Stamboom familie Van der Heide van Harlingen
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
English
Nederlands
Grietje Edzes Ruitenbergh
ca. 1660 - 1746 (~ 83 jaar)
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Verticaal
|
Alleen tekst
|
Register
|
Tabellen
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Hendrika Polman
na 1680-
Hendrika Polman
G:
na 1680
Ouders
Edze Johannes Ruijtenbergh
ca. 1630-na 1681
Lijsbeth Rinses
ca. 1633-na 1681
Grietje Edzes Ruitenbergh
ca. 1660-1746
Grietje Edzes Ruitenbergh
G:
ca. 1660
Opende(GR)
O:
tussen 1743 en 1746
Beetsterzwaag(FR)
Martinus Polman
vóór 1700-
Martinus Polman
G:
vóór 1700
Stijntje Hendriks Cop
1739-1739
Stijntje Hendriks Cop
G:
17 mrt 1739
Beetsterzwaag(FR)
O:
17 mrt 1739
Beetsterzwaag(FR)
Hendrik Haijes Cop
1710-vóór 1800
Hendrik Haijes Cop
G:
1 dec 1710
O:
vóór 31 jan 1800
Opsterland(FR)
Johanna Verborg
Johanna Verborg
H:
15 jun 1738
Boornbergum(FR)
Tierckjen Haijes Hemminga
1712-na 1772
Tierckjen Haijes Hemminga
D:
8 aug 1712
O:
na 1 mei 1772
Johannes Posthumus
Lijske Haijes Hemminga
ca. 1716-1799
Lijske Haijes Hemminga
G:
ca. 1716
Beetsterzwaag(FR)
O:
4 jun 1799
Sjoerd Teyes
1716-1783
Sjoerd Teyes
G:
nov 1716
Beetsterzwaag(FR)
H:
na 20 okt 1743
Beetsterzwaag(FR)
O:
20 aug 1783
Beetsterzwaag(FR)
Aise Ypeij
1744-vóór 1751
Aise Ypeij
D:
6 apr 1744
Drachten(FR)
O:
vóór 1751
Dirk Annes Ypeij
1771-1828
Dirk Annes Ypeij
D:
24 nov 1771
Nijehaske(FR)
O:
23 jun 1828
Appingedam(GR)
Yde Annes Ypeij
1773-
Yde Annes Ypeij
G:
30 sep 1773
Heerenveen(FR)
Hendrik Annes Ypeij
1776-vóór 1793
Hendrik Annes Ypeij
G:
16 jul 1776
Heerenveen(FR)
O:
vóór 2 jul 1793
Harlingen(FR)
Grietje Ypeij
1779-
Grietje Ypeij
G:
15 okt 1779
Ayse Annes Ypeij
1783-1828
Ayse Annes Ypeij
G:
20 mrt 1783
O:
30 apr 1828
Ommen(O)
Willem Annes Ypeij
1785-
Willem Annes Ypeij
D:
1 nov 1785
Harlingen(FR)
Anne Dirks Ypeij
1746-1804
Anne Dirks Ypeij
D:
23 jan 1746
Drachten(FR)
O:
19 mrt 1804
Harlingen(FR)
Baaukjen Ydes
ca. 1749-
Baaukjen Ydes
G:
ca. 1749
H:
20 mei 1770
Heerenveen(FR)
Dirk Adolfs Ypeij
ca. 1780-1823
Dirk Adolfs Ypeij
G:
ca. 1780
Heerenveen(FR)
O:
21 okt 1823
Leeuwarden(FR)
Jacob Adolfs Ypeij
1785-1871
Jacob Adolfs Ypeij
G:
21 jun 1785
Heerenveen(FR)
O:
25 jun 1871
Heerenveen(FR)
Alida Willemina Oosterling
1790-
Alida Willemina Oosterling
D:
16 mei 1790
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
9 jul 1820
Heerenveen(FR)
Adolf Adolfs Ypeij
1789-
Adolf Adolfs Ypeij
G:
21 sep 1789
Heerenveen(FR)
Adolf Dirks Ypeij
1748-1789
Adolf Dirks Ypeij
D:
29 dec 1748
Drachten(FR)
O:
1789
Maaike Jacobs van der Meulen
ca. 1753-1827
Maaike Jacobs van der Meulen
G:
ca. 1753
H:
vóór 1785
O:
19 feb 1827
Heerenveen(FR)
Ayse Dirks Ypeij
1751-1819
Ayse Dirks Ypeij
D:
1 aug 1751
Drachten(FR)
O:
BETW 1814 en 18 apr 1819
Jeltje Jabobs
ca. 1747-1819
Jeltje Jabobs
G:
ca. 1747
H:
10 mei 1778
Heerenveen(FR)
O:
19 apr 1819
Harlingen(FR)
Jan Doeke Dijkstra
1786-1836
Jan Doeke Dijkstra
G:
2 apr 1786
O:
9 mrt 1836
Oostermeer(FR)
Dirk Roelofs Dijkstra
1789-1815
Dirk Roelofs Dijkstra
G:
23 sep 1789
O:
1815
Sjoerd Roelofs Dijkstra
1789-1815
Sjoerd Roelofs Dijkstra
G:
23 sep 1789
Kollum(FR)
O:
1815
Antje Roelofs Dijkstra
1793-1864
Antje Roelofs Dijkstra
G:
8 aug 1793
Kollum(FR)
O:
16 mrt 1864
Oostermeer(FR)
Roel Sybes Klopstra
ca. 1802-
Roel Sybes Klopstra
G:
ca. 1802
Oostermeer(FR)
H:
12 mei 1827
Tietjerksteradeel(FR)
Tjetske Dirks Ypeij
1753-1843
Tjetske Dirks Ypeij
G:
7 okt 1753
O:
5 jul 1843
Oostermeer(FR)
Roelof Jans Dijkstra
ca. 1781-1849
Roelof Jans Dijkstra
G:
ca. 1781
H:
14 nov 1784
Leeuwarden(FR)
O:
29 sep 1849
Oostermeer(FR)
Hendrik Dirks Ypeij
1756-
Hendrik Dirks Ypeij
D:
2 mei 1756
Heerenveen(FR)
Aaltje Rients Kool
1778-1866
Aaltje Rients Kool
G:
25 apr 1778
O:
2 jan 1866
Sneek(FR)
Ype Boeys Groenhout
ca. 1779-1845
Ype Boeys Groenhout
G:
ca. 1779
O:
3 apr 1845
Sneek(FR)
Grietje Rients Kool
1780-1782
Grietje Rients Kool
G:
1 okt 1780
B:
8 apr 1782
Sneek(FR)
Grietje Rients Kool
1782-
Grietje Rients Kool
G:
1 nov 1782
Lubbe Rients Kool
1783-
Lubbe Rients Kool
G:
30 nov 1783
Marijke Rients Kool
1786-
Marijke Rients Kool
G:
5 sep 1786
Albert Rients Kool
1795-
Albert Rients Kool
G:
9 jun 1795
Durkjen Rients Kool
1801-
Durkjen Rients Kool
G:
6 jun 1801
Stijntje Dirks Ypeij
1757-1816
Stijntje Dirks Ypeij
D:
11 sep 1757
Heerenveen(FR)
O:
29 apr 1816
Sneek(FR)
Rients Lubbes Kool
ca. 1752-1827
Rients Lubbes Kool
G:
ca. 1752
Sneek(FR)
H:
20 jul 1777
Sneek(FR)
O:
9 apr 1827
Sneek(FR)
Aaltje Hendriks Pettinga
ca. 1784-ca. 1855
Aaltje Hendriks Pettinga
G:
ca. 1784
O:
ca. 24 dec 1855
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Minze van der Bogt
-ca. 1836
Minze van der Bogt
H:
21 apr 1808
Sneek(FR)
O:
ca. 1 nov 1836
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ynskje Hendriks Pettinga
1801-
Ynskje Hendriks Pettinga
G:
2 jul 1801
Sneek(FR)
Haye de Vries
ca. 1802-
Haye de Vries
G:
ca. 1802
Sneek(FR)
H:
30 nov 1823
Sneek(FR)
Maria Dirks Ypeij
1761-1824
Maria Dirks Ypeij
D:
15 nov 1761
Heerenveen(FR)
O:
28 okt 1824
Sneek(FR)
Hendrik Ynzes Pettinga
ca. 1760-1807
Hendrik Ynzes Pettinga
G:
ca. 1760
H:
16 mei 1784
Sneek(FR)
O:
19 okt 1807
Sneek(FR)
Grietje Haijes Hemminga
1718-
Grietje Haijes Hemminga
D:
26 nov 1718
Dirk Annes Ypeij
1722-
Dirk Annes Ypeij
D:
29 mrt 1722
Hogebeintum(FR)
H:
9 nov 1743
Leeuwarden(FR)
Stijntje Haijes Hemminga
1720-
Stijntje Haijes Hemminga
D:
20 nov 1720
Pieter Barelds
ca. 1720-
Pieter Barelds
G:
ca. 1720
Gorredijk(FR)
H:
14 okt 1770
Beetsterzwaag(FR)
Jakle Aijses Hemminga
1758-vóór 1759
Jakle Aijses Hemminga
D:
26 mrt 1758
Murmerwoude(FR)
O:
vóór 26 sep 1759
Jakle Aijses Hemminga
1759-1839
Jakle Aijses Hemminga
G:
30 sep 1759
Murmerwoude(FR)
O:
18 apr 1839
Dordrecht(ZH)
Jannigje Houbraak
ca. 1767-1847
Jannigje Houbraak
G:
ca. 1767
O:
15 dec 1847
Dordrecht(ZH)
Neeltje Hemminga
1792-
Neeltje Hemminga
G:
21 nov 1792
Gerrit Heijink
1801-
Gerrit Heijink
G:
23 apr 1801
Vreeland(UT)
H:
8 nov 1839
Baarn(UT)
Catharina Swartz
1765-1813
Catharina Swartz
G:
9 dec 1765
Rauwerd(FR)
H:
19 feb 1792
Rauwerd(FR)
O:
3 dec 1813
Gersloot(FR)
Hendrik Aijses Hemminga
1762-1812
Hendrik Aijses Hemminga
G:
8 mrt 1762
Murmerwoude(FR)
O:
5 mei 1812
Holwerd(FR)
N.N. Hemminga
-1807
N.N. Hemminga
B:
14 nov 1807
Oostdongeradeel(FR)
N.N. Hemminga
-1809
N.N. Hemminga
B:
16 nov 1809
Dokkum(FR)
Janke Hemminga
1793-vóór 1804
Janke Hemminga
G:
14 jan 1793
Anjum(FR)
O:
vóór 30 okt 1804
Antje Scheltes Hemminga
1795-1880
Antje Scheltes Hemminga
G:
17 jul 1795
Anjum(FR)
O:
2 apr 1880
Leeuwarden(FR)
Janke Scheltes Hemminga
1804-1881
Janke Scheltes Hemminga
G:
30 okt 1804
Anjum(FR)
O:
4 mrt 1881
Dokkum(FR)
Johannes Scheltes Hemminga
ca. 1809-1844
Johannes Scheltes Hemminga
G:
ca. 1809
Dokkum(FR)
O:
12 jun 1844
Dokkum(FR)
Wytske Joukes Heeringa
ca. 1808-
Wytske Joukes Heeringa
G:
ca. 1808
Dokkum(FR)
H:
12 dec 1830
Dokkum(FR)
Grietje Hemminga
1811-1837
Grietje Hemminga
G:
19 nov 1811
Dokkum(FR)
O:
20 nov 1837
Dantumadeel(FR)
Schelte Aijses Hemminga
1765-1815
Schelte Aijses Hemminga
G:
17 jan 1765
Murmerwoude(FR)
O:
22 feb 1815
Dokkum(FR)
Trijntje Johannes van der Schaaf
ca. 1772-1813
Trijntje Johannes van der Schaaf
G:
ca. 1772
H:
29 jan 1792
Anjum(FR)
O:
10 okt 1813
Dokkum(FR)
Aijze Adolphs Hemminga
1794-1858
Aijze Adolphs Hemminga
G:
27 aug 1794
O:
21 mei 1858
Dokkum(FR)
Antje Hoekstra
ca. 1800-1825
Antje Hoekstra
G:
ca. 1800
H:
9 dec 1824
Dokkum(FR)
O:
8 okt 1825
Dokkum(FR)
Sytske Alles Gorter
Sytske Alles Gorter
H:
17 mei 1829
Dokkum(FR)
Douwe Adolphs Hemminga
1796-1843
Douwe Adolphs Hemminga
G:
23 feb 1796
Paesens(FR)
O:
28 sep 1843
Aalsum(FR)
Jeltje Arends Lamsma
ca. 1810-1887
Jeltje Arends Lamsma
G:
ca. 1810
Grouw(FR)
O:
26 feb 1887
Berlikum(FR)
Hendrik Adolphs Hemminga
1798-1817
Hendrik Adolphs Hemminga
G:
1 jan 1798
Paesens(FR)
O:
16 mrt 1817
Paesens(FR)
Tjietske Adolphs Hemminga
1803-
Tjietske Adolphs Hemminga
G:
2 okt 1803
Adolph Aijses Hemminga
1765-1847
Adolph Aijses Hemminga
G:
17 jan 1765
Murmerwoude(FR)
O:
13 jul 1847
Anjum(FR)
Frederikje Douwes de Haan
-vóór 1802
Frederikje Douwes de Haan
H:
17 nov 1793
Paesens(FR)
O:
vóór 1802
Gerrijt Adolphs Hemminga
1806-1811
Gerrijt Adolphs Hemminga
G:
31 jan 1806
O:
28 dec 1811
Metslawier(FR)
Maaike Adolphs Hemminga
1811-
Maaike Adolphs Hemminga
G:
5 mei 1811
Metslawier(FR)
Gerrit Adolphs Hemminga
1818-1890
Gerrit Adolphs Hemminga
G:
1 jul 1818
Munnikezijl(FR)
O:
9 nov 1890
Ee(FR)
Hinke Jelles de Boer
1800-1873
Hinke Jelles de Boer
G:
1800
Buitenpost(FR)
O:
22 mei 1873
Ee(FR)
Antje Gerryts van der Kooi
Antje Gerryts van der Kooi
H:
5 sep 1802
Rinske Aijses Hemminga
1768-
Rinske Aijses Hemminga
G:
17 sep 1768
Hemminga
1768-1768
Hemminga
G:
17 sep 1768
O:
16 okt 1768
Aijso Aijses Hemminga
1773-ca. 1821
Aijso Aijses Hemminga
G:
27 apr 1773
Beetsterzwaag(FR)
O:
ca. 1821
Aijzo Haijes Hemminga
na 1720-vóór 1791
Aijzo Haijes Hemminga
G:
na 1720
O:
vóór 13 apr 1791
Holwerd(FR)
Antje Jakles
vóór 1723-vóór 1815
Antje Jakles
G:
vóór 1723
Rinsumageest(FR)
H:
12 jun 1757
O:
vóór 1815
Dokkum(FR)
Adolph Haijes Hemminga
ca. 1723-
Adolph Haijes Hemminga
G:
ca. 1723
Haije Aijses Hemminga
vóór 1683-na 1753
Haije Aijses Hemminga
G:
vóór 30 dec 1683
Burum(FR)
O:
na 1753
Beetsterzwaag(FR)
Stijntje Hendriks Cop
ca. 1690-ca. 1740
Stijntje Hendriks Cop
G:
ca. 1690
Stroobos(FR)
H:
13 apr 1710
Beetsterzwaag(FR)
O:
ca. 1740
Jan Klink
ca. 1771-1832
Jan Klink
G:
ca. 1771
Beemster(NH)
O:
26 jun 1832
Wijdewormer(NH)
Harmanus Klink
ca. 1774-1838
Harmanus Klink
G:
ca. 1774
Beemster(NH)
O:
31 mei 1838
Purmerend(NH)
Matje Klink
ca. 1777-1841
Matje Klink
G:
ca. 1777
Beemster(NH)
O:
30 nov 1841
Beemster(NH)
Jacob Klink
ca. 1784-1860
Jacob Klink
G:
ca. 1784
Purmerend(NH)
O:
24 mei 1860
Purmerend(NH)
Martje Haijes Hemminga
1741-1820
Martje Haijes Hemminga
G:
25 jul 1741
Franeker(FR)
O:
29 januari 1820
Beemster(NH)
Jan Klink
Jan Klink
H:
na 21 okt 1768
Theunis Pietersz Wortel
ca. 1754-1832
Theunis Pietersz Wortel
G:
ca. 1754
H:
17 nov 1805
Beemster(NH)
O:
21 jun 1832
Beemster(NH)
Marretje Hemminga
1772-
Marretje Hemminga
D:
1 mrt 1772
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Christina Hemminga
1773-
Christina Hemminga
D:
19 dec 1773
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Gerrit Ruwardi Hemminga
1804-1804
Gerrit Ruwardi Hemminga
G:
30 sep 1804
B:
27 okt 1804
Hajo Ruwardi Hemminga
1805-
Hajo Ruwardi Hemminga
G:
22 dec 1805
Hajo Hemminga
1775-1843
Hajo Hemminga
D:
17 sep 1775
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
5 mrt 1843
Maria Hamhuijs
1773-1808
Maria Hamhuijs
D:
3 jan 1773
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
B:
6 apr 1808
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Bart Ruwardi Hemminga
1818-1818
Bart Ruwardi Hemminga
G:
28 feb 1818
O:
7 okt 1818
Bart Ruardi Hemminga
1825-
Bart Ruardi Hemminga
G:
21 nov 1825
Johanna Hosseler
1825-1858
Johanna Hosseler
G:
29 jun 1825
H:
18 sep 1850
O:
19 jun 1858
Elisabeth Maria Geertruida Snabilie
1830-
Elisabeth Maria Geertruida Snabilie
G:
5 jan 1830
H:
16 nov 1859
Carel Gerard Hemminga
1828-1882
Carel Gerard Hemminga
G:
5 okt 1828
O:
15 mrt 1882
Zwolle(O)
Nikolaas Hemminga
1831-
Nikolaas Hemminga
G:
21 mei 1831
Hendrika Lewis
1829-
Hendrika Lewis
G:
5 jan 1829
Adrianus Hermanus Hendrik Hemminga
1834-
Adrianus Hermanus Hendrik Hemminga
G:
4 jul 1834
Marretje Engelhardt
1792-1871
Marretje Engelhardt
D:
7 sep 1792
H:
15 mei 1814
O:
5 aug 1871
Katrina Hemminga
1777-
Katrina Hemminga
D:
20 aug 1777
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Jacobus Johannes Hemminga
1822-1855
Jacobus Johannes Hemminga
G:
25 sep 1822
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
15 jul 1855
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Johanna Mulder
1821-
Johanna Mulder
G:
15 mrt 1821
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
H:
8 jul 1845
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ruwardi Hemminga
1779-1833
Ruwardi Hemminga
D:
6 jun 1779
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
13 jan 1833
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Anna Antonia Herps
1783-1837
Anna Antonia Herps
D:
22 okt 1783
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
O:
14 okt 1837
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Marritje Hemminga
1781-
Marritje Hemminga
D:
18 feb 1781
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Maria Hemminga
1787-
Maria Hemminga
D:
27 mei 1787
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Ruwardi Haijes Hemminga
vóór 1744-1796
Ruwardi Haijes Hemminga
G:
vóór 14 jun 1744
Beetsterzwaag(FR)
B:
13 apr 1796
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Maria Meijers
ca. 1746-
Maria Meijers
G:
ca. 1746
Zwolle(O)
H:
na 19 apr 1771
Antje Haijes Hemminga
vóór 1747-
Antje Haijes Hemminga
G:
vóór 10 dec 1747
Beetsterzwaag(FR)
Jacob Vermijs
ca. 1745-
Jacob Vermijs
G:
ca. 1745
H:
na 19 apr 1771
Trijntje Haijes Hemminga
1752-
Trijntje Haijes Hemminga
G:
apr 1752
Martje Ruurds
vóór 1720-
Martje Ruurds
G:
vóór 1720
Beets(FR)
H:
ca. 1740
Aafke Eeuwes
1753-vóór 1755
Aafke Eeuwes
D:
9 sep 1753
Grootegast(GR)
O:
vóór 26 jan 1755
Grootegast(GR)
Aafke Eeuwes
1755-
Aafke Eeuwes
D:
26 jan 1755
Grootegast(GR)
Janke Eeuwes
1756-ca. 1759
Janke Eeuwes
G:
1 aug 1756
Grootegast(GR)
O:
ca. 1759
Grootegast(GR)
Johannes Eeuwes
1757-vóór 1759
Johannes Eeuwes
D:
4 dec 1757
Grootegast(GR)
O:
vóór 29 apr 1759
Grootegast(GR)
Johannes Eeuwes
1759-vóór 1766
Johannes Eeuwes
D:
29 apr 1759
Grootegast(GR)
O:
vóór 14 jul 1766
Aaltje Kerkhoven
1787-1858
Aaltje Kerkhoven
G:
30 aug 1787
Harlingen(FR)
O:
31 dec 1858
Harlingen(FR)
Adriaan van der Vliet
1779-1843
Adriaan van der Vliet
D:
4 mrt 1779
Rotterdam(ZH)
H:
29 mei 1825
Harlingen(FR)
O:
1 jan 1843
Harlingen(FR)
Pieter Kerkhoven
1790-1871
Pieter Kerkhoven
G:
5 jan 1790
Harlingen(FR)
O:
13 aug 1871
Nieuwer-Amstel(NH)
Detje Wierds de Zwart
1798-1871
Detje Wierds de Zwart
G:
3 jan 1798
Sint Annaparochie(FR)
H:
29 dec 1815
Harlingen(FR)
O:
19 dec 1871
Amstelveen(NH)
Eeuwe Jacobs Kerkhoven
1792-1830
Eeuwe Jacobs Kerkhoven
G:
22 okt 1792
Harlingen(FR)
O:
6 jun 1830
Harlingen(FR)
Johannes Kerkhoven
1794-1825
Johannes Kerkhoven
G:
16 nov 1794
Harlingen(FR)
O:
29 jul 1825
Den Helder(NH)
Aukje Elias Bijlsma
1796-1859
Aukje Elias Bijlsma
G:
13 jan 1796
Harlingen(FR)
H:
19 sep 1816
Harlingen(FR)
O:
5 aug 1859
Harlingen(FR)
Aafke Kerkhoven
1798-1853
Aafke Kerkhoven
G:
30 okt 1798
Harlingen(FR)
O:
9 apr 1853
Harlingen(FR)
Jacob Van der Leij
1804-1836
Jacob Van der Leij
G:
14 jan 1804
Harlingen(FR)
H:
14 feb 1828
Harlingen(FR)
O:
23 mrt 1836
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Grietje Kerkhoven
1800-vóór 1801
Grietje Kerkhoven
G:
17 apr 1800
Harlingen(FR)
O:
vóór 1801
Grietje Kerkhoven
1801-vóór 1811
Grietje Kerkhoven
G:
21 jul 1801
Harlingen(FR)
O:
vóór 1811
Anna Kerkhoven
1806-1891
Anna Kerkhoven
G:
29 jul 1806
Harlingen(FR)
O:
24 jan 1891
Rijswijk(ZH)
Johannes Petrus Matthijssen
1801-1843
Johannes Petrus Matthijssen
G:
26 dec 1801
Den Haag(ZH)
H:
17 jul 1828
Harlingen(FR)
O:
8 jan 1843
Den Haag(ZH)
Jan Kerkhoven
1809-1838
Jan Kerkhoven
G:
11 jan 1809
Harlingen(FR)
O:
23 feb 1838
Soerabaja, Oost Java [Indonesia]
Janke Eeuwes van der Heyde
1761-1844
Janke Eeuwes van der Heyde
G:
4 mrt 1761
Grootegast(GR)
O:
14 mei 1844
Harlingen(FR)
Jacob Pieters Kerkhoven
1763-1828
Jacob Pieters Kerkhoven
D:
18 sep 1763
Harlingen(FR)
H:
12 sep 1784
Harlingen(FR)
O:
14 mei 1828
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Matthijs Matthijssen
1798-1832
Matthijs Matthijssen
G:
18 mrt 1798
Harlingen(FR)
O:
16 dec 1832
Den Haag(ZH)
Maria Meerburg
1802-1859
Maria Meerburg
G:
16 jun 1802
Leiden(ZH)
H:
17 jan 1821
Den Haag(ZH)
O:
29 jul 1859
Den Haag(ZH)
Johannes Petrus Matthijssen
1801-1843
Johannes Petrus Matthijssen
G:
26 dec 1801
Den Haag(ZH)
O:
8 jan 1843
Den Haag(ZH)
Anna Kerkhoven
1806-1891
Anna Kerkhoven
G:
29 jul 1806
Harlingen(FR)
H:
17 jul 1828
Harlingen(FR)
O:
24 jan 1891
Rijswijk(ZH)
Froukijn Eeuwes van der Heide
1764-1830
Froukijn Eeuwes van der Heide
D:
8 jan 1764
Grootegast(GR)
O:
14 apr 1830
Den Haag(ZH)
Pieter Mathysen
1770-1822
Pieter Mathysen
G:
05 jan 1770
Harlingen(FR)
H:
4 okt 1795
Harlingen(FR)
O:
10 aug 1822
Den Haag(ZH)
Eeuwe Johannes van der Heyde
1790-1838
Eeuwe Johannes van der Heyde
G:
18 nov 1790
Harlingen(FR)
O:
11 mei 1838
Bolsward(FR)
Geertje Thomas Cremer
1790-1830
Geertje Thomas Cremer
D:
21 feb 1790
Leermens(GR)
H:
27 apr 1820
Hoogstraten, Antwerpen [Belgium]
O:
06 dec 1830
Antwerpen [B]
Baukje Sjoerds de Vries
1793-1877
Baukje Sjoerds de Vries
G:
28 sep 1793
Harlingen(FR)
H:
25 apr 1833
Harlingen(FR)
O:
25 aug 1877
Bolsward(FR)
Harmanus Johannes van der Heyde
1792-1852
Harmanus Johannes van der Heyde
G:
17 aug 1792
Harlingen(FR)
O:
18 jan 1852
Harlingen(FR)
Geeske Jans Fokkema
1796-1881
Geeske Jans Fokkema
G:
27 mrt 1796
Scharnegoutum(FR)
H:
14 nov 1819
Harlingen(FR)
O:
24 jun 1881
Harlingen(FR)
Jan Johannes van der Heyde
1794-22 aug 1832 17:00
Jan Johannes van der Heyde
G:
28 okt 1794
Harlingen(FR)
O:
22 aug 1832 17:00
Kampen(O)
Maria Catharina Hamers
1788-1827
Maria Catharina Hamers
G:
14 mei 1788
Brantheim(L)
H:
30 apr 1820
Harlingen(FR)
O:
3 okt 1827
Joure(FR)
Annegje Willems van Sloten
1797-1844
Annegje Willems van Sloten
D:
5 mrt 1797
Kampen(O)
H:
24 apr 1828
Kampen(O)
O:
29 mei 1844
Deventer(O)
Jacobus Johannes van der Heide
1799-1844
Jacobus Johannes van der Heide
G:
29 jan 1799
Harlingen(FR)
O:
8 sep 1844
Riga [Lit]
Eltje Pieters Van der Mark
1789-1820
Eltje Pieters Van der Mark
G:
26 apr 1789
Damwoude(FR)
H:
3 okt 1819
Dantumadeel(FR)
O:
27 apr 1820
Damwoude(FR)
Eeke Siemons de Beer
1795-1832
Eeke Siemons de Beer
G:
7 dec 1795
Dokkum(FR)
H:
9 jun 1821
Dantumadeel(FR)
O:
26 sep 1832
Harlingen(FR)
Neeltje Rienks Thomas
1815-1872
Neeltje Rienks Thomas
G:
27 jan 1815
Harlingen(FR)
H:
30 jan 1834
Harlingen(FR)
O:
17 mei 1872
Harlingen(FR)
Elisabeth van der Heyde
1802-vóór 1810
Elisabeth van der Heyde
G:
2 feb 1802
Harlingen(FR)
O:
vóór 20 okt 1810
Pieter Johannes van der Heyde
1803-1887
Pieter Johannes van der Heyde
G:
16 nov 1803
Harlingen(FR)
O:
26 feb 1887
Harlingen(FR)
Grytje Feddes de Wit
1800-1867
Grytje Feddes de Wit
G:
12 mrt 1800
Midlum(FR)
H:
24 jan 1828
Harlingen(FR)
O:
13 jul 1867
Harlingen(FR)
Aaltje Johannes van der Heyde
1805-1873
Aaltje Johannes van der Heyde
G:
7 nov 1805
Harlingen(FR)
O:
9 nov 1873
Engelum(FR)
Herman Roelofs Dieters
1798-1868
Herman Roelofs Dieters
G:
5 mei 1798
Lang Akkerschans(GR)
H:
12 dec 1824
Harlingen(FR)
O:
26 sep 1868
Harlingen(FR)
Jurjen Johannes van der Heyde
1808-1894
Jurjen Johannes van der Heyde
G:
3 sep 1808
O:
25 sep 1894
Harlingen(FR)
Elisabeth Lammerts Pollema
1803-1881
Elisabeth Lammerts Pollema
G:
mei 1803
Harlingen(FR)
H:
9 sep 1841
Harlingen(FR)
O:
11 aug 1881
Harlingen(FR)
Elisabeth Johannes van der Heyde
1810-1812
Elisabeth Johannes van der Heyde
G:
20 okt 1810
O:
5 jun 1812
Harlingen(FR)
Johannes Eeuwes van der Heyde
1767-1846
Johannes Eeuwes van der Heyde
G:
14 jun 1767
Grootegast(GR)
O:
13 apr 1846
Harlingen(FR)
Anna Maria Harmanus IJskamp
1770-1816
Anna Maria Harmanus IJskamp
D:
6 nov 1770
Harlingen(FR)
H:
11 jul 1790
Harlingen(FR)
O:
3 jun 1816
Harlingen(FR)
Gerrit van der Heide
1817-1817
Gerrit van der Heide
G:
28 dec 1817
Harlingen(FR)
O:
30 dec 1817
Harlingen(FR)
Sjieuwke Gerryts
1787-1818
Sjieuwke Gerryts
G:
26 okt 1787
Harlingen(FR)
H:
27 okt 1816
Harlingen(FR)
O:
14 jan 1818
Harlingen(FR)
Jeltje Hendriks van Gelder
1783-1835
Jeltje Hendriks van Gelder
G:
17 mrt 1783
Harlingen(FR)
H:
14 mei 1820
Harlingen(FR)
O:
31 aug 1835
Harlingen(FR)
Eeuwe Jans van der Heyde
1794-1817
Eeuwe Jans van der Heyde
G:
24 okt 1794
Harlingen(FR)
O:
29 apr 1817
Harlingen(FR)
Bokke Jans van der Heide
1797-1829
Bokke Jans van der Heide
G:
3 nov 1797
Harlingen(FR)
O:
27 jul 1829
Harlingen(FR)
Johannes Jans van der Heide
1799-1832
Johannes Jans van der Heide
G:
4 dec 1799
Harlingen(FR)
O:
22 mei 1832
Harlingen(FR)
Japikje van Eeken
1801-1850
Japikje van Eeken
G:
26 mrt 1801
Harlingen(FR)
H:
7 jun 1824
Harlingen(FR)
O:
07 jan 1850
Harlingen(FR)
Aaltje Jans van der Heyde
1802-1838
Aaltje Jans van der Heyde
G:
24 mei 1802
Harlingen(FR)
O:
10 sep 1838
Harlingen(FR)
Piebo Coenraads Bakker
1803-1831
Piebo Coenraads Bakker
G:
6 aug 1803
Harlingen(FR)
H:
10 aug 1828
Harlingen(FR)
O:
2 okt 1831
Harlingen(FR)
Frans Jans van der Heyde
1804-1813
Frans Jans van der Heyde
G:
20 feb 1804
Harlingen(FR)
O:
3 mei 1813
Harlingen(FR)
Gooitje Jans van der Heyde
ca. 1806-1813
Gooitje Jans van der Heyde
G:
ca. 1806
Harlingen(FR)
O:
30 aug 1813
Harlingen(FR)
Rinske Jans van der Heyde
1809-1839
Rinske Jans van der Heyde
G:
10 nov 1809
Harlingen(FR)
O:
3 apr 1839
Sneek(FR)
Simon Coenraads Bakker
na 1806-1865
Simon Coenraads Bakker
G:
na 29 mrt 1806
Harlingen(FR)
H:
11 mei 1837
Harlingen(FR)
O:
28 mrt 1865
Sneek(FR)
Aafke Jans van der Heyde
1812-1855
Aafke Jans van der Heyde
G:
6 sep 1812
Harlingen(FR)
O:
29 apr 1855
Harlingen(FR)
Simon Miedema
1808-1874
Simon Miedema
G:
11 apr 1808
Harlingen(FR)
H:
25 nov 1830
Harlingen(FR)
O:
22 sep 1874
Harlingen(FR)
Froukje Jans van der Heyde
1815-1815
Froukje Jans van der Heyde
G:
26 jul 1815
Harlingen(FR)
O:
9 sep 1815
Harlingen(FR)
Jan Eeuwes van der Heyde
vóór 1769-1834
Jan Eeuwes van der Heyde
G:
vóór 5 nov 1769
Grootegast(GR)
O:
12 mrt 1834
Harlingen(FR)
Trijntje Bokkes Overberg
ca. 1764-1815
Trijntje Bokkes Overberg
G:
ca. 1764
H:
29 jun 1794
Harlingen(FR)
O:
4 nov 1815
Harlingen(FR)
Frouwkje van der Heijde
1819-1822
Frouwkje van der Heijde
G:
11 dec 1819
Harlingen(FR)
O:
27 apr 1822
Harlingen(FR)
Eeuwe van der Heide
1825-1893
Eeuwe van der Heide
G:
30 mrt 1825
Harlingen(FR)
O:
7 jun 1893
Harlingen(FR)
Geertje de Jong
1819-1860
Geertje de Jong
G:
7 okt 1819
Harlingen(FR)
H:
2 mei 1850
Harlingen(FR)
O:
11 feb 1860
Harlingen(FR)
Jan van der Heide
1828-1864
Jan van der Heide
G:
6 jun 1828
Harlingen(FR)
O:
8 feb 1864
Harlingen(FR)
Anna Catharina Juliana Plantenga
1835-1870
Anna Catharina Juliana Plantenga
G:
10 mrt 1835
Harlingen(FR)
H:
15 mei 1856
Harlingen(FR)
O:
29 jul 1870
Veenhuizen(DR)
Gatske Gatses Postuma
1788-1866
Gatske Gatses Postuma
G:
2 jan 1788
Franeker(FR)
H:
22 nov 1818
Harlingen(FR)
O:
18 apr 1866
Harlingen(FR)
Eeuwe Johannes
vóór 1723-vóór 1782
Eeuwe Johannes
G:
vóór 19 feb 1723
Duurswoude(FR)
O:
vóór 17 dec 1782
Harlingen(FR)
Aaltje Jans Schuul
-1786
Aaltje Jans Schuul
H:
13 feb 1752
Bolsward(FR)
O:
29 mrt 1786
Harlingen(FR)
Tjerk Johannes Eilander
vóór 1760-1814
Tjerk Johannes Eilander
G:
vóór 24 aug 1760
O:
jan 1814
Rosbach
Johantje Johannes
ca. 1728-na 1772
Johantje Johannes
G:
ca. 1728
Bakkeveen(FR)
O:
na 1772
Bakkeveen(FR)
Johannes Foppes
ca. 1725-vóór 1770
Johannes Foppes
G:
ca. 1725
Bakkeveen(FR)
H:
30 jun 1754
Bakkeveen(FR)
O:
vóór 1770
Bakkeveen(FR)
Johannes Ritskes
ca. 1796-1821
Johannes Ritskes
G:
ca. 1796
O:
25 nov 1821
Zwartsluis(O)
Grietje Taekes
vóór 1760-1826
Grietje Taekes
G:
vóór 22 jun 1760
O:
14 feb 1826
Zwartsluis(O)
Ritske Heeres
ca. 1745-1812
Ritske Heeres
G:
ca. 1745
H:
3 okt 1784
Gorredijk(FR)
O:
11 juni 1812
Zwartsluis(O)
Alida Takes
1785-
Alida Takes
G:
4 jun 1785
Haarlem(NH)
Diena Takes
1786-
Diena Takes
G:
27 okt 1786
Haarlem(NH)
Maria Margaretha Takes
1788-
Maria Margaretha Takes
G:
11 okt 1788
Haarlem(NH)
Taake Takes
1790-
Taake Takes
G:
4 okt 1790
Haarlem(NH)
Christiaan Takes
1792-
Christiaan Takes
G:
28 aug 1792
Susanna Margaretha Haagstroom
ca. 1795-
Susanna Margaretha Haagstroom
G:
ca. 1795
Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, the Netherlands
Johanna
1795-
Johanna
G:
3 jan 1795
Hendrica Johanna Takes
1799-
Hendrica Johanna Takes
G:
10 nov 1799
Johannes Takes
1802-
Johannes Takes
G:
10 okt 1802
Hendrica
1804-
Hendrica
G:
2 dec 1804
Tabe Taekes
vóór 1763-1813
Tabe Taekes
G:
vóór 18 dec 1763
O:
29 jul 1813
Haarlem(NH)
Sara Kune
1764-1812
Sara Kune
G:
25 mei 1764
Haarlem(NH)
H:
5 sep 1784
Haarlem(NH)
O:
6 mei 1812
Haarlem(NH)
Dieke Johannes
1735-ca. 1765
Dieke Johannes
D:
okt 1735
Wijnjeterp(FR)
O:
ca. 12 dec 1765
Taeke Tabes
1732-
Taeke Tabes
G:
10 feb 1732
Drachten(FR)
H:
ca. 1760
Aijse Johannes
1739-
Aijse Johannes
D:
2 aug 1739
Wijnjeterp(FR)
Johannes Aijses
vóór 1685-1772
Johannes Aijses
G:
vóór 22 nov 1685
Burum(FR)
O:
tussen 1761 en 1772
Janke Eeuwes
vóór 1705-na 1772
Janke Eeuwes
G:
vóór 19 apr 1705
Drachten(FR)
H:
6 sep 1722
Boornbergum(FR)
O:
na 1772
Liesbeth Aijzes Hemminga
vóór 1687-na 1746
Liesbeth Aijzes Hemminga
G:
vóór 20 nov 1687
Burum(FR)
O:
na 1746
Beetsterzwaag(FR)
Hendrik Lefferts
1685-
Hendrik Lefferts
G:
21 jun 1685
Beets(FR)
H:
ca. 1712
Beetsterzwaag(FR)
Janke Hemminga
1716-
Janke Hemminga
D:
06 dec 1716
Gorredijk(FR)
Grietje Hemminga
1719-
Grietje Hemminga
D:
05 feb 1719
Gorredijk(FR)
Aijse Martinus Hemminga
1722-vóór 1764
Aijse Martinus Hemminga
D:
16 aug 1722
Gorredijk(FR)
O:
vóór 12 jan 1764
Martines Aijzes Hemminga
vóór 1689-1766
Martines Aijzes Hemminga
G:
vóór 12 okt 1689
Beetsterzwaag(FR)
B:
4 feb 1766
Gorredijk(FR)
Antje Feikes
1685-1769
Antje Feikes
D:
8 mrt 1685
Dronrijp(FR)
H:
16 aug 1716
Gorredijk(FR)
O:
1769
Sijtske Aijzes Hemminga
vóór 1691-na 1773
Sijtske Aijzes Hemminga
G:
vóór 28 jun 1691
Beetsterzwaag(FR)
O:
na 1773
Halbe Hanses
-1773
Halbe Hanses
H:
ca. 1714
O:
BETW 1759 en 1773
Aijzo Haijes Hemminga
1655-1743
Aijzo Haijes Hemminga
G:
1655
Drachten(FR)
H:
1683
Burum(FR)
O:
jul 1743
Beetsterzwaag(FR)
Startpagina
|
Wat is er nieuw
|
Gezocht
|
Familienamen
|
Foto's
|
(Levens)verhalen
|
Documenten
|
Begraafplaatsen
|
Plaatsen
|
Datums
|
Rapporten
|
Bronnen