag(FR)
O:
20 jun 1715
Beetsterzwaag(FR)
Lambartus Beintema
Lambartus Beintema
H:
15 jun 1688
Beetsterzwaag(FR)
Rinske Backer
Jeltje Backer
Taetske Aijsos Hemminga
1661-1688
Taetske Aijsos Hemminga
G:
21 feb 1661
Beetsterzwaag(FR)
O:
9 nov 1688
Leeuwarden(FR)
Pieter Cornelis Backer
Pieter Cornelis Backer
H:
na 2 sep 1684
Leeuwarden(FR)
Ipkien Aijsos Hemminga
1665-1739
Ipkien Aijsos Hemminga
G:
22 feb 1665
Beetsterzwaag(FR)
O:
4 jun 1739
Beetsterzwaag(FR)
dr. Johannes Rombertusz Sixma
vóór 1666-1688
dr. Johannes Rombertusz Sixma
G:
vóór 1666
H:
mei 1686
Beetsterzwaag(FR)
O:
12 aug 1688
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
1766-1834
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
G:
19 mrt 1766
Hardegarijp(FR)
O:
30 nov 1834
Olterterp(FR)
Susanna Cornelia Trotz
1772-1848
Susanna Cornelia Trotz
G:
2 mei 1772
[Guyana]
H:
25 mei 1790
Utrecht(UT)
O:
22 jan 1848
Olterterp(FR)
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
1722-1777
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
G:
5 sep 1722
Leeuwarden(FR)
O:
9 nov 1777
Hardegarijp(FR)
Anna Mellinga
1729-1777
Anna Mellinga
D:
18 sep 1729
Hardegarijp(FR)
H:
5 apr 1771
Hardegarijp(FR)
O:
13 feb 1777
Hardegarijp(FR)
Hillegonda Ypckjen van Boelens
1724-1749
Hillegonda Ypckjen van Boelens
G:
19 mei 1724
Leeuwarden(FR)
O:
16 mrt 1749
dr. Ayso van Boelens
1694-1782
dr. Ayso van Boelens
G:
28 aug 1694
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 jun 1782
Leeuwarden(FR)
Rinske Lycklama à Nijeholt
1682-1750
Rinske Lycklama à Nijeholt
G:
1682
Oldeboorn(FR)
H:
6 apr 1721
Beetsterzwaag(FR)
O:
15 okt 1750
Beetsterzwaag(FR)
jhr. Tinco Martinus Lycklama à Nijeholt
1837-1900
jhr. Tinco Martinus Lycklama à Nijeholt
G:
9 juli 1837
Beetsterzwaag(FR)
O:
07 dec 1900
Cannes, Languedoc-Roussillon [F]
Julia Agatha Jacoba barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg
1845-1914
Julia Agatha Jacoba barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg
G:
11 juli 1845
Oosterhout(NB)
H:
21 augustus 1875
Breda(NB)
O:
10 juni 1914
Leeuwarden(FR)
jkvr. Ypkjen Hillegonda van Eysinga
1815-1854
jkvr. Ypkjen Hillegonda van Eysinga
G:
26 aug 1815
Beetsterzwaag(FR)
O:
27 maart 1854
Beetsterzwaag(FR)
jhr. Jan Anne Lycklama à Nijeholt
1809-1891
jhr. Jan Anne Lycklama à Nijeholt
G:
03 dec 1809
Oldeboorn(FR)
H:
21 januari 1836
Beetsterzwaag(FR)
O:
19 apr 1891
Den Haag(ZH)
Eritia Ena Romelia barones van Lynden
1787-1856
Eritia Ena Romelia barones van Lynden
G:
13 januari 1787
Beetsterzwaag(FR)
O:
06 jul 1856
Utrecht(UT)
jhr. Binnert Philip van Eysinga
1785-1835
jhr. Binnert Philip van Eysinga
G:
26 sep 1785
Langweer(FR)
H:
20 okt 1811
Beetsterzwaag(FR)
O:
9 okt 1835
Beetsterzwaag(FR)
Ypckjen Hillegonda van Boelens
1756-1789
Ypckjen Hillegonda van Boelens
G:
10 maart 1756
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 sep 1789
Reinhard baron van Lynden
1742-1819
Reinhard baron van Lynden
G:
6 mei 1742
Utrecht(UT)
H:
25 okt 1778
Beetsterzwaag(FR)
O:
26 jan 1819
Beetsterzwaag(FR)
Ena Romelia Sakes van Idsinga
1729-1795
Ena Romelia Sakes van Idsinga
G:
10 okt 1729
Harlingen(FR)
H:
18 aug 1754
O:
23 juli 1795
dr. Wygerus Ambrosius Boelens
1699-1742
dr. Wygerus Ambrosius Boelens
G:
27 jun 1699
O:
19 mei 1742
Beetsterzwaag(FR)
Boelardus Broers Boelens
1667-1730
Boelardus Broers Boelens
G:
mrt 1667
Beetsterzwaag(FR)
H:
1 feb 1694
Wijnjeterp(FR)
O:
6 apr 1730
Beetsterzwaag(FR)
Johannes Aijsos Hemminga
1670-1673
Johannes Aijsos Hemminga
G:
1 jan 1670
Beetsterzwaag(FR)
O:
22 jun 1673
Leeuwarden(FR)
Rinske Broers Boelens
1628-1672
Rinske Broers Boelens
G:
1628
Beetsterzwaag(FR)
H:
8 nov 1654
Beetsterzwaag(FR)
O:
3 dec 1672
Leeuwarden(FR)
Haeckien Johannes Hemminga
1636-
Haeckien Johannes Hemminga
G:
sep 1636
Beetsterzwaag(FR)
Martinnes Johannes Hemminga
1638-1641
Martinnes Johannes Hemminga
G:
23 okt 1638
Beetsterzwaag(FR)
O:
19 mei 1641
Beetsterzwaag(FR)
Taetske Sierks Sickma
ca. 1598-1672
Taetske Sierks Sickma
G:
ca. 1598
Beetsterzwaag(FR)
O:
13 dec 1672
Leeuwarden(FR)
Johannes Martinus Hemminga
ca. 1597-1646
Johannes Martinus Hemminga
G:
ca. 1597
Kortehemmen(FR)
H:
7 apr 1622
Beetsterzwaag(FR)
O:
10 mei 1646
De Wilgen(FR)
Nicolaus Johannes Schuiring
ca. 1605-1672
Nicolaus Johannes Schuiring
G:
ca. 1605
Dokkum(FR)
H:
1648
Leeuwarden(FR)
O:
1672
Leeuwarden(FR)
Syerck Saeckes Sickma
ca. 1565-vóór 1629
Syerck Saeckes Sickma
G:
ca. 1565
Beetsterzwaag(FR)
O:
vóór 26 jan 1629
Beetsterzwaag(FR)
Haeck Boeles Boelens
ca. 1568-1629
Haeck Boeles Boelens
G:
ca. 1568
Olterterp(FR)
H:
vóór 20 sep 1583
Beetsterzwaag(FR)
O:
26 jan 1629
Beetsterzwaag(FR)
Boele Broers Boelens
ca. 1593-1666
Boele Broers Boelens
G:
ca. 1593
O:
21 okt 1666
Opsterland(FR)
Antje Dirks
-1666
Antje Dirks
O:
11 okt 1666
Beetsterzwaag(FR)
Pyter Boelens
Hilleckjen Boelens
Geesje Boelens
Nicklaes Broers Boelens
-1687
Nicklaes Broers Boelens
O:
1687
Steenwijk(O)
Charlotte Smincks
-1708
Charlotte Smincks
O:
12 apr 1708
Steenwijk(O)
Wemelcke Broers Boelens
-1666
Wemelcke Broers Boelens
O:
12 okt 1666
Lycklama à Nijeholt
Augustinus Lycklama à Nijeholt
1715-1766
Augustinus Lycklama à Nijeholt
G:
3 mrt 1715
Leeuwarden(FR)
O:
6 jun 1766
Jorwerd(FR)
Elisabeth Hendriks Hemstra
1715-1772
Elisabeth Hendriks Hemstra
G:
22 apr 1715
Baard(FR)
H:
15 nov 1739
Jorwerd(FR)
O:
9 sep 1772
Jorwerd(FR)
Aletta Catharina Lycklama à Nijeholt
1717-1789
Aletta Catharina Lycklama à Nijeholt
G:
7 nov 1717
Leeuwarden(FR)
O:
1 dec 1789
Heerenveen(FR)
Daniël de Blocq van Scheltinga
1704-1781
Daniël de Blocq van Scheltinga
G:
22 mrt 1704
Heerenveen(FR)
H:
11 dec 1735
Jorwerd(FR)
O:
8 okt 1781
Heerenveen(FR)
dr. Pierius Lycklama à Nijeholt
1681-1720
dr. Pierius Lycklama à Nijeholt
D:
5 jun 1681
Beetsterzwaag(FR)
O:
14 sep 1720
Beetsterzwaag(FR)
Catharina Jansonius
1691-1720
Catharina Jansonius
D:
4 jan 1691
Jorwerd(FR)
H:
1714
Jorwerd(FR)
O:
22 okt 1720
Leeuwarden(FR)
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
1766-1834
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
G:
19 mrt 1766
Hardegarijp(FR)
O:
30 nov 1834
Olterterp(FR)
Susanna Cornelia Trotz
1772-1848
Susanna Cornelia Trotz
G:
2 mei 1772
[Guyana]
H:
25 mei 1790
Utrecht(UT)
O:
22 jan 1848
Olterterp(FR)
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
1722-1777
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
G:
5 sep 1722
Leeuwarden(FR)
O:
9 nov 1777
Hardegarijp(FR)
Anna Mellinga
1729-1777
Anna Mellinga
D:
18 sep 1729
Hardegarijp(FR)
H:
5 apr 1771
Hardegarijp(FR)
O:
13 feb 1777
Hardegarijp(FR)
Hillegonda Ypckjen van Boelens
1724-1749
Hillegonda Ypckjen van Boelens
G:
19 mei 1724
Leeuwarden(FR)
O:
16 mrt 1749
Rinske Lycklama à Nijeholt
1682-1750
Rinske Lycklama à Nijeholt
G:
1682
Oldeboorn(FR)
O:
15 okt 1750
Beetsterzwaag(FR)
dr. Ayso van Boelens
1694-1782
dr. Ayso van Boelens
G:
28 aug 1694
Beetsterzwaag(FR)
H:
6 apr 1721
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 jun 1782
Leeuwarden(FR)
Teetske Lycklama à Nijeholt
1686-
Teetske Lycklama à Nijeholt
D:
30 mei 1686
Beetsterzwaag(FR)
Ayzo Lycklama à Nijeholt
1691-1723
Ayzo Lycklama à Nijeholt
D:
15 mrt 1691
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 okt 1723
Olterterp(FR)
Hillegonda Aijsos Hemminga
1655-1730
Hillegonda Aijsos Hemminga
G:
20 jul 1655
Beetsterzwaag(FR)
O:
14 aug 1730
Olterterp(FR)
Augustinus Lycklama à Nijeholt
1642-1715
Augustinus Lycklama à Nijeholt
G:
1 jan 1642
H:
ca. 1680
O:
22 feb 1715
Olterterp(FR)
Haeckien Aijsos Hemminga
1657-1715
Haeckien Aijsos Hemminga
G:
18 aug 1657
Beetsterzwaag(FR)
O:
20 jun 1715
Beetsterzwaag(FR)
Lambartus Beintema
Lambartus Beintema
H:
15 jun 1688
Beetsterzwaag(FR)
Rinske Backer
Jeltje Backer
Taetske Aijsos Hemminga
1661-1688
Taetske Aijsos Hemminga
G:
21 feb 1661
Beetsterzwaag(FR)
O:
9 nov 1688
Leeuwarden(FR)
Pieter Cornelis Backer
Pieter Cornelis Backer
H:
na 2 sep 1684
Leeuwarden(FR)
Ipkien Aijsos Hemminga
1665-1739
Ipkien Aijsos Hemminga
G:
22 feb 1665
Beetsterzwaag(FR)
O:
4 jun 1739
Beetsterzwaag(FR)
dr. Johannes Rombertusz Sixma
vóór 1666-1688
dr. Johannes Rombertusz Sixma
G:
vóór 1666
H:
mei 1686
Beetsterzwaag(FR)
O:
12 aug 1688
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
1766-1834
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
G:
19 mrt 1766
Hardegarijp(FR)
O:
30 nov 1834
Olterterp(FR)
Susanna Cornelia Trotz
1772-1848
Susanna Cornelia Trotz
G:
2 mei 1772
[Guyana]
H:
25 mei 1790
Utrecht(UT)
O:
22 jan 1848
Olterterp(FR)
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
1722-1777
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
G:
5 sep 1722
Leeuwarden(FR)
O:
9 nov 1777
Hardegarijp(FR)
Anna Mellinga
1729-1777
Anna Mellinga
D:
18 sep 1729
Hardegarijp(FR)
H:
5 apr 1771
Hardegarijp(FR)
O:
13 feb 1777
Hardegarijp(FR)
Hillegonda Ypckjen van Boelens
1724-1749
Hillegonda Ypckjen van Boelens
G:
19 mei 1724
Leeuwarden(FR)
O:
16 mrt 1749
dr. Ayso van Boelens
1694-1782
dr. Ayso van Boelens
G:
28 aug 1694
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 jun 1782
Leeuwarden(FR)
Rinske Lycklama à Nijeholt
1682-1750
Rinske Lycklama à Nijeholt
G:
1682
Oldeboorn(FR)
H:
6 apr 1721
Beetsterzwaag(FR)
O:
15 okt 1750
Beetsterzwaag(FR)
jhr. Tinco Martinus Lycklama à Nijeholt
1837-1900
jhr. Tinco Martinus Lycklama à Nijeholt
G:
9 juli 1837
Beetsterzwaag(FR)
O:
07 dec 1900
Cannes, Languedoc-Roussillon [F]
Julia Agatha Jacoba barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg
1845-1914
Julia Agatha Jacoba barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg
G:
11 juli 1845
Oosterhout(NB)
H:
21 augustus 1875
Breda(NB)
O:
10 juni 1914
Leeuwarden(FR)
jkvr. Ypkjen Hillegonda van Eysinga
1815-1854
jkvr. Ypkjen Hillegonda van Eysinga
G:
26 aug 1815
Beetsterzwaag(FR)
O:
27 maart 1854
Beetsterzwaag(FR)
jhr. Jan Anne Lycklama à Nijeholt
1809-1891
jhr. Jan Anne Lycklama à Nijeholt
G:
03 dec 1809
Oldeboorn(FR)
H:
21 januari 1836
Beetsterzwaag(FR)
O:
19 apr 1891
Den Haag(ZH)
Eritia Ena Romelia barones van Lynden
1787-1856
Eritia Ena Romelia barones van Lynden
G:
13 januari 1787
Beetsterzwaag(FR)
O:
06 jul 1856
Utrecht(UT)
jhr. Binnert Philip van Eysinga
1785-1835
jhr. Binnert Philip van Eysinga
G:
26 sep 1785
Langweer(FR)
H:
20 okt 1811
Beetsterzwaag(FR)
O:
9 okt 1835
Beetsterzwaag(FR)
Ypckjen Hillegonda van Boelens
1756-1789
Ypckjen Hillegonda van Boelens
G:
10 maart 1756
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 sep 1789
Reinhard baron van Lynden
1742-1819
Reinhard baron van Lynden
G:
6 mei 1742
Utrecht(UT)
H:
25 okt 1778
Beetsterzwaag(FR)
O:
26 jan 1819
Beetsterzwaag(FR)
Ena Romelia Sakes van Idsinga
1729-1795
Ena Romelia Sakes van Idsinga
G:
10 okt 1729
Harlingen(FR)
H:
18 aug 1754
O:
23 juli 1795
dr. Wygerus Ambrosius Boelens
1699-1742
dr. Wygerus Ambrosius Boelens
G:
27 jun 1699
O:
19 mei 1742
Beetsterzwaag(FR)
Boelardus Broers Boelens
1667-1730
Boelardus Broers Boelens
G:
mrt 1667
Beetsterzwaag(FR)
H:
1 feb 1694
Wijnjeterp(FR)
O:
6 apr 1730
Beetsterzwaag(FR)
Johannes Aijsos Hemminga
1670-1673
Johannes Aijsos Hemminga
G:
1 jan 1670
Beetsterzwaag(FR)
O:
22 jun 1673
Leeuwarden(FR)
Rinske Broers Boelens
1628-1672
Rinske Broers Boelens
G:
1628
Beetsterzwaag(FR)
O:
3 dec 1672
Leeuwarden(FR)
Aijso Johannes Hemminga
1632-1690
Aijso Johannes Hemminga
G:
23 mei 1632
Beetsterzwaag(FR)
H:
8 nov 1654
Beetsterzwaag(FR)
O:
14 mrt 1690
Opsterland(FR)
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
1766-1834
Mr. Ambrosius Ayzo van Boelens
G:
19 mrt 1766
Hardegarijp(FR)
O:
30 nov 1834
Olterterp(FR)
Susanna Cornelia Trotz
1772-1848
Susanna Cornelia Trotz
G:
2 mei 1772
[Guyana]
H:
25 mei 1790
Utrecht(UT)
O:
22 jan 1848
Olterterp(FR)
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
1722-1777
mr. Boelardus Augustinus van Boelens
G:
5 sep 1722
Leeuwarden(FR)
O:
9 nov 1777
Hardegarijp(FR)
Anna Mellinga
1729-1777
Anna Mellinga
D:
18 sep 1729
Hardegarijp(FR)
H:
5 apr 1771
Hardegarijp(FR)
O:
13 feb 1777
Hardegarijp(FR)
Hillegonda Ypckjen van Boelens
1724-1749
Hillegonda Ypckjen van Boelens
G:
19 mei 1724
Leeuwarden(FR)
O:
16 mrt 1749
dr. Ayso van Boelens
1694-1782
dr. Ayso van Boelens
G:
28 aug 1694
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 jun 1782
Leeuwarden(FR)
Rinske Lycklama à Nijeholt
1682-1750
Rinske Lycklama à Nijeholt
G:
1682
Oldeboorn(FR)
H:
6 apr 1721
Beetsterzwaag(FR)
O:
15 okt 1750
Beetsterzwaag(FR)
jhr. Tinco Martinus Lycklama à Nijeholt
1837-1900
jhr. Tinco Martinus Lycklama à Nijeholt
G:
9 juli 1837
Beetsterzwaag(FR)
O:
07 dec 1900
Cannes, Languedoc-Roussillon [F]
Julia Agatha Jacoba barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg
1845-1914
Julia Agatha Jacoba barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg
G:
11 juli 1845
Oosterhout(NB)
H:
21 augustus 1875
Breda(NB)
O:
10 juni 1914
Leeuwarden(FR)
jkvr. Ypkjen Hillegonda van Eysinga
1815-1854
jkvr. Ypkjen Hillegonda van Eysinga
G:
26 aug 1815
Beetsterzwaag(FR)
O:
27 maart 1854
Beetsterzwaag(FR)
jhr. Jan Anne Lycklama à Nijeholt
1809-1891
jhr. Jan Anne Lycklama à Nijeholt
G:
03 dec 1809
Oldeboorn(FR)
H:
21 januari 1836
Beetsterzwaag(FR)
O:
19 apr 1891
Den Haag(ZH)
Eritia Ena Romelia barones van Lynden
1787-1856
Eritia Ena Romelia barones van Lynden
G:
13 januari 1787
Beetsterzwaag(FR)
O:
06 jul 1856
Utrecht(UT)
jhr. Binnert Philip van Eysinga
1785-1835
jhr. Binnert Philip van Eysinga
G:
26 sep 1785
Langweer(FR)
H:
20 okt 1811
Beetsterzwaag(FR)
O:
9 okt 1835
Beetsterzwaag(FR)
Ypckjen Hillegonda van Boelens
1756-1789
Ypckjen Hillegonda van Boelens
G:
10 maart 1756
Beetsterzwaag(FR)
O:
16 sep 1789
Reinhard baron van Lynden
1742-1819
Reinhard baron van Lynden
G:
6 mei 1742
Utrecht(UT)
H:
25 okt 1778
Beetsterzwaag(FR)
O:
26 jan 1819
Beetsterzwaag(FR)
Ena Romelia Sakes van Idsinga
1729-1795
Ena Romelia Sakes van Idsinga
G:
10 okt 1729
Harlingen(FR)
H:
18 aug 1754
O:
23 juli 1795
dr. Wygerus Ambrosius Boelens
1699-1742
dr. Wygerus Ambrosius Boelens
G:
27 jun 1699
O:
19 mei 1742
Beetsterzwaag(FR)
Boelardus Broers Boelens
1667-1730
Boelardus Broers Boelens
G:
mrt 1667
Beetsterzwaag(FR)
O:
6 apr 1730
Beetsterzwaag(FR)
Ipkien Aijsos Hemminga
1665-1739
Ipkien Aijsos Hemminga
G:
22 feb 1665
Beetsterzwaag(FR)
H:
1 feb 1694
Wijnjeterp(FR)
O:
4 jun 1739
Beetsterzwaag(FR)
Broer Boeles Boelens
1630-1676
Broer Boeles Boelens
G:
1630
O:
16 aug 1676
Opsterland(FR)
Ebeltie Mangadan
1639-1709
Ebeltie Mangadan
G:
2 jun 1639
O:
25 jan 1709
Beetsterzwaag(FR)
Saeck Broers Boelens
1636-1666
Saeck Broers Boelens
G:
1636
O:
1 sep 1666
Hiltie Claeses
ca. 1601-1651
Hiltie Claeses
G:
ca. 1601
H:
19 sep 1627
Leeuwarden(FR)
O:
04 nov 1651
Opsterland(FR)
Weemel Saeckes Fockens
ca. 1568-na 1640
Weemel Saeckes Fockens
G:
ca. 1568
Beetsterzwaag(FR)
O:
na 1640
Broer Boeles Boelens
ca. 1569-vóór 1621
Broer Boeles Boelens
G:
ca. 1569
Olterterp(FR)
H:
vóór 1 apr 1597
Beetsterzwaag(FR)
O:
vóór okt 1621
Arent Saeckes
1572-
Arent Saeckes
G:
nov 1571-apr 1572
Beetsterzwaag(FR)
Trijntje Saeckes Sickma van Teijen
ca. 1574-1597
Trijntje Saeckes Sickma van Teijen
G:
ca. 1574
Beetsterzwaag(FR)
O:
mei 1586-apr 1597
Ouders
Focke Teyes
ca. 1510-na 1578
Auck Boelens
ca. 1514-vóór 1577
Frouck Fockes Fockens
ca. 1538-1582
Frouck Fockes Fockens
G:
ca. 1538
Beetsterzwaag(FR)
O:
1 jan 1582
Beetsterzwaag(FR)
Saecke Syercks Sickma van Teijen
ca. 1530-1582
Saecke Syercks Sickma van Teijen
G:
ca. 1530
Oudega, Smallingerland(FR)
H:
ca. 1552
Beetsterzwaag(FR)
O:
jul 1579-mar 1582
Beetsterzwaag(FR)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen